Головна » Статті » Проекти та програми

Проекти 2009 р.

Програма/проект 2009 «Інтернет-магазин виробів народно-прикладного мистецтва майстрів з ОФМ» 

«Конвенція про права осіб з інвалідністю», яку приймає та ратифікує світова спільнота, Україна, в статті 27 наголошує про важливість розширення можливостей людей з ОФМ ефективного доступу до програм технічної та професійної орієнтації, для індивідуальної трудової діяльності. Тому забезпечення рівних прав на самореалізацію, повноцінний розвиток власного потенціалу людей з обмеженими фізичними можливостями (ОФМ) є одним з головних завдань демократичного суспільства.
«Інтернет магазин» став вітриною для демонстрації та реалізації виробів народних ремесел майстрів з ОФМ, що розширить можливість створення альтернативних видів працевлаштування для людей з інвалідністю.
Суттєвим проривом у питанні розширення інформаційного простору та створення альтернативного способу працевлаштування, реалізації робіт майстрів з інвалідністю на дому стане «Інтернет магазин». На сторінках сайту будуть розміщені фото з запропонованими роботами, послугами та контактами людей з ОФМ.
Будуть прийматися замовлення та пропозиції від зацікавлених сторін. Сучасні технології дозволяють презентувати вироби майстрів для споживачів у будь-якому куточку планети, а не тільки України. Для цього «Інтернет магазин» відкриватиметься трьома мовами: українською, англійською, російською. Також на сайті друкуватимуться оголошення підприємств людей з інвалідністю, щоб підвищити попит на їх продукцію.
Вивчення народно-прикладного мистецтва допоможе оволодіти або удосконалити свою майстерність у рукоділлі, щоб представити гідну продукцію на сторінках «Інтернет магазину». Для багатьох людей з інвалідністю цей проект дасть поштовх для повноцінного життя, розвитку особистості та розкриттю нових ресурсів.

Додаткова інформація за посиланням

Програма/проект 2009 «Душі родинної тепло» 

Українці за довгі віки сформулювали кодекс родинних цінностей, якими, поза всяким сумнівом, можна гордитися і які можна озвучити так: подружня вірність; піклування батьків про дітей; піклування дітей про батьків і старших у сім’ї; пошана до предків, догляд за їхніми могилами; взаємна любов і повага між батьками; злагода та довір’я між членами сім’ї; відповідальність кожного за інших членів сім’ї; здоровий спосіб життя; дотримання прадавніх народних звичаїв, охорона традицій; гостинність; багатодітність тощо.
Тут, звісно, віддзеркалюється менталітет нашої нації. І, безперечно, саме такі цінності допомагали їй, всупереч усім катаклізмам, не тільки жити, відбиваючи чужинські посягання, а й натхненно творити багатющу культуру.
Організатори визначили собі за мету відродження належного, традиційного для українського народу ставлення до родинних цінностей як каталізатора духовної організації суспільства через популяризацію успішних родин Вінниччини ( в тому числі й родин людей з інвалідністю) Вперше, у запропонованому форматі, 2 листопада 2009 року о 14 год. у обласному музично-драматичному театрі ім.М.Садовського під патронатом Голови Вінницької ОДА О.Домбровського пройшло обласне родинне свято за участю творчої молоді в т.ч. з інвалідністю . Ця програма гуртуватиме громаду й формуватиме духовні цінності: взаємоповагу, взаєморозуміння, підтримку, повагу, любові до рідних, оточуючих, України. Історія родин, історія нашого краю знайде своє відображення у виставці світлин, виданому фото альманасі-календарі«Душі родинної тепло».
Ціль авторів програми, докласти творчі та інтелектуальні зусилля аби повернути наші Українські традиційні духовні орієнтири, які виховуються у родині

 

Програма/проект 2009-2012 «Комп'ютер другу» 

Благодійний фонд «Подільська громада» та Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»запрошують Вас приєднатись до благодійної програми «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ», яка триває з 2009 року.
Мета благодійної програми - сприяти розвитку благодійності та взаємодопомоги на території області, створити сприятливі умови для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім громадянам долучитись до цієї програми.
В області проживає понад 3 000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало бажаючих навчатись. Проте більша частина мешкає в віддалених селах Вінницької області і це робить їх відірваними та ізольованими від навколишнього світу через неадаптоване середовище та відсутність сучасних засобів комунікації. Процес самоосвіти неможливий без доступу до інформаційного простору, але в більшості не вистачає коштів на придбання комп’ютерної техніки та інших сучасних засобів комунікації.
Сьогодні комп’ютери наявні майже в усіх установах та організаціях, чимало комп’ютерної техніки знаходиться і в приватному користуванні. Оскільки, технічний прогрес не стоїть на місці і техніка стає застарілою для використання в серйозних професійних цілях, всі намагаються замінити комп’ютер на новіший, більш прогресивніший. Нерідко постає запитання: Куди подіти старий комп’ютер?
Саме у такому випадку ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до програми «Комп’ютер другу» і передати свій улюблений, але вже «не новий» комп’ютер у надійні руки людей, яким він принесе радість, можливість пізнання та самореалізації.
Для кожного з них це шанс самореалізуватися, це великий крок до інформаційного простору і, можливо, успіх у професійній діяльності!

 

До програми можна долучитись, звернувшись до організаторів програми:
БФ «Подільська громада»: м. Вінниця, вул. П. Осипенко 4, 2-ий поверх, тел. 67-20-96,
ГО «Гармонія»: м. Вінниця вул. Космонавтів, 48, тел. 57-73-29.,
Контактні особи:
• Трачук Мар'янна 097 72 27 608
• Раїса Панасюк, 067 79 05 303

Статті про акцію: 

6 комп'ютерів роздано в акції "Комп'ютер другу"

Долучайтеся до благодійної програми "Комп'ютер другу"

Комп'ютер другу

Відео-сюжет про акцію

Відео-сюжет про акцію

21-й комп'ютер надано благодійно у багатодітну сім'ю

Категорія: Проекти та програми | Додав: Cюзi (19.04.2009)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0