Головна » Статті » Наші новини

Форум в рамках програми "Створюємо світ без бар'єрів"

Розумінні і співпраця – рушії змін.
Сьогоднішній захід завершує серію 3-х денних тренінгів-семінарів в рамках програми «Створюємо світ без бар’єрів». Форум для всіх учасників 7 тренінгів семінарів з усіх районі, міст Вінницької області.

Протягом кількох місяців спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики в приміщенні ЦР «Гармонія» тренери з громадської організації «Гармонія» проводили 3-х денні тренінги-семінари для працівників різноманітних установ, серед яких не тільки представники управлінь соціального захисту та територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а й  центрів надання адміністративних послуг, координаторів Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,управлінь дитячої, молодіжної, та сімейної політики, сектору молоді та спорту.

Метою таких тренінгів було створення мультидисціплінарних команд для подальшої взаємодії на місцях та міжгалузевої співпраці, володіння однаковим понятійним апаратом та сучасними методиками. Тільки єдине розуміння проблематики доступності та потреб людей з інвалідністю створює фундамент задля зміни ситуації з доступністю в Вінницькій області.

Доступність не має бути родзинкою Вінниці. Доступність має бути всюди і настільки звичною, щоб стати непомітною і це є спільна ціль якої прагнемо досягнути в рамках реалізації програми «Створюємо світ без бар’єрів»

Категорія: Наші новини | Додав: Cюзi (18.12.2016)
Переглядів: 107 | Теги: ДСіМП, область, доступність, ода, Заболотна, Форум | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Меню сайта
Категории
Ми знаходимось
Поділитись
Мова сайту:
Наші друзі:
Відповідальність починається з мене
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
О, новачок 1
Гармонійців 0