Сторінка 6 з 14«12456781314»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Розмови
Cюзi Оффлайн · 23.06.2014 в 21:25
Cюзi

Цитата aleksija ()
Мені не вдалось ...на жаль ...

я чомусь впевнена, що подібні слова людина може говорити в кінці..самому кінці свого життя
інакше це звучить як ніби ти за життя ставиш на собі хресть
prokop Оффлайн · 23.06.2014 в 22:09
prokop

Не знаю как aleksija, но я стараюсь быть реалистом, поэтому думаю, что людей с инвалидностью семейное счастье посещает намного реже чем здоровых людей.
vovabevz Оффлайн · 23.06.2014 в 23:05
vovabevz

Сімейне щастя річ примарлива,для різних людей це словосполучення має різний зміст,можна порівняти його з багатсвом  яким приємно  володіти,але дуже легко втратити,і чим більше це багатсво тим більше охочих його  відібрати,але  насправді багатий не той хто має багато а той хто вміе цінувати те що має і дякує за  це Богу.Та є Багатсво яке в нас ніхто не зможе відібрати-це Віра,Надія,Любов.це багатсво варто примножувати,ділитись ним не боячись банкрутства.Господь нікого не залишить на призволяще,тільки  треба довіритись йому!
prokop Оффлайн · 24.06.2014 в 19:10
prokop

Искал для друга "транспортне обслуговування інвалідів м. Київ"и наткнулся на вот эту статью 2010 года. Какой кошмар!!! я благодарю Бога за нашу Гармонию!!!!!!

http://h.ua/story/289260/
aleksija Оффлайн · 24.06.2014 в 20:06
aleksija

Пробачте ,але хочу відповісти на попередню тему .
Хтось , так усі результати ,то лише в кінці ,але є й таке ,що вже зараз бачиш ,що не вдається ніяк і помилок куча і проблем....
Юра ,згодна з  тобою ,щодо коханння й ні ,тут вже як кому везе ,у мене є знайомі у котрих є і сім'я ,але там теж бувають свої проблеми . Я ж сама - може сама в тому винна ,може доля така - не знаю , вже мало на що сподіваюсь ...

Стаття що казати і велике місто і великі проблеми ,так Гармонії та вінниці дуже повезло з службою перевезення ,дякую ще раз за неї ,бо неодноразово користувалась і ще буду користуватись...
Щось вже скучила за вами ....
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 20:18
Cюзi

Цитата prokop ()
Какой кошмар!!!

не знаю, що сказати не можна однозначно відповісти права чи ні людина
може й справді немає фінансування і ця особа вже 1000 яка звонить замовити і в диспетчера може зірвати дах..
або реально там сидить людина як на тих довідкових..щось бігом сказати і кинути трубку, мене це теж дратує)))

+ мені не зрозуміло, чому людина яка їде в стоматології (там же ж по запису) не поцікавилась чи є там доступність?
+ якщо турбує питання доступності то звертались би у відповідні інстанції, стукали б, а то так виглядає ніби вона стикається з недоступністю вперше поїхавши у стоматологію і дивується як це так
а кого хвилює, вони зробили двері, сходи по яких можна піднятись, може власники в очі не бачили цих візочників і в них не вкладається в голові що по сходах не піднімешся...ех..буває і не таке як кажуть

тому повторюсь..однозначно не можна відповісти про статтю
мене от наприклад цікавить чи автор зверталась з письмовою скаргою, що їй відповіли?
що змінилось?
prokop Оффлайн · 24.06.2014 в 21:22
prokop

что изменилось скоро узнаю wink я дал другу из Киева их телефон....
abonent_82 Оффлайн · 24.06.2014 в 21:42
abonent_82

Раїса Василівна під час навчання в університеті користувалалась тією транспортною службою, років 8 тому, навіть ми разом якось їздили, підйомничок на задніх дверях, і візок жорстко фіксується, правда вони їногородніх не обслуговували але якось там домовились
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 21:43
Cюзi

я  тут замітила, що іду закривати двері і забуваю)))
то було на вихідних..а сьогодні знову
вже кажу Раї, що вона перепровіряла мене...
добре, що хоч територія закрита і іноді сторож проходить
biggrin
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 21:45
Cюзi

ам..там є окрема темка про транспорт)))
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 22:32
Cюзi

