Головна » Статті » Наші новини

В парку Дружби Народів щоп'ятниці показують мультфільми та фільми

Перший показ обмежився кількома коротенькими мультфільмами «Жув був пес», «Капітошка», «Безтолковий комбат» та «Як котик і песик мили підлогу». Минулої п’ятниці запустили один мультфільм, але довгий «Сезон полювання». Для зручності організатори видають каремати на час перегляду.


За словами голови організації Раїси Панасюк ідея проводити такі покази виникла з бажання, щось робити чудове для об’єднання людей: «Виникла ідея показувати фільми в Парку Дружби народів який знаходиться недалеко від Центру реабілітації «Гармонія» і є бажання робити хороше там де ми є. Парк є місцем відпочинку для нас де ми гуляємо і ми хотіли вкласти свої ідеї в розвиток парку, тим більше що зараз парк починає розвиватися і будь-які ідеї сприймаються»
 

Проект «Кінотеатр під відкритим небом» отримав підтримку від Вінницької міської ради на конкурсі соціально-культурних проектів в 2014 році. В рамках проекту планувалось проводити кіносеанси, спорудити спільно з БФ «Без кордонів» та партнерами інклюзивний дитячий майданчик і облаштувати «Галявину творчості» де б проводились різноманітні заходи, майстер-класи.
На даний час з запланованого проводять покази мультфільми та споруджують інклюзивний дитячий майданчик не зважаючи на те, що через ситуацію в країні проект не отримав фінансування, організації намагаються власними силами реалізувати проект.
 

 

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (16.09.2014) | Автор: Сюзанна Жуковська
Переглядів: 353 | Теги: кінопоказ під відкритим небом, проект, парк Дружби народів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0