Головна » Статті » Корисно знати

„ART-TIME без обмежень” запрошує на прем’єру вистави «Над часом»

„ART-TIME без обмежень” запрошує на прем’єру вистави «Над часом»19 грудня о 17.00 у холі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73) розпочнеться вистава за п’єсою Анни Багряної «Над часом» із залученням акторів народного театру-студії «Сьоме небо» та молоді з обмеженими фізичними можливостями. Постановка драматичної поеми відбудеться у рамках проекту «ART-TIME без обмежень», який здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з  народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та  Театром книги «Прочитання» ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Метою проекту «ART-TIME без обмежень» є сприяння розвитку інтегрованого театрального мистецтва через залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчих майстерень і театральних постановок. В рамках проекту вже відбулись 10 репетицій та 4 театральних та мистецьких майстер-класів, які об'єднали у єдине ціле молодь з вадами слуху, опорно-рухового апарату та зацікавлену студентську молодь, ще раз довівши що меж у мистецтві не існує. Вони разом створювали маски із пап’є-маше та художньо їх оформлювали, вивчали різні системи театральної ляльки і процес роботи актора з нею,  опановували майстерність актора, сценічну мову і виконували етюдні вправи. При необхідності допомогу у спілкуванні надавали викладачі мови жестів. Арт-тайм – немає обмежень!!!
Головним продуктом проекту є постановка у 4 містах України вистави  за п’єсою Анни Багряної «Над часом». Вінниця – перша, де буде презентована вистава. Не даремно прем'єра запланована на День Святого Миколая, адже дива і мрії повинні збуватися!

Заходи проекту проходитимуть на базі партнерів - Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва,  Вінницького соціально-економічного  інституту Університету «Україна»  і навчальних закладів Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в м. Київ, м. Хмельницький та м. Житомир, а також  громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».


Контакти:    
Марина Ревенко, режисер народного театру-студії «Сьоме небо», Театру книги «Прочитання»
тел. +38-095-8155815
Оксана Бондар, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»,
тел. +38-067-4331033
e-mail: arttime.vn@gmail.com


 

Категорія: Корисно знати | Додав: Cюзi (17.12.2014)
Переглядів: 539 | Теги: Сьоме небо, бібліотека ім. Тімірязєва, театр, арт-тіме без обмежень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0