Сторінка 12 з 14«121011121314»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Розмови
Cюзi Оффлайн · 16.02.2015 в 10:31
Cюзi

Ні, не про тебе)
Тобі потрібно більше кроків зробити)
І я думаю ніхто не знає про що я)
prokop Оффлайн · 16.02.2015 в 16:16
prokop

Cюзi, то просвіти нас про що це ти?
Cюзi Оффлайн · 16.02.2015 в 16:59
Cюзi

ось і все три кроки зроблені і адміністрація сайту вітає користувача prokop, зі здобуттям титулу "Лицар Ордену Фенікса"

song salute2 salute1 salute
prokop Оффлайн · 16.02.2015 в 17:34
prokop

Cюзi,  ААААААААААА дякую!!! а я все гадав коли вже і я буду удостоєний цього звання salute thumb
Cюзi Оффлайн · 16.02.2015 в 18:09
Cюзi

prokop, можу викласти для ознайомлення скільки потрібно повідомлень щоб отримати титул той чи інший)))
треба?
prokop Оффлайн · 16.02.2015 в 19:15
prokop

мені здається що мустанг на початку був лицарем, чи я щось плутаю?
Cюзi Оффлайн · 17.02.2015 в 08:54
Cюзi

prokop, то був якийсь глюк
час показав, що титул точно був невиправдано даний)))
Марія Оффлайн · 18.02.2015 в 11:04
Марія

Кожен має право на працю , або 10 кроків до успіхуЗ 12 по 15 лютого у Києві для людей з інвалідністю проходив семінар з навичок працевлаштування у рамках проекту “Кожен має право на працю”. Приймали участь і вінничани: Коновал Ірина та Лєхова Марія,  Сергій Іванюк.На час семінару учасників забезпечили усім необхідним: зустрічали і проводжати на вокзалах, надавали безкоштовне проживання у готелі “Верховина” та харчування.Організатори продумали програму семінару, яка складалася із різних елементів.У перший день напевно найбільше запам”яталась ділова гра “Гайд Парк” під час якої обговорювалось питання: “Молодь з інвалідністю - це проблема чи ресурс?” . Кожен учасник зміг висловитись по даній темі, розглянути цю проблему з різних точок зору- сама людина з інвалідністю, їх родина та суспільство.Наступного дня здається усе потребує уваги. Чудова сесія “Якість життя. Філософія самостійного життя” та Workshop “Захист прав. Конвенція з прав людей з інвалідністю” допомогли ознайомитись із правами людей з особливими потребами, навчили використовувати їх на практиці. Тепер думаю кожен учасник зможе захистити свої права у будь-якій сфері, якщо ж ні то хоча б знатиме де знайти відповіді на свої питання.На День Закоханих у святковій атмосфері організатори провели сесію “Де і як знайти роботу” , ознайомили з складанням резюме та звичайно тим які умови мають буди на роботі для людей з особливими потребами, адже ми самі маємо знати, що нам потрібно для роботи і де придбати спеціальну техніку для роботи. Протягом усього заходу учасники працювали в команді, навчались та навчали, ділились досвідом. Однією із таких робіт стало оформлення стендів , які я назвала- 10 кроків до успіху. Під час виконання усі команди за допомогою своїх знань та креативності розробили 10 пунктів необхідних для влаштування на роботу людей із інвалідністю.Цікаво була позиція одного із учасників, яку просто не можливо пропустити. Чоловік вважає, що не так багато потрібно умов, а потрібно просто при будівництві та при прийомі на роботу враховувати невеликі дрібниці, такі як ширші на пару сантиметрів двері та трохи більший прохід між столами.Говорячи про необхідність пандусів як особливої вимоги, усім хто не виконує закону про доступність одна учасниця задала чудове запитання- А хіба здоровим людям не потрібні сходи, щоб вийти на вулицю?.На завершення усі учасники зробили групове фото, отримали сертифікати та отримали флешки із матеріалами семінару. І звичайно забрали із собою нові знання та знайомства.Захід організував Фонд “Східна Європа” спільно з Благодійним фондом розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів “АІК” за фінансової підтримки британської благодійної організації “Всесвітня єврейська допомога” (WorldJewish Relief).
Cюзi Оффлайн · 18.02.2015 в 12:32
Cюзi

Марія, а мені було б цікаво почитати твої враження)
aleksija Оффлайн · 23.02.2015 в 00:23
aleksija

Я диивилась онлайн було цікаво та нажаль не все чути то ж сподваюсь ,Марія більше розповість ,була рада побачити знайоме обличчя )

Додано (23.02.2015, 00:23)
---------------------------------------------
Не знаю куди писати ,та якщо ,що то пробачте мені ...
Хочу запитати ,розумиію ,що сьогодні плани річ дуже не вдячна та все ж чи є плани у Гармонії на цей рік ?
Бо на групі у контакті все залишилось ще 2014року ,дякую

Cюзi Оффлайн · 23.02.2015 в 11:17
Cюзi

aleksija, поки не було можливості всім зібратись і обговорити
Cюзi Оффлайн · 24.02.2015 в 22:04
Cюзi

Як вам такий списочок?

12 ритуалов эмоциональной гигиены:УТРО:
EQ-ритуал №1. Каждое утро начинайте с молитвы или благодарности. Благодарность помогает ценить то, что мы имеем и чувствовать заботу и любовь
окружающих людей и Б-га. Если сегодня с утра Вы проснулись здоровым, Вы
счастливее, чем 1 миллион человек, которые не доживут до следующей
недели. Даже один этот факт — отличный повод наполниться благодарностью.
EQ-ритуал №2. Каждое утро обливайтесь холодной водой. Совершив этот мини-подвиг и преодолев страх, вы зарядитесь уверенностью
и позитивом на весь день. Кроме этого, обливание стимулирует иммунитет и
оздоровляет нервную систему. Вы будете легче справляться со стрессом.
EQ-ритуал №3. Каждое утро вспоминайте о своей мечте. Эта мечта должна быть настолько энергетична, что даже  мысли о ней
повышают ваше настроение и вам начинает хотеться работать и жить.
Связывайте свои ежедневные действия с движением в сторону своей мечты, и
вы будете мотивационно обеспечены на весь день.
ДЕНЬ:
EQ-ритуал №4. Каждый день находите источники для радости. Радость и смех наполняют нас жизненной силой и способностью накапливать
положительную энергию. Когда наше настроение позитивное – тогда мы
умнее, более мотивированы, и поэтому более успешны.
EQ-ритуал №5. Ежедневно осознавайте, что вы чувствуете. Минимум 5 раз в день задавайте себе вопрос: «Что я сейчас чувствую?» Это позволит вам быть более внимательным к динамике своих чувств и
настроений. Это простое действие за короткое время повысит в разы ваш
EQ.
EQ-ритуал №6. Ежедневно совершайте эмоциональные  расстановки. Перед началом какого-то дела, выбирайте наиболее благоприятную эмоцию, для данной ситуации. Задайте себе вопрос: «Какое эмоциональное состояние будет наиболее уместным в данной ситуации?» После чего настройтесь на необходимое эмоциональное состояние. Подробнее об этом читайте здесь. 
EQ-ритуал №7. Сразу обговаривайте проблемы, которые возникают в отношениях и на работе. Замыкаясь в себе и накапливая неудовлетворенность, обиду, страх, гнев
мы наполняем свой эмоциональный резервуар негативными эмоциями. Если
обиделись, сразу же прощайте, не носите это токсичное чувство в себе.
Если разозлились, сразу же отпускайте злость, не усиливайте ее. Дышите и
представляйте, что вдыхаете любовь и выдыхаете злость. Если испугались,
как можно скорее победите свой страх, усилив внутреннюю смелость. Не
накручивайте себя, преувеличивая масштаб и трагичность событий.
EQ-ритуал №8. В любом событии, которое происходит на протяжении дня, сразу отмечайте позитивную или юмористическую сторону. Это поможет справляться с кризисами, сохраняя  эмоциональное равновесие.
Кроме этого, данный ритуал будет тренировать ваш мозг на поиск новых
возможностей и укрепит самооценку.
EQ-ритуал №9. Каждый день делайте что-то для других. Понимание, что вы приносите пользу людям, а также что вы являетесь
частью чего-то большего, добавляет удовлетворенность и уверенность в
себе. Вы выходите за границы своего ЭГО, а значит, лучше чувствуете
связь с окружающим миром. Доставляйте радость людям и это вернется к вам
хорошим настроением  и приятными  сюрпризами.
ВЕЧЕР:
EQ-ритуал №10. Возьмите за правило доводить начатые днем дела до логической точки. Это важно, так как незавершенные дела и ситуации тянут на себя много эмоциональной энергии. «Нельзя объять необъятное»,- говорил Козьма Прутков. Каждый день планируйте дела так, чтобы можно было поставить логическую точку в делах.
EQ-ритуал №11. Ежедневно обнимайтесь со своими близкими. Психотерапевт Вирджиния Сатир утверждает что: «4 объятия в день нужны нам для того, чтобы выжить, 8 – чтобы почувствовать гармонию жизни, а 12 – чтобы расти над собой». Обнимания добавляют чувство удовлетворенности, безопасности, а также разгружают от стрессов нервную систему.
EQ-ритуал №12. Заведите дневник эмоций. Заведите дневник эмоций и каждый вечер заполняйте его, анализируя свои
эмоциональные состояния на протяжении дня. Это поможет стать более
осознанным и закрепит способность контролировать свое эмоциональное
состояние.
prokop Оффлайн · 24.02.2015 в 22:30
prokop

слово "ритуал" мені не подобається wacko
Cюзi Оффлайн · 24.02.2015 в 22:51
Cюзi

prokop, )))
як поїздка?
prokop Оффлайн · 24.02.2015 в 23:00
prokop

Cюзi, все чудово. сцена виявилась трохи замала, але вистава пройшла чудово! Зал аплодував стоячи!  salute скоро повинні бути фото в мережі wink
Cюзi Оффлайн · 24.02.2015 в 23:05
Cюзi

prokop, ммммм..добре, чекатиму фото)
куди далі?
prokop Оффлайн · 24.02.2015 в 23:14
prokop

Cюзi, далі Житомир і Київ, але вже десь напевне в квітні. Бо березень у керівників проекту перевантажений wink
aleksija Оффлайн · 24.02.2015 в 23:35
aleksija

Нічого собі так списочкок ,для мене дещо і справді є проблемою
Юра ,я так розумію ти з гастролів ?
prokop Оффлайн · 24.02.2015 в 23:41
prokop

aleksija, Так, я тепер ГАСТРОЛЕР!!! tongue
aleksija Оффлайн · 24.02.2015 в 23:42
aleksija

Цікаво ,подобається ?
prokop Оффлайн · 25.02.2015 в 00:11
prokop

aleksija, ну звісно подобається. Я взагалі маю велике щастя робити те що мені подобається  wink
aleksija Оффлайн · 25.02.2015 в 00:13
aleksija

Рада за тебе ,так тримати  thumb
prokop Оффлайн · 24.03.2015 в 16:24
prokop

Тиша навкруги..... sad
Cюзi Оффлайн · 24.03.2015 в 17:13
Cюзi

prokop, збурюй тишу)
prokop Оффлайн · 24.03.2015 в 17:20
prokop

Пишу письмо до Надії Савченко. Пропоную щоб кожен причетний до Гармонії написав по кілька слів для неї. wink
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Сторінка 12 з 14«121011121314»
Пошук: