Головна » Статті » Проекти та програми

Проекти 2008 р.

Програма/проект 2008 «Студія творчого розвитку» 

Мета: Забезпечення рівних прав на самореалізацію, повноцінний розвиток та реалізацію власного потенціалу людей з обмеженими фізичними можливостями(ОФМ) є одним з головних завдань демократичного суспільства.

Створення «Студії творчого розвитку» дає можливість розширити види реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю, люди на візках займатимуться улюбленим видом творчості, зможуть реалізовувати себе як особистість, підвищити рівень самоповаги та самооцінки, знайти друзів, відкривати та реалізовувати свої здібності, жити наповнено, повноцінно та цікаво.
Арт-терапевтичні методи є дуже цінним інструментом, який сприяє усвідомленню, вираженню витіснених переживань, що є єдиним способом для від реагування. Тому створення «Студії творчого розвитку» для багатьох людей з інвалідністю дасть поштовх для повноцінного розвитку особистості та розкриттю її нових ресурсів.
Але вітчизняна та зарубіжна практика впровадження проектів арт-терапії для людей з інвалідністю свідчить, що у випадку, коли такій молодій людині дається поштовх у творчому розвитку, її ставлення до життя, до своїх проблем кардинально змінюється. Така людина, особливо займаючись колективною формою творчості, отримує можливість подолати свою самотність, отримати відчуття рівності з оточуючим світом, набути соціального оптимізму у масштабі всього майбутнього життя, розвинути й реалізувати власний потенціал

 

Програма/проект 2008 «Смарагдовий вінок поділля» 

Метою програми«Смарагдовий вінок Поділля»- 2008 є вивчення історії рідного краю, оволодіння народними ремеслами, вивчення обрядів та популяризація їх в громаді, що дає шанс на збереження та відродження українських звичаїв і традицій через осіб з обмеженими фізичними можливостями, просвітницька робота в територіальних громадах.

Запропоновані програмою «Смарагдовий вінок Поділля» 2008 заходи, на думку авторів, безперечно сприятимуть утвердження національної ідеї, відродження українських традицій та історичної пам'яті серед цільової групи та стануть логічним продовженням та розвитком програми «Скарби Поділля»- 2007.
Програма «Смарагдовий вінок Поділля»- 2008 передбачала проведення літньої краєзнавчої академії для молоді на інвалідних візках та волонтерів:
Літинський р-н «Стежками Устима Кармелюка»;
Погребищенський р-н, початок р.Рось «Чисті витоки мої»;
Немирівський р-н «Золото скіфів», «Видатні особистості на Поділлі – Можайський, М.Вовчок, М.Перепелюк, …
Ямпільський р-н,НЗ «Буша» «Козацькими стежками»,«Кам’яна симфонія»
Могилів –Подільський р-н «Відроджена святиня- Лядівський скельний монастир», «Чудеса Букатинки»;
Тульчинський р-н «Свідок значних історичних подій»-тут полковник Максим Кривоніс водив у бої козаків, тут 0. В. Суворов писав свою «Науку перемагати». П. І. Пестель гуртував перших
російських революціонерів М. Д. Леонтович складав пісні; тут бували О. С. Пушкін, П. Котляревський, М. Т. Рильський;
Жмеринський р-н . смт.Браїлів «Муза П.І.Чайковського»
Гайсинський р-н, Музей братів ГерасименківС.Бубнівка

 
Категорія: Проекти та програми | Додав: Cюзi (19.04.2008)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0