Головна » Статті » Наші новини

Прес-анонс круглий стіл щодо результатів проекту (24.02.15)24 лютого 2015 р. о 12:00 відбудеться круглий стіл щодо результатів проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» спільно з фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради та департаменту фінансів Вінницької міської ради завершує реалізацію проекту «Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету»Мета проекту: Підвищення рівня залучення громади до формування міського бюджету у сфері загальної  середньої освіти шляхом опрацювання Програми «Розвиток освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки» в розділі 4. Інтегрована та інклюзивна освіта.


Під час круглого столу будуть представлені результати напрацювань в ході проекту. Вінниця підтримує ініціативи щодо впровадження інклюзивної освіти на місцевому рівні з залученням усіх зацікавлених сторін.

Під час реформування місцевого самоврядування дуже важливо, щоб громада усвідомила, що всі ініціативи щодо впровадження інклюзії потребують планування та залучення бюджетного фінансування, аналізу та перерозподілу витратних статей. І лише тісною взаємодією громади та органів місцевого самоврядування можливо досягти успіху.

Ласкаво просимо до спільного обговорення!

Телефон для уточнень 067 790 53 03 (Раїса).

Адреса: Космонавтів - 48 (Центр реабілітації «Гармонія»)

Проект здійснюється за фінансової підтримки Фундації ПАУСІ, Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (23.02.2015)
Переглядів: 396 | Теги: круглий стіл, прес-анонс, ПАУСІ, інклюзія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0