Головна » Статті » Наші новини

Реалізується "Пілотна програма захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю"

З січня 2016 року громадська організація «Фундація прав людини» (Київ), фонд «Абіліс» (Фінляндія), разом з ГО «Гармонія» у Вінницькій області розпочали «Пілотну програму захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю». Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Вінницькій та Харківській областях.

Метою проекту є посилення громадського руху переселенців з інвалідністю та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань людей з інвалідністю.

Учасники програми формували правозахисну мережу та працювали над підвищенням рівня обізнаності прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.
В рамках проекту була проведена школа для тренерів з 25-28 лютого 2016, де зібрались учасники програми з Донецької,Луганської,Вінницької та Харківської областей.

Після Школи учасники від Вінницької області провели регіональний семінар «Активний правозахист: роль переселенців як ресурсу місцевого розвитку регіону» та вуличну акцію з інформування про діяльність громадських організацій в місті.

На завершення під час круглого столу учасники програми, громадські організації та запрошені представники влади обговорювали шляхи вирішення питань переселенців з інвалідністю .

 

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (23.03.2016)
Переглядів: 302 | Теги: переселенці, люди з інвалідністю, фонд прав людини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0