Головна » Статті » Наші новини

Інклюзивний наметовий табір "Connection"

З 18 по 21 червня  на березі  річки Південний Буг, (село Бохоники) проходив Інклюзивний наметовий табір  Connection.  В якому    спільно проживали та навчались молоді люди з інвалідністю та без неї.

Метою заходу  стало  нівелювання  психологічних бар’єрів, та налагодження діалогу між молоддю.

Програма була цікавою та корисною: екскурсія  Вінницeю, прогулянка до фонтану Рошен.  Майстер - класи провели  відомі спікери. Зокрема,  Василь Комісаров поділився секретами ораторського мистецтва, та  особливостями створення презентацій.  Також в програму було в ключено модулі з програми Британської Ради «Активні громадяни» .


Навіть, дощ щоночі в Інклюзивному таборі був нестрашним, тому що дружня атмосфера заполонила навколишній простір. Відбулися знайомства не лише з новими знаннями, друзями, а й з місцевим тваринним світом, який щодня посилав до табірчан нового представника: корів, ящірок, ручних метеликів, свійських лелек, ну і, звичайно, різноманітних жабок…

Ініціаторами ідеї виступили ГО « Гармонія» м. Вінниця, та ГО «Фунданція Регіональних Ініціатив» м. Львів  в рамках операційного гранту від Британської Ради програм а «Активні громадяни».

Інклюзивний наметовий табір  Connection розпочинає «Інклюзивний марафон», про який повідомимо згодом…

 

Реалізація даного заходу відбулася завдяки фінансуванню: від  Британської Ради в Україні, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА,   завдяки підтримці Сергія Кудлаєнко, Людмили Станіславенко, Департаменту енергетики транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, Гіпермаркету «Епіцентр К», місцевій владі та громаді с. Бохоники.
 

 

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (22.06.2016)
Переглядів: 326 | Теги: Бохоники, ДСіМП, Сергій Кудлаєнко, Вінницька міська рада, Епіцентр-К, Британська Рада в Україні | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0