Готуюсь до іспиту...заходжу на сайт i.ua, щоб вімкнути радіо, а збоку мигає реклама
Тобі є 18?Ти куриш?
і відповіді Так чи Ні..
ну я ж не курю нажимаю "Ні"..клацаю кілька раз..ніякого ефекту..не поняла
нажимаю "ТаК" і хоп..Бажаєш поділитись своєю пристастю і картинка мотоцикла який їде на великій швидкості на повороті..ну і ..а далі візьми участь і т.д...
Прикольно..от так формується, якщо не будеш курити не буде тобі конхвет...трагічно, що ніхто цього не котролює
abonent_82 Оффлайн · 24.06.2014 в 22:43
abonent_82

краще отакі підозрілі блималки-заманухи взагалі не чіпати, а то замість радіо та роботи отримаєш боронь боже, якийсь гей-портал, на весб екран, причому його ти вже нікуди не забереш smile
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 22:45
Cюзi

Цитата abonent_82 ()
причому його ти вже нікуди не забереш smile
я завжди можу розраховувати на вашу допомогу))) cool
abonent_82 Оффлайн · 24.06.2014 в 22:49
abonent_82

так. але ж не вночі, якщо я визбираюсь в 12 годин ночі ремонтувати десь там комп, дружина з дому вижене, подумає що до коханки йду smile
Cюзi Оффлайн · 24.06.2014 в 23:51
Cюзi

abonent_82, ну що ви я терпелива, можу зачекати до ранку, тому проблем не має бути))) happy
abonent_82 Оффлайн · 25.06.2014 в 00:39
abonent_82

було діло я нарешті вибрався додому в село кілометрів 100 від центру, сиджу собі, обличчям в скло, жарко спати хочеться неймовірно, голова дрижить від вібрацій, аж тут, звінок від любої дружини, не знає що робити, розпакувала симпатичний файлик на робочий стіл, і тепер там прекрасний гей-портал :), не згадаю чи дуже я реготав, під час розмови чи потім, щоб любу жінку не засмучувати, та штука заблокувала комп, і відповідно робота стала, термінова робота, до чого веду,  краще не клікати зайве smile
prokop Оффлайн · 26.06.2014 в 02:00
prokop

Цитата abonent_82 ()
розпакувала симпатичний файлик на робочий стіл, і тепер там прекрасний гей-портал :)
таким впечатлительным людям как я такие истории читать нельзя, ржал как конь, побудил всех домашних!!! biggrin
abonent_82 Оффлайн · 26.06.2014 в 10:03
abonent_82

і "заметь" все чиста правда нічого навіть вигадувати smile
aleksija Оффлайн · 26.06.2014 в 21:01
aleksija

Так ,це правда цих плаваючих реклам море ,ось і в мене був випадок : 
Сижу нікого не зачіпаю ,люблю слухати музику тихенько,у навушниках .Гучність плеєра регулюється ,а от усяких там приложений чи чогось из вне -поки не знайшла .
І ось мені у вуха ,дуже голосно ,ще й притивним таким ,наказовим голосом : " Выбери карту !!!" Я аж підскочила ,думаю ,що воно і де кричить яж у покери-шмокери не граю ?
З'ясувала потім ,що мишка попала на таке вікно ,ось воно і кричить ,то карту ,а то тіпа ,вам сообщение ...
Ось така вона штука - реклама (((
abonent_82 Оффлайн · 26.06.2014 в 22:10
abonent_82

о да, Алексія, "выбери карту" дуже задовбуюча штука, дуууже
Cюзi Оффлайн · 26.06.2014 в 23:43
Cюзi

wink всі пока, буду після 14-го
prokop Оффлайн · 27.06.2014 в 00:47
prokop

Цитата Хтось ()
wink всі пока, буду після 14-го
ты ж не рассказала как сдала экзамен?
aleksija Оффлайн · 27.06.2014 в 01:02
aleksija

Вона потім  розкаже ,успіху тобі .

Додано (27.06.2014, 01:02)
---------------------------------------------
А ще пропоную послуги нагадування ,бо я вдама теж усе перевіряючи закрито чи нічого не тече ,від мене не втечеш,замучу ,шуткую )))

abonent_82 Оффлайн · 30.06.2014 в 01:18
abonent_82

і про захист дипломної не розказала, якась партизанщина
aleksija Оффлайн · 30.06.2014 в 01:29
aleksija

Ну дайте людині трохи перепочити від цього )
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Сторінка 6 з 14«12456781314»
Пошук: