Головна » Статті » Корисно знати

Вибираємо подушку проти відлежин
Плануючи подорож, перш за все слід подумати як уберегти себе від неприємностей. Подушка проти відлежин для візочників - один з важливих аспектів приємного і безхмарного відпочинку. Для туристів-візочників один із способів збереження здоров'я і гарного настрою - уникнути виникнення відлежин. Звичайно ж, у подорожі ви будете перебувати набагато більше часу в візку, ніж зазвичай. Хорошим засобом профілактики відлежин є якісна подушка. Сучасні моделі здатні забезпечити комфорт, прості в експлуатації, компактні і легкі, саме тому вони користуються такою високою популярністю. Зазвичай реабілітологи або «бувалі» рекомендують ультрасучасну подушку проти відлежин американської фірми «ROHO". Цей продукт зарекомендував себе ефективністю в профілактичній боротьбі з відлежинами. Призначення подушки - зменшити тиск на область м'язів тазу за допомогою високотехнологічної запатентованого революційної технології ISOFLO «Memory Control». І так, Ви вирішили вибрати подушку саме цієї марки. Далі більшість споживачів просто плутаються який профіль вибрати - високий чи низький? Давайте розбиратися:

Високий профіль - Взаємозалежні осередки заввишки 10 см пристосовуться до анатомічних особливостей тіла, що зберігає форму і нормалізує тиск поверхні, яка надає виключно корисний вплив на пацієнтів з відлежинами 1-4 ступеня, з високою ймовірністю пошкодження шкіри.


Фахівці компанії "Roho" зазвичай рекомендують високий профіль - 10 см-для споживачів-новачків, які тільки травмувалися і проходять курс реабілітації, або для тих користувачів, у яких є відлежини на даний момент. Високий профіль підтримує хороший тиск повітря, що дозволяє відлежині швидше гоїтися. Недолік цього профілю - те, що споживач відчуває, що він сидить дуже високо, в такому положенні є ймовірність втратити рівновагу. Низький профіль протипролежневі подушки - це взаємопов'язані осередки заввишки 5 см максимально сприяють стабільності положення користувача, в той же час знижують ризик будь-яких пошкоджень ваших шкірних покривів.


Фахівці рекомендують вибирати низький профіль тим споживачам на візках, які ведуть активний спосіб життя, часто пересідають з інвалідної коляски в машину, на ліжко і т.п. Недолік низького профілю - ви завжди повинні контролювати скільки повітря в подушці, що б ваші сідниці не торкалися дна. Для багатьох ця інформація може бути новою ... але також існує і середній профіль протипролежневі подушки "Roho". Середній профіль висотою 7,5 см, той самий середній варіант між високим і низьким профілем - забезпечує ефективний захист шкірних покривів і також гарне рівновагу користувачеві. Вибираючи подушку для візка, конфігурацію і модель, Вам слід добре проаналізувати Ваші індивідуальні особливості, зробити правильний вибір і тоді загроза відлежин набагато зменшується у вашому житті і подорожі.


Джерело: http://flyingwheels.ru

Категорія: Корисно знати | Додав: Cюзi (19.08.2013)
Переглядів: 654 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
Avatar 31.01.2017 в 09:30 nakorneev_kostik написал: Мені потрібна потрібна подушка. А як її придбати? Спам
Avatar 11.03.2017 в 23:29 Cюзi написал: можете замовити через систему управлінь соціального захисту чи купити у виробника безпосередньо, також можна пошукати на сайтах типу олх
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0