Головна » Статті » Наші новини

Хочете підвищити обізнаність спеціалістів:навчіть їх жествої мови

За фінансової підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ» Громадська організація «Гармонія» в рамках проекту «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ» для сприяння створення доступного середовища шляхом врахування потреб людей з інвалідністю під час втілення реформ, сприяє підвищенню обізнаності спеціалістів.

А саме:
1.Олесі Самойленко та Маріні Бурхляковій оплачено навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка за  Спеціальною освітою (Логопедія. Спеціальна психологія) для подальшої їх роботи асистентами вчителя та поширення свого  досвіду на курсах підвищення кваліфікації асистентів вчителя (вихователя).
2.Започатковується практика навчання азам жестової мови працівників прозорих офісів та департаментів.
Громадська організація «Гармонія» спільно з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету "Україна" розпочинає серію навчань азам жестової мови для працівників Департаменту соціальної політики та Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

Запланований термін навчання 3 місяці.

Курси відбуватимуться 2-чі на тиждень для 12 учасників в Актовій залі Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради

Ідея таких навчань виникла під час проведення Дня Доступності 25 вересня 2015 р., який проходив на Майдані незалежності. Тоді в під час панельних дискусій самі працівники різних закладів і установ висловили своє бажання вивчити хоча б основи жестової мови, щоб розуміти та надати допомогу людині з порушенням слуху. Наразі, існує дуже велика завантаженість перекладачів жестової мови через незнання мови працівниками державних та міських установ.
Поширення такої практики серед працівників установ допоможе зняти навантаження з перекладачів, яких одиниці зараз, і також допоможе людям з порушенням слуху вільно отримувати потрібну інформацію та послуги, бути незалежними від перекладача.
Це розширення можливостей та доступу людям з інвалідністю до активної участі у всіх процесах життя громади.


Цей захід відбувається в рамках проекту «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ» завдяки фінансовій підтримці МБФ «Відродження»
 

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (16.06.2016)
Переглядів: 280 | Теги: МБФ Відродження, доступність послуг, інклюзія, якість послуг, курси, жестова мова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0