Головна » Статті » Проекти та програми

У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Датою · Назвою · Рейтингу · Коментарями · Переглядами

Виставка-ярмарок "Руками створена краса" 2016

П'ятниця22:45

Щороку кожен ярмарок має свою тематику.
Цього року кожен день мав свою відмінність.
Протягом триденного ярмарку проводились декілька майстер-класів, де дітей навчали виготовляти новорічні іграшки, а дорослих – готувати подільські аналоги відомих у всьому світі страв.


Окрім того, у кожного була можливість недорого придбати різні сувеніри, прикраси та ексклюзивні вироби вінницьких майстрів.

добавлено в категорию Проекти та програми | 0 Комментариев »

Реєстрація на програму триває до 15 лютого

П'ятниця12:04

Активність реєстрації на участь у пілотній програмі є ще одним показником того,що дане питання цікавить внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Представники ГО "Гармонія" проводять консультації щодо мети проекту та умов участі. Нагадуємо,що останній день реєстрації 15 лютого.Дозустрічі у Вінниці!:)

В рамках «Пілотної програми для переселенців з інвалідністю», що виконується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

добавлено в категорию Проекти та програми | 0 Комментариев »

Відкриття дитячого інклюзивного майданчику

Понеділок22:01

Відкриття «Інклюзивного дитячого майданчику» в парку «Дружби народів».
Протягом 3-х місяців йшла активна робота по встановленню фігур та їх розфарбовування. За цей час до нас приєдналось багато небайдужих вінничан, представників бізнесу, влади, які витрачали свій час, сили і кошти для того, щоб зробити наш майданчик гарним, незвичним, цікавим для дітей та для дорослих – інклюзивним. На ньому розміщено фігури героїв мультфільмів для фотографування. А також, На майданчику оселилась РОДИНА СМАЙЛИКІВ – символ нашого міста

добавлено в категорию Проекти та програми | 1 Комментариев »

Проведено цьогорічну зміну Табору-семінар "Школа самостійного життя" 2015 р.

П'ятниця12:17

У липні 2015 року ГО «Гармонія» проводила табір-семінар «Школа самостійного життя» для молоді з інвалідністю. У цьому році в таборі включено новий аспект програми- «Активні громадяни», який полягає в усвідомленні ідентифікації, вмінню налагоджувати діалог у формуванні навичок гуртування громади навколо ініціатив громади. Саме це є значною додатковою можливістю для більш ефективної самореалізації та інтеграції молоді з інвалідністю у суспільство.

добавлено в категорию Проекти та програми | 0 Комментариев »

Проект «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»

Понеділок13:26

Мета: Підвищення рівня залучення громади до формування міського бюджету у сфері загальної середньої освіти шляхом опрацювання Програми «Розвиток освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки» в розділі 4. Інтегрована та інклюзивна освіта.

За фінансової підтримки Фундації ПАУСІ, Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи

Щоб створити інклюзивний простір для навчання дітей з особливими освітніми потребами потрібні нові знання педагогічних колективів та кошти на створення доступного середовища, а міський бюджет формується за програмами. Виникла потреба у визначенні показників хоча б на прикладі кількох пунктів програми «Розвиток освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки» в розділі 4. Інтегрована та інклюзивна освіта для подальшої конкретизації програми та планування бюджетних витрат за програмою.

добавлено в категорию Проекти та програми | 0 Комментариев »
1-5 6-10 11-15 16-20 21-23
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0