Головна » Статті » Наші новини

Семінар з Інспекцією Держархбудконтролю у Вінницькій області

16 червня 2014 року Інспекцією Держархбудконтролю у Вінницькій області проводився короткостроковий семінар з питання здійснення державного архітектурно-будівельного контролю щодо забезпечення доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення в рамках виконання завдань і заходів Державної цільової програми “Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів”  

В семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів Інспекції, сертифіковані архітектори, інженери технічного нагляду, представники громадських, проектних та підрядних організацій.

Від громадської організації "Гармонія" взяли участь Панасюк Раїса Василівна з доповіддю на тему "Універсальний дизайн-важлива складова формування доступного середовища" та Жуковська Сюзанна доповідала по темі "Створення доступного середовища згідно вимог ДБН В.2.2-9-99 Будинки і споруди. Громадські будинки і споруди. Основні положення та ДБН В.2.2-17:2006 Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення".

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (16.06.2014)
Переглядів: 579 | Теги: універсальний дизайн, семінар, доступність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0