Головна » Статті » Наші новини

Проведено тренінг "Уроки особливого етикету" в Вінницькому окружному адміністративному суді

3 жовтня на запрошення Вінницького окружного адміністративного суду тренери ГО «Гармонія» провели тренінг «Уроки особливого етикету».  Представники суду були ініціаторами в обговорення актуальних питань у роботі працівників апарату з людьми, які мають інвалідність та створення умов для вільного пересування по приміщенню суду в тому числі надання послуг на належному рівні. Така ініціатива зі сторони Вінницького окружного адміністративного суду приємно нас вразила так як зазвичай з подібними пропозиціями виступає громадська організація, а не державна установа.

Тренінг «Уроки особливого етикету» розроблений Оленою та Миколою Чорнобривенками направлений на нівелювання стереотипів та в процесі виконання практичних  завдань допомогти зрозуміти як правильно допомагати людині з інвалідністю і чого варто уникати. 


В рамках тренінгу також працівники ознайомились з концепцією «Універсальний дизайн» та однією з його складових, а саме вимоги щодо створення доступності для людей з інвалідністю.

По завершенню тренінгу була проведена екскурсія в процесі було спільно обговорено питання з встановленням пандусу та парковки для людини на візку біля будівлі суду з конкретними рекомендаціями від організації. 

Дякуємо за запрошення та активність учасників під час тренінгу!

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (07.10.2014)
Переглядів: 608 | Коментарі: 2 | Теги: Вінницький окружний адміністративни, універсальний дизайн, тренінг | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
Avatar 07.10.2014 в 23:45 Рая Панасюк написал: Гарний приклад для наслідування! Спам
Avatar 07.10.2014 в 23:52 Suzanne Zhukovska написал: Адмін суд ви круті і ви перші в цьому! Спам
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0