Сторінка 11 з 14«1291011121314»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Розмови
aleksija Оффлайн · 15.10.2014 в 23:07
aleksija

Хто це так пізно про Гармонію згадав ?
prokop Оффлайн · 23.11.2014 в 00:26
prokop

Щось ніхто, нічого не пише. Таке враження що Женя Фролов був правий що до нашого сайту.....
Cюзi Оффлайн · 24.11.2014 в 16:15
Cюзi

і що ж сказав Женя Фролов?
prokop Оффлайн · 24.11.2014 в 21:44
prokop

казав , що наш сайт не важнєцкий в плані комунікації і що у нас складно знайти потрібну інформацію. Тому я і пишу, що всім дописувачам нашого форуму, вже стало знаходити форум wink
Cюзi Оффлайн · 24.11.2014 в 21:54
Cюзi

якщо людина бачить недоліки то їй варто про це сказати
для цього є зворотній звязок і гостьова книга, тим більше що важко знайти інформацію і тому дивно чути подібне
якщо ніхто не каже що незручний то як можна щось міняти коли немає зворотньої інформації
тому...тим більше дивно чути про комунікацію

а форум, це взагалі болюча тема, колись коли переносили сайт на інший домен, я піднімала питання про форум чи варто його залишати і я памятаю як мене в групі у контакті мало не зїли за цей форум, як всі били себе в груди і кричали, що будемо спілкуватись, ділитись...і що врешті самостійно зареєструвались 4 чоловіка, всі інших я впрошувала, вговорювала, просила зайдіть хоча б напишіть відгук, я ж не прошу постійно писати просто, був на лагері напиши відгук і все...стіна
і я вже не говорю скільки вкладено сил і часу в цей форум
я вдячна цим 4 чоловікам які пишуть час від часу і тільки тому досі форум є
сайт буде в будь-якому випадку, а от форум як вже є
маєте бажання міняти щось тільки підтримаю
prokop Оффлайн · 02.12.2014 в 01:45
prokop

Сам ще не дуже читав, але сайт про права пасажирів в потягах  http://poizdka.org/
Cюзi Оффлайн · 02.12.2014 в 12:41
Cюзi

prokop, цікавий сайт, тільки єдине, що немає пошуку або я не побачила
aleksija Оффлайн · 27.12.2014 в 23:23
aleksija

Додано (27.12.2014, 23:23)
---------------------------------------------
З наступаючими святами усіх ,гарних свят ,миру ,здоров'я та любові .
Успіху у новому році та здійснення своїх самих потаємних мрій та бажань .
Іра

Cюзi Оффлайн · 28.12.2014 в 13:41
Cюзi

Дуже дуже подобається ця пісня))

aleksija Оффлайн · 30.12.2014 в 13:18
aleksija

Так ,классно люблю коли і гарно і мелодійно ,іноді і інструментів не треба ,якщо душа співає ,а тут це теж є  wink
Cюзi Оффлайн · 06.01.2015 в 23:39
Cюзi

Ось такий цікавий пост знайшла в мережі

Орієнтування по сонцю

Всім відомо, що сонце сходить у східній частині небосхилу, заходить - у західній та вдень йде до заходу через південну частину небосхилу. Це вже не мало.
Якщо є в наявності годинник зі стрілками - можна зорієнтуватися за сонцем набагато точніше. Достатньо направити годинникову стрілку на сонце. Лінія північ-південь буде бісектрисою кута між годинниковою стрілкою, спрямованої на сонці і лінією 1:00 (картинка). У першій половині дня південь буде справа від сонця, а після обіду навпаки - зліва.

Орієнтування по зірках

У північній півкулі можна орієнтуватися по полярній зірці, що вказує на північ, а в південному - по південному хреста.

Якщо стоїть похмура погода, орієнтуватися по сонцю і зіркам неможливо. Тоді в хід йдуть інші прийоми.

Орієнтування за прикметами на місцевості

1. Окреме дерево на відкритому просторі має більш пишну крону з південної сторони.
2. Мурашник має більш пологий схил з південної сторони.
3. Стежки комах на стовбурах дерев йдуть з південної сторони.
4. Кора дерев товщі і грубіше з північного боку.
5. З північної сторони на деревах і каменях більш рясний і густий мох.

Джерело: МГО "МОНОЛІТ"
Cюзi Оффлайн · 10.01.2015 в 01:38
Cюзi

Вже майже закінчились вихідні і вже треба відпочивати від відпочитку)
То розкажіть як новий рік, як свята?хто що робить?
aleksija Оффлайн · 10.01.2015 в 04:46
aleksija

Новий рік не вдався у мене ,нічого не вдієш ...
Зараз нічого не роблю ,бо закінчення року було не вдалим і ще важко від втрат ,невдач та думки лихі в голову лізуть .(((
prokop Оффлайн · 10.01.2015 в 12:20
prokop

Я 7-го числа ходив в боулінг, їв смачний торт і дивився так зване 7D відео. Взагалі вечір провів чудово. Вже скучив за Гармонією і всіма вами. Коли вже центр запрацює? Ще до кіньця не реалізував попередні плани, а вже є нові. Дай Бог сили і можливості все реалізувати....
Cюзi Оффлайн · 10.01.2015 в 14:48
Cюзi

aleksija, що за втрати та невдачі якщо не секрет?
Cюзi Оффлайн · 10.01.2015 в 14:50
Cюзi

prokop, на повну то з 12-го почнемо працювати, а от щодо служби супроводу і перевезення то не знаю, там же ж як ви знаєте кожного нового року з фінансами незрозуміло)більше буде зрозуміло (мені) коли повернусь бо я взагалі якось більше офлайн

і як тобі 7Д?
prokop Оффлайн · 10.01.2015 в 15:03
prokop

я був на гонках в таксі, то мені сподобалось, а подруга моєї сестри пішла по другому колу на підводний світ, то каже що трохи укачало. Але це вже було після того як ми приговорили великого торта (зпеченного на замовлення) тому з повним шлунком в 7D йти не раджу....
Cюзi Оффлайн · 10.01.2015 в 15:10
Cюзi

prokop, торт на замовлення вражає)))ех...може це мені піти щось пошукати в холодильнику смачненьке)))
я нещодавно експерементувала з сніданком робила. може бачили тост з яєчком всередині та ковбаскою)
правда коли я закінчила побачила, що ковбаску то я забула(
prokop Оффлайн · 10.01.2015 в 15:31
prokop

Є в мене дві пристрасті: м'ясні і солодкі страви,
А ще є дуже бажана ти,
І на вас трьох немає управи,
Ви мені не підвласні, незабутні як весняні коти...
Експромт wink
Cюзi Оффлайн · 10.01.2015 в 15:38
Cюзi

prokopsong ці творчі люди))
aleksija Оффлайн · 10.01.2015 в 23:30
aleksija

Це добре ,що хоч хтось гарно провів час .
Тортик це класно .
Мені, чомусь дуже піци хочеться , але нема як ,піцерії у нас є, брала колись, але не сподобалась ,колись робили самі ,та зараз не мають часу ,а я сама не зможу .
  Ну я писала ,що у мене і навчання зірвалось, бо захворіла і ще сумую за своїм собакою ,  вже вирішила,що не заводитиму нікого знов ,бо і сама не зможу доглядати за ним, і не хочу батькам клопоту додавати 
Просто відчуваю провину ,перед О . Трохиміною , адже я її підвела ,виходить
Ось так
Сюзі ,у мене проблема ,я із сайту чомусь вийти не можу ,це так є ( щось робите ) чи то знов мій Пк мені проблему підкидає?
Cюзi Оффлайн · 11.01.2015 в 00:07
Cюзi

aleksija, знаєш я чомусь впевнена що О.Т. так не думає, і тут вірним рішенням буде не піддаватись сумнівам та поганим думкам, а просто поговорити з нею)))
колись коли я вирішила врешті поступити у універ то тоді ще треба було здавати ЗНО. А я про це не знала, мені сказали тільки коли я вже зібрала всі документи і подала до вступу. і от коли я звернулась до школи щоб здати зно(що я взагалі не розуміла і злилась навіщо бо вже кілька років як закінчила школу) виявилось що це був останній день подачі заявок...от так я вилетіла зі вступом на рік

так от захворіти вагоміша прична)крім того що ти можеш відновитись в швидший термін)
тут більше питання чи ти хочеш цього?
за собаку я згодна з тобою, але якщо твої батьки не проти то чому б і ні)
за сайт гляну)
aleksija Оффлайн · 11.01.2015 в 01:05
aleksija

Може й так ,трохи чи хочу я продовжувати ,справа у  тому ,що вже моя группа впустилась до нового року і через це я так і думаю .
Можливо ,що я запізно для себе почала пошуки ,чогось іншого , бо раніше воліла лише музикою займатись ,думала ,що це моє і все таке інше .
 Тут, напевно, є помилка і моя і батьків ,що не думали серйозно ,що мені підійде по професії чи чи би могла займатись ,хоча ,іноді думаю ( не хочу писати образи та все ж ) ,що батьки думали ,а може й думають , що я нічого не зможу .
Тож виходить я хочу чогось але не впевнена ,що саме можу і хочу ,якось так .
За собаку ми не обговорювали те ,але я це вирішила по ситуації ,батько -хворий мама завжди із ним ,адже тепер він потребує гемодіалізу ,ще мама помагає сестрі з племінницею ,тож є проблема часу і вигулу я сама з 2 поверху не спущусь .Ось такі факти.

Cюзi Оффлайн · 15.02.2015 в 22:34
Cюзi

І так очікуємо зміну))Всього три кроки, починаємо відлік. Скільки ж пройде часу перш ці кроки будуть пройдені))))
aleksija Оффлайн · 16.02.2015 в 03:13
aleksija

Сюзі ,це ти про мене ???
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Розмови
Сторінка 11 з 14«1291011121314»
Пошук: