Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Пригоди в транспорті
Пригоди в транспорті
Cюзi Оффлайн · 19.06.2014 в 23:18
Cюзi

ділимось
Cюзi Оффлайн · 21.06.2014 в 00:17
Cюзi

бувають такі цікаві моменти...

в четвер їхала в автобусі..
на ньому пишуть, що він без пільг, як тільки вони почали ходити на вишеньці, я думала, добре без проблем, головне що зручно добиратись, але коли хотіла заплатити вперший раз, мене кондуктор запевнила що люди з інвалідністю І групи безплатно..

але..є одне але
час від часу зявляється той/та кондуктор які чи то не вкурсі..чи то в них на кожного свої якісь інструкції не знаю, але кажуть плати,...добре ..але це говориться з таким виглядом ніби я тут стою і доводжу що я безплатно маю їхати..дивні люди, дивні ситуації...
може в них справді на різних маршрутах різні правила....
smile
abonent_82 Оффлайн · 21.06.2014 в 02:02
abonent_82

а ми з Оленкою одного разу їхали ще вінбусом, здається здоровенний жовтий автобус, якщо хто пам'ятає, і там кондуктор почала збивати гроші з мене бідного супроводжуючого, я скромно поцікавився чи не має пільг, як завжди, але скам'яніле обличчя кондуктора не залишало шансів, там натовп був щось їй говорили, але вона запевняла що нічого не знає, віддав я їй ті копійчини... через пару зупинок вона там вибачалась, але осад залишився...:)
і для мене як супроводжуючого, найбільш фруструючим моментом є коли наставляю попу біля відчинених задніх дверей, а він гад, автобус чи тролейбус різко, закриває ті двері і їде, гад smile
vovabevz Оффлайн · 21.06.2014 в 20:40
vovabevz

завдяки Гармонії рідко користуюсь громадським транспортом,ті рази коли їздив за проїзд не брали.Хоча  особисто я проти такої пільгової системи,краще заплати і не відчувати себе виним перед перевізником.Держава звісно повирра компенсувати  витрати перевізнику,але складаеться враження ,що  вони роблять це за свій кошт.
abonent_82 Оффлайн · 23.06.2014 в 00:09
abonent_82

в тому автобусі що без пільг з Лєни теж не беруть грошей, я там завжди розраховуюсь за себе, і з неї не беруть, якось так
Cюзi Оффлайн · 23.06.2014 в 00:23
Cюзi

Колись коли була молода і юна biggrin ....

їздила 2 рази на тиждень у Вінницю на тренування
треба було вставати рано на автобус(маршрутку)
зараз згадую..звідки сили брались
коли верталась боролась зі сном постійно
якось сіла в богдан до Іллінців на задню площадку
людей було мало, щось кілька чоловік, і от гул мотору починають закриватись двері..і не закриваються..
так і їхала я обхопивши поручень борючись зі сном, поглядаючи на наполовину закриті двері..дорогу яка дуже швидко пролітала повз
єдине що було добре, що повітря гуляло по салону і не було жарко...мінус потім я захворіла dry
aleksija Оффлайн · 23.06.2014 в 00:50
aleksija

Буває ,добре ,що не випала ,ото так адреналінчик

Додано (23.06.2014, 00:50)
---------------------------------------------
Я колись зимою їхала з Вінниці , так промерзла в ноги ,що не знала чи воно мені то обійдеться ,перхворіла ,але все ок .

Cюзi Оффлайн · 23.06.2014 в 00:50
Cюзi

Цитата aleksija ()
Буває ,добре ,що не випала ,ото так адреналінчик

буває і не таке)))
адреналін це добре, але не завжди безпечно)
aleksija Оффлайн · 23.06.2014 в 00:51
aleksija

Згодна
Cюзi Оффлайн · 23.06.2014 в 10:43
Cюзi

Доречі, на вихідних мала можливість перевірити чи дійсно ходять низкополі тролейбуси 3 і 5, як зазначено на сайті у розкладі руху.
І дійсно класно, що я помилялась і вони ходять по розкладу.Це той момент коли радієш своїй помилці
prokop Оффлайн · 23.06.2014 в 15:27
prokop

Раньше они ходили как хотели, а особенно после 20.00 все в депо ехали!
abonent_82 Оффлайн · 24.06.2014 в 22:47
abonent_82

коли я вчився останній відїздив з вишеньки на зупинці, десь без 15 одиннадцять, і якщо вибігти то можна було рівнесенько застрибнути в отснанній тролейбус на жд вокзал, інколи депо наставало раніше, тоді до театральної і руки в ноги дворами до будинку офіцерів, де тоді мешкав, сорі за офтоп
Апельсинка Оффлайн · 26.06.2014 в 14:06
Апельсинка

Їхала я одного разу по справам, як завжди дуже поспішала і тут бачу мій рятівник, низькополий автобус!!!!!!!!!! Він під'їхав, відкрились двері, водій відкинув пандус і я вже була майже в дорозі, але кондуктор, який не знав як мені допомогти, допоміг. Він вирішив, щоб я швидше заїхала до автобусу потягти за коляску, але він не знав за яку частину краще не тягнути і потяг за підножку. Як зазвичай буває в таких ситуаціях, коляску перекинуло і мене разом з нею. Все б не так печально, але зверху мене ще прибило сумкою, яку я везла, і повірте мені на слово, вона була дуже важка, і мені було дуже боляче!!!!!!!!От така одна з багатьох моїх пригод в громадському транспорті!!!!!

Додано (26.06.2014, 14:06)
---------------------------------------------
А от ще одна з моїх історій, що сталась зі мною в громадському транспорті!
Їхала я в тролейбусі, з зал.вокзалу на вишеньку, але в цьому тролейбусі не було кнопки, щоб нагадати водію на якій зупинці я хочу вийти. І я вирішила попросити кондуктора, нагадати водію, що на наступній зупинці виходжу!!!І ця дуже толерантна жінка, не відійшовши від мене ні кроку як загарлапанила на весь тролейбус: "водітєль, тут інвалід вийти хоче"!!!Чесно сказати, я не знала, як зреагувати на дану ситуацію, мені стало просто смішно!!!!!

abonent_82 Оффлайн · 04.07.2014 в 18:34
abonent_82

давно-давно Лєночка вибиралась в санаторій, прийшло нас троє дужих молодих хлопців, допомагати, сідати на поїзд, піднялись в вагон там розібрали візок занесли Лєну потім речі, все добре якби не одне но, той хороший поїзд стояв буквально 5 хвилин, і  під час нашого виході він вже спокійненько набирав швидкість, мені з товарищом пощастило, всього навсього крок пішохода хоч с одно страшнувато стрибати воно ж розганяється, а от третій другасик був останній , він дививися  а поїзд докочується кінця платформи, він зовсім переляканий ніяк не зважиться зробити рішучий крок, але мій винахідливий друг простягнув тому  зайцю  руку і той шасливо покотився на землю трохи забився. але то нічого, весело було smile
prokop Оффлайн · 04.07.2014 в 19:00
prokop

стоп кран надо было рвануть!!!!!!!! wink
abonent_82 Оффлайн · 04.07.2014 в 20:42
abonent_82

так провідник кричала щоб стрибав smile чуть не ногою пхнула
prokop Оффлайн · 04.07.2014 в 21:13
prokop

конечно кричала, ведь она не посигналила машинисту, что отправляться нельзя, у них для этого флажки предусмотренны или таблички. Но если бы твой приятель оказался джентельменом, то он бы пропустил проводницу в перёд на выход. Лично я ещё не видел проводника отставшего от поезда, за то встречал людей со сломанными ключицами из -за прыжков с поезда.
abonent_82 Оффлайн · 04.07.2014 в 22:06
abonent_82

да Юро, весело було потім smile
vovabevz Оффлайн · 04.07.2014 в 23:24
vovabevz

Якось і мені довелось сягнути з потяга вже за межами платформи,правда було це  давно, коли ще здоров*я було багато  а  розуму недуже,та щей перед цим  елексиру сміливості прийняв,закінчилось все добре а то мігби ще тоді  у  візок сісти
abonent_82 Оффлайн · 04.07.2014 в 23:42
abonent_82

люди часом говорять про соті китайські попередження перед аварією, нирянням, падінням, правда розуміється воно заднім умом
Cюзi Оффлайн · 13.07.2014 в 22:36
Cюзi

Староконстянтинів.
То цікаво не знати коли їдеш. За два дні до закінчення мій спутник сказав, що їдемо десь після обіду.Ну добре. В наступні дні ми обдумували, робили спроби купити квитки, що в нас не вийшло. То ми вирішили купити на станції з розрахунком, що вагони всеодно напівпусті, то квитки мають бути.
Субота. Краєм вуха чую..їдемо вранці ..О_О....хі..це була перша реакція))..але так якось звикаєш до того, що від тебе нічого не залежить і Господь якось так міняє плани на свій манер і лишається тільки сказати "Добре".
Відправлення о 5:50 ранку. Постало інше питання як добратись до станції, яка знаходиться далеко від міста.
Таксі..дорого, але на цьому ми і погоріли..зажали грошики..
Коля (спутник) домовився з одним із учасників в якого є машина, що він нас завезе..ху..Ну ввечері посиденьки, прощання, сон..
Ранок..чомусь проснулась на півгодини раніше запланованого підйому, тільки думала повернутись на інший бік..тут стук в двері..Коля мені "Вставай"...встаю, починаю вдягатись, виходжу на коридор нас вийшли проводжати наші нові друзі зі Школи))Було так приємно.
Сіли їдем...ніхто дорогу не знає)))водій мав роздруковану мапу на А4 приблизно куди їхати, а Коля трішки памятав маршрут..
Я вам скажу то було весело, ми петляли ще в місці, вертались, повертали, їхали..ну добре виїхали ніби туди куди треба, залізничний переїзд..о ..був..їдем..і тут як потім виявлось ми повернули не туди..
Весь цей час я спостерігала за дорогою, хвилинами які чомусь так швидко збігали, і на хлопців які час від часу обдумували куди їхати..
В той момент коли я побачила зліва від дорого військовий аеродором (що було цікаво доречі) я поняла, що ми попали..
В решті вони вирішили вертатись в місто.Бо час вийшов і на електричка пішла без нас. Вже в місті, підійшли до таксистів і вони нам понаговорювали стільки поворотів,що ми зрозуміли як би не їхали всеодно заблукали б..
Сидимо...я думаю, що робити, перспектива повертатись знову до храму звичайно тішила, сніданок, друзі і т.д..але чекати 2-ї дня, щоб поїхали..плюс мала приїхати мама вранці...і кажу я..поїхали на автовокзал
Автовокзал. Подякували водіїві-учаснику, він в свою чергу сказав, що в разі чого завезе нас на 2-гу))
Стоїмо. 30 хв чекати до відправлення..ми почекали 15 підходить бусик..візьмете?ні..ще 15 хв..бусик..візьмете?ні..20 хв..бусик..візьмете?ні...Коля почав нервувати і обдумувати план відступу до храму)))
Я вже почала молитись навіть, холодно, щось моросити думає, спати хочу встала о 4.30 ранку..
Вирішили ми дочекатись, ще одного і якщо не візьме вертатись назад гріти і пити чайок у колі друзів
І тут автобус...круто от коли вже втрачаєш надію і тут опа!
Поїздка в автобусі до Хмельницького не була нічим цікавою, хіба те що я відключалась на ходу і одночасно тримала ноут Колі і свою сумку, щоб не впали..
Хмельницький. Як виявилось автобус на Вінницю пішов 10 хв до нашого приїзду, що вже не дивувало, а смішило. Наступний через півгодини. Ну то я пішла шукати туалет..
І що я вам хочу сказати, на Хмельницькому автовокзалі є доступний туалет.О це так приємно, от що може так радувати як доступний туалет)))))))Там заходиш в зал і на півдверей громадна позначка доступного туалету..)))мию я вже руки і тут мені думка прилітає, а що як там зараз автобус приїхав якийсь інший, а Коля не може мені дозвонитись бо в нього коштів немає, ну і звісно в мене теж..починаю я ускорятись
І що ви думаєте, виїжаю і реально стоїть автобус "Красилів-Вінниця". Таких ще не бачила, але він крутий)ну звичайно східці є..але..в нього посередині двері широчезні і вони як скляні роздвижні, не треба втискуватись, високо піднімати, раз раз і я вже на сидінні)))
Втома, голова болить, нема де притулити голівоньку ..рахую хв до приїзду
І врешті я тут..
aleksija Оффлайн · 13.07.2014 в 22:52
aleksija

Цікава історія ,коли ти написала про блукання мені екскурсії згадались ,як ми виїхали з Могилів -Подільского і заблукали їздили по колу десь поруч Літина ,ще Катя і Танюшка просили " А може ви нас скиньте тут " .
Мали бути у Вінниці десь о 19 ,а приїхали у 20:30 Рая вже хвилюватись почала ,бо тоді здається  Света  була .
Короче весело було ...Миколаєвич приїхав забирати тих ,хто з Вінниці ,по домах розвозити трохи " посперичався " з водієм ,а ми якраз в центрі міста були ,і чи то весілля чи то до дня Вінниці щось було салют .От якраз під той салют і сперечання було )
Апельсинка Оффлайн · 21.07.2014 в 13:03
Апельсинка

Захотіла я на вихідні поїхати додому, дуже скучила за рідним домом!!!!За вікном йшов сильний дощ, але мене це не зупинило. На чому я буду добиратись я геть і не знала, просто приїхала на вокзал, в надії на те, що на місці вирішу це питання. І дійсно вирішила: приїхавши на вокзал, я побачила на своїй платформі автобус, хоч він і був дуже старенький, але дуже зручний, ця модель в народі називається "Пазік". Я попросила двох чоловіків вони мене завезли в автобус, а так як там на задній площадці не має сидінь, то я собі сиділа на своєму візку і не треба було мене тягати за руки за ноги, як це часто роблять коли мене садять  в якийсь транспорт(поїзда, автобуси). Коли я прибула в пункт призначення, щоб вийти з автобуса мені теж знадобилась допомога двох чоловіків, вони просто вивезли мене з автобуса і все я на омріяній Батьківщині)))
Cюзi Оффлайн · 21.07.2014 в 13:08
Cюзi

Апельсинка, я теж облюбувала пазіки, коли була на сесії і жила в брата у Калинівці..я все жаліла, що на маршруті Іллінці-Вінниця такі не ходять, але мені сказали, що це тільки на ближні дистанції такі пусткають..нажаль..теж не люблю от це пересідати))
abonent_82 Оффлайн · 24.07.2014 в 22:50
abonent_82

і я до вас приєднаюсь, ПАЗ- це сила, їздив таким ще колись до друга, ха на 20 річчя, виходить десять років тому, давненько, з Лєною, в Медвеже вушко, краса!!
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Пригоди в транспорті
Сторінка 1 з 212»
Пошук: