Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Хроніка
Cюзi Оффлайн · 14.01.2015 в 23:31
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

От якби якось поєднали ВК і Фейсбук, а то якось незручно. Є аудиторія і там і там. І вони різні.
Не люблю Фейсбук, але нічого не зробиш потрібно час від часу заходити туди(..і ще офіційні сторінки різних структур всі на Фейсбук  wacko ...

А ще звернула увагу, що хроніка почала перетворюватись більше на мій онлайн блог, не знаю чи це добре....це як з фантастичною хронікою ідея спочатку була одна, а так як вона не отримала достатньої підтримки від аудиторії перетворилась в казочку яку ніяк не могла дописати..може і з цею затією буде так ..набридне завершу))

Тема дня: пісня
Eminem & Rihanna Monster
Навіть, Юхукала під пісню
Навіть, щось там типу підтанцьовувала
Навіть, в азарті кинула в групу, але не знаю чи хтось вловив хвилю бо лайк поставила тільки Маша.

А вона лайки ставить до всього)))Молодець, треба часом, але ніколи не знаєш чи дійсно подобається чи це просто увага до друга у ВК.

А кліп мені не сподобався(

Думки протягом дня...
Люди, клієнти не проснулись?
Ми працюємо у звичному режимі вже 3 день, а сьогодні тільки один Юра прийшов. Вчорашній тренінг я не рахую, то організований захід. А тут прийти це ініціатива зі сторони людини. Чи ще святкуємо?Хм...

Листи, сканування,обговорення,плани, проекти, графіки...
Починає діставати сайт ВМР. Другий день неможливо щось найти, 5 хв на загрузку сторінки...сидиш і ніби в тебе не швидкісний інтернет а той старенький на кілобітах
Шукати інформацію зовсім не зручно...

Нічого цікаво, не знаю що робила весь день..а він оп і немає)))Взагалі не планувала щось писати сьогодні, але комп був вімкнутий і ще Кішак шастала навколо...

Пішла спати. Ловіть котика на останок. Добраніч.

aleksija Оффлайн · 15.01.2015 в 00:39
aleksija

Гарні фото ,дякую 
Я теж фейсбук не люблю ,але теж вже мушу там пробагати у мене інфи там -нуль ,я в ньому достаменно ще не розібралсь .
С приводу соц мереж є питання : А тут хтось є weua. чи то я один динозавр ?
Взагалі ось думаю ,де видалити себе ,аде -ні,теж саме і про моб ,номери  ?
За пісню не дивилась ,чесно ,послухаю 
Пісня і відео до неї ,іноді , дуже різні речі та враження  
Добраніч
Cюзi Оффлайн · 16.01.2015 в 15:30
Cюзi

aleksija Оффлайн · 16.01.2015 в 21:41
aleksija

О ,Соня ))))
Гратися це ми любимо ,у мене ,на такий випадок ,колись були старі батькові перчатки (щоб не царапались )
Cюзi Оффлайн · 04.02.2015 в 00:07
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Моє правило. Я не обговорюю те, що написано тут. А якщо й говорю то тільки за власної ініціативи.Моє правило.

Якось Макс запитав чи є в мене вороги?Я відповіла "Так". Він здивувався.Я теж здивувалась, через деякий час. Подумавши над запитання я сказала, що була не чесною.
"Немає людей яких би я вважала ворогами. Є люди яких я ненавиджу".
Це сильна емоція погодьтесь. Вона сидить десь в мені. Хтось скаже треба гнів, ненависть проговорювати, витягувати на зовні. Так дійсно. Треба, але є одне але). Це якщо людина-обєкт сприйме та і чи варто. Часто хочеться сказати... тільки я вже знаю, це як кинути дров у багаття і це вдарить в будь-якому випадку по мені.
Дякуваю Богу маю дар забуватись і відпускати емоції сильні, щоб вони мене не потопили, не знаю наскільки це добре, але це допомагає не вигоріти від негативних емоцій. Раніше я не розуміла, нащо мені ті чи інші дари, зараз розумію і те, що вони в мене досі є і навіть розвиваються є таким собі показником...далеко іти, ой як далеко)))

Треба просити, щоб Він навчив мене прощати і відпускати, а то діло плохо буде.
Але наразі так, часом мені здається, що мене штовхають до ненависті...

Слово сильна річ, навіть, з уст людини. Будьте обережні зі своїми словами і думками.Мої ж слова обернулись проти мене.Не хочу ненавидіти,але .....
prokop Оффлайн · 04.02.2015 в 23:23
prokop

ТЕСТ
Cюзi Оффлайн · 05.02.2015 в 10:01
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Зараз слухаю 2 пісні.
Sia ft. The Weekend & Diplo – Elastic Heart
Luvbug – Resonance

Прокручую постійно.Чекаю коли колеги не витримають і кинуть якимсь важким предметом по мені)))
Але зараз половина Гармонійців на навчаннях, то в нас тихо, тільки одні хлопці з супроводу змушені слухати.
Вранці був смачнющий домашній чізкейк від Свєтік, і тут виявилось, що я люблю чізкейки. Пізніше ми в розмові вияснили, що це той самий сирний пиріг))Але який же смачнющий він був. Обовязково запитаю рецепт.
Активні гармонійці поїхали проводити тренінг на Соборну, а ми залишились тримати оборону)
Приходили переселнці. Приходили за візками. Приходили знайомі друзі та колеги.
Я і Макс ходили вибирати подарунок Даші (бухгалтер) в неї завтра ДР. Потім ми не зійшлись думками, щодо торта. То потім я ще окремо ходила купувати торт. Коли вернулась мене зустріли голодні очі колег)))
Я довго відбивалась від них поки прямувала до холодильника.
Коли я їхала повз Прозорий офіс звернула, що там немає поручнів біля сходів, як нам колись говорила одна жіночка з Л.В. коли ми були на радіо. І дивно біля пандуса є, а на сходинках немає. Треба буде завтра позвонити сказати. Якась дивна тенденція, є ж люди яким важко ходити, старенькі, з гіпсом то як?
Те ж саме було коли ми були в Мегамоллі з Л.В. вони запрошували нас міні аудит провести і дати свої зауваження. То коли я сказала працівнику він такий здивований стоїть "А дійсно ніколи про це не думав. В мене навіть зараз згадую мама коли біля дому по сходах піднімається завжди за поручень береться".
Реально люди не думають...
Ще приходили друзі, але якось не було можливості нормально поговорити, якось так здалось(А може це тільки моє сприйняття.
Взагалі день був чудовий, сонячний, завдяки торту мала можливість з вітерцем прогулятись по проспекті)
Все думала от чи почнуть вони реконструкцію чи ні в цьому році?

П.С. Телефон в ремонті.
Cюзi Оффлайн · 06.02.2015 в 11:19
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Вранці зібрались ті хто мав можливість бути на роботі. Більшість цього тижня десь бігає в справах або проводить якісь заходи. Привітали.Посмакували неймовірно смачним тортиком з "Солодкої мрії". І я побігла проводити аудит з представниками УкрПошти.Відділень багато,але більшість в оренді і вирішили, що спочатку робитимуть 9 відділень в цьому році. В розмові вияснилось, що це вони будуть робити власними силами тому всі інші відділення не потягнуть і робитимуть поступово.
Більшість відділень знаходяться у приватному секторі в "фінських будиночках" як це називали працівники з пошти. Чого фінські не знаю. Якісь старенькі хатки обкладені цеглою)Одні в кращому стані інші і гіршому. Класно було їхати де немає багатоповерхівок, людей і тільки сніг, сніг і дерева білі.
Повернулась саме на обід. Приїжала Л.В. на кілька хвилин привітати Дашу і знову побігла на тренінг.
Також приїжали клієнти та члени організації там з ними щось проводили практиканти-психологи. 
Так пробіг вчорашній день
Cюзi Оффлайн · 09.02.2015 в 22:28
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

В кінці минулого тижня Свєтік скинула мені посилання на блог однієї дівчини, яка пише короткі історії до чашки кави.Ніби по простому, але все ж не так. Гарний слог, гарно підібрані слова. Знаєте от коли людини говорить українською без смітячка і відчувається, що вона не щоб по правильному писати, а вона дійсно так розмовляє і думає. І дуже кортіло так само писати саме в такому сенці гарною і душевною українською, бо вона в неї виходить душевною. Хоча хтось інший би прочитав і нічого такого не відчув)

Тиждень почався бурно. Заплановану зустріч по темі інклюзії прийшлось переносити, обзвонювати всіх. Висловила обурення. Сприйняли як крик. В такі моменти хочу просто працювати на конвеєрі, там все зрозуміло одна деталь до другої, скрутили, коробочка, склад.
Багато одночасно і якось не знала як себе до купи зібрати, щоб зробити все як треба. Та ще й цей тендер.Люди не погоджуйтесь бути секретарем комітету з конкурсних торгів.Дуже надіюсь, що ми врешті переїдемо в цьому році і в наступному не потрібно буде проводити тендерні закупівлі.
Звичайно мені жалітись якось не варто було б.Дякувати Богу, бо справді якби не маленька підсказка влетіла б я на такий штраф.....
Тож дійсно дяка велика)Молитва крута штука. Особливо якщо поміч приходить швидко))))
Щоразу дивуюсь як Він мене терпить, емоції то туди то сюди. Чорний гумор+колеги. Часом я їм співчуваю, як вони зі мною вживаються.Але я швидко ці емоції проганяю)))
І так. Зустріч переорганізувала. Надіюсь все буде добре, коли ми всі зберемось.
Тендер. Завтра почнеться сама процедура. До цього була більше підготовка, але без якої неможливо почати всю цю штукенцію.
Аудити. Паперова робота наразі.Завтра продовжу описувати рекомендації по частині 2 маршруту.
І ще Свєтік має принести фото далі по 19 маршруту.
Доречі, не забуваємо ставити лайки, коментувати та перепощувати наші новини. Мабуть, здається що це нічого не варте, але за весь час ведення групи і сайту, зрозуміла одну річ.
Не відразу видно результати,але потім приходить людина і стає відомо, що вона дізналась корисну їй інформацію завдяки сайту чