Сторінка 2 з 14«12341314»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Розмови
Cюзi Оффлайн · 26.11.2013 в 13:58
Cюзi

проглядала стіну в групі..)))

Прогноз погоди...очікується похолодання, але якщо організм підтримувати в тонусі ваші осінні вечори пройдуть швидко і весело. Ваша вожачка
злобних кішаків))))

Cюзi Оффлайн · 26.11.2013 в 13:59
Cюзi

Часом в своїх щоденних турботах ми не помічаємо як комусь поруч нас потрібна наша підтримка, можливо не діями, не словом, а просто помовчати
і вислухати. Давайте вчитись бути чуйними один до одного.
Ваша Сонька золота лапка

Cюзi Оффлайн · 18.12.2013 в 16:35
Cюзi

Нещодавно на території садочку з'явився новий пес. Стара Найда десь поділась.
То тепер в нас захищає молодий пес Гавчик.

prokop Оффлайн · 18.12.2013 в 19:09
prokop

Сюзи я где-то читал о практичном мышлении. Говорят, что если называть всё что тебя окружает по его прямому предназначению, то это вызывает правильные асоциации в мозгу типа (холодильник, светильник, паяльник и т.д.) Вот и Гавчика не миновала эта участь, теперь все люди будут знать что его предназначение не колбасу жрать, а гавкать  yes
Cюзi Оффлайн · 19.12.2013 в 15:42
Cюзi

sad може й так бо поки він не гавкає)
Cюзi Оффлайн · 19.12.2013 в 18:12
Cюзi

весь вечір вчора прикріплювали до цукерок побажання
а сьогодні розділились по 2 і пішли у всі прозорі офіси міста вітати людей з св.Миколаєм
цікавою була реація від радості до якогось здивування з недовірою wacko
Cюзi Оффлайн · 19.12.2013 в 18:25
Cюзi

приходили дітки з садочку вітали з св. Миколаєм)))
малеча така гарна, вдягнуті у вишиванки, віршики читаю, пісеньки співають)))
Cюзi Оффлайн · 13.02.2014 в 20:18
Cюзi

Читала одну статтю на американському сайті людей з інвалідністю. В ній перераховувались 10 виразів які не треба вживати по відношенню до людини на візку. Деякі я б сказала показували, що людина перебільшує, але одна мене зацікавила, і в голові пролунало.."Точно!

Ось вона:

Починається по різному, але щось на зразок цього...А ви знаєте....він/вона теж на візку як і ви?

Відповідь автора мені подобалась)))

...багато хто до цих пір має деякі архаїчні уявлення про людей з інвалідністю , і  що вони думають , що ми всі повинні знати один одного. Цей світ не село . Так само , як ви  ніколи не спитаєте афро- американця , чи вони вони знають вашого друга Майкла ( який також афро- американців)......

cool

А деякі просто вразили, чи може я не чула такого, але мені якось не віриться, що таке можна сказати...

• Це тобі підходить(візок)
  • Ти гарно виглядаєш будучи у візку
  • Я краще помру ніж буду у візку
Cюзi Оффлайн · 19.02.2014 в 13:31
Cюзi

От тобі праця на всі вушка
R_V Оффлайн · 19.02.2014 в 13:33
R_V

Cюзi Оффлайн · 05.03.2014 в 14:31
Cюзi

Різні цікаві штучки, які можуть стати в нагоді

Cюзi Оффлайн · 06.03.2014 в 13:09
Cюзi

Історія з Фейсбук

Девушка ожидала свой рейс в большом аэропорту.Ее рейс был задержан, и ей придется ждать самолет в течение нескольких часов. Она купила книгу, пакет печенья и села в кресло, чтобы провести время. Рядом с ней был пустой стул, где лежал пакет печенья, а на следующем кресле сидел мужчина, который читал журнал.Она взяла печенье, мужчина взял тоже! Ее это взбесило, но она ничего не сказала и продолжала читать. И каждый раз, когда она брала печенье, мужчина продолжал тоже брать. Она пришла в бешенство, но не хотела устраивать скандал в переполненном аэропорту. 
Когда осталось только одно печенье, она подумала: "Интересно посмотреть, что сделает этот невежа?".
Как - будто прочитав ее мысли, мужчина взял печенье, сломал его пополам и протянул ей, не поднимая глаз . Это было пределом, она встала, собрала свои вещи и ушла. Позже, когда она села в самолет, полезла в сумочку, чтобы достать свои очки и вытащила пачку печенья... Она вдруг вспомнила, что она положила свою пачку печенья в сумочку. И человек, которого она считала невеждой, делился с ней печеньем, не проявляя ни капли гнева, просто из доброты. Ей было так стыдно и не было возможности исправить свою вину. 
Прежде чем гневаться... 
задумайтесь..
может БЫТЬ НЕ ПРАВЫ ИМЕННО ВЫ...
prokop Оффлайн · 18.05.2014 в 01:52
prokop

Как вам такое приспособление?

abonent_82 Оффлайн · 18.05.2014 в 09:32
abonent_82

хороша штучка, хоча  мені особисто приємніше кататись удвох , колись ми просто пересідали на гойдалку,
aleksija Оффлайн · 19.05.2014 в 00:49
aleksija

Колись, любила гойдалки, але така конструкція -. Небезпечна, як на мене, бо візок може і підстрибувати, або Ж іздити
Краще міцну гойдалку, ну або ж з кріслом, у кого проблема із сидінняі
Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 21:37
Cюзi

Цитата aleksija ()
Колись, любила гойдалки, але така конструкція -. Небезпечна, як на мене, бо візок може і підстрибувати, або Ж іздитиКраще міцну гойдалку, ну або ж з кріслом, у кого проблема із сидінняі

Наскільки я розумію, там є кріплення для візка
не думаю, що батьки дозволили кататись дитині якби це було небезпечно
Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 21:52
Cюзi

Як думаєте чому такий вигляд?

R_V Оффлайн · 20.05.2014 в 22:01
R_V

smile Для краси та зручності. Універсальний дизайн.
Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 22:05
Cюзi

Цитата R_V ()
smile Для краси та зручності. Універсальний дизайн.

Шановна, Р_В)
Дякуємо за вашу активність, але ви вже бачили це фото, тому приз не отримаєте inverted
aleksija Оффлайн · 20.05.2014 в 22:12
aleksija

За це щей призи дають ? wacko biggrin
Моя версія і гарно і зручно ,бо ,якби квадратна ,наприклад, конструкція ,то важче машинам було б ,хоча може й помиляюсь .
Ну і кругле і вода стікає і сніг не буде накопичуватись,взимку  - у мене все
abonent_82 Оффлайн · 20.05.2014 в 22:38
abonent_82

Зупинка для постійних клієнтів фастфуду, вибачте за офтоп
Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 23:23
Cюзi

Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 23:24
Cюзi

Цитата abonent_82 ()
Зупинка для постійних клієнтів фастфуду

чому саме для них?
Cюзi Оффлайн · 20.05.2014 в 23:30