Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Вітаннячко
Вітаннячко
abonent_82 Оффлайн · 02.08.2014 в 12:09
abonent_82

З днем народження Володя Бевз!!!   
    Все таки літній день він чудовий, особливо його сонячний спогад в осінню похмурість, серед неперервних дощів, тому хочу привітати хорошу людину, не побоюсь, такого слова, кришталево чисту людину з його днем народження, і хочу побажати йому  міцно схопитися за велику мрію, щоб йти за нею, ( є гарний вислів) витягнувши шию немов жираф, миру Вам, здоров'я, натхнення і звичайно щоб Господь завжи вас оберігав, і давав сили на все, ще раз зі святом, будьте щасливі!!
prokop Оффлайн · 02.08.2014 в 22:55
prokop

Присоединяюсь к поздравлению, Вова с днём рожденья!

Пусть крепнет дух,
И не подводит тело,
И правит Бог сыночков двух,
Исправит то, что наболело!
vovabevz Оффлайн · 02.08.2014 в 23:10
vovabevz

Друзі  дєякую за таке тепле привітання,як не крути привітання приймати  приємно,шкода  Вас розчаровувати  з приводу криштальної чистоти,нажаль я небув уважним і  обачним на  своєму  шляху і сильо ззабруднив  той світлий,святковий  одягякий який дає нам Господь при  хрещені,тепер прошу у Бога щоб дав мені сили і часу відчистити цей бруд,ще раз дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abonent_82 Оффлайн · 02.08.2014 в 23:17
abonent_82

моя люба дружина також передає вам найщиріші вітання, дуже вибачається що не змогла зателефонувати, нехай Господь в усіх ваших благих  починаннях благословить вас та вашу сім'ю
vovabevz Оффлайн · 03.08.2014 в 23:22
vovabevz

Ще раз дякую,І Ваші сімїї бажаю Божого Благословіння !
abonent_82 Оффлайн · 17.08.2014 в 20:32
abonent_82

Ура-ура-ура!!! Вітаємо з днем народження людину з чудовим почуттям гумору, нашого яскравого модератора Апельсинку, і від імені нашої скромної компанії бажаю тобі Апельсинко, втілення всіх заповітних мрій, достатку та багато бажаних дітей, будь благословіння для оточуючих, і ще Божого миру в серці
abonent_82 Оффлайн · 17.08.2014 в 20:32
abonent_82

Маю чудову нагоду привітати нашого адміна, та мудрого старця в жіночому обличчі,
з днем Народження Сюзанно!!! Миру, тепла, весни в душі, щоб молодість та краса завжди були з тобою, і щоб тобі завжди вистачало енергійності та цілеспрямованості в досягненні життєвих мет, і звичайно щоб Господь завжди  оберігав, благословляв і тримав за руку, будь щаслива, спасибі, що є :))))))
aleksija Оффлайн · 17.08.2014 в 20:33
aleksija

Оуу ,не знала ...
Вітаю і я теж її 

Скільки морів,океанів, 
Скільки в них на дні піску, 
С тільки щастя я тобі бажаю, 
На твоїм віку! 
Хай буде літ- 
Не менше ста в житті, 
І шлях твій буде світлим, 
А все життя,немов кришталь, 
Прекрасним,радісним, 
І чистим!

Cюзi Оффлайн · 17.04.2015 в 22:32
Cюзi

Іринко Вітаємо тебе з Днем народження!!!

Дякуємо за твою активність на форумі та групі. Це показує твою небайдужість до справ та заходів.
Нехай Господь тебе береже на твоєму шляху та дає наснаги, бажання рухатись в напрямку до твого щастя.
aleksija Оффлайн · 17.05.2015 в 23:00
aleksija

Тільки тепер можу побачити ,бо тільки зараз Пк працює без глюків .
Дякую ,дуже приємно . wink
Втаю усіх ,хто народився у травні ,кого не змолгла привітати .
Щастя Вам та ,щоб усі плани ,та задуми сбувалися
Cюзi Оффлайн · 17.08.2015 в 12:44
Cюзi

Вітаємо нашу колегу Людмила Нецкина з Днем народження!
Бажаємо побільше веселих днів в нашому "Гармонійському" колі.
Здоров'я міцного та витривалого.Щастя довго та неймовірного!
Ми тебе любимо!
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Вітаннячко
Сторінка 1 з 11
Пошук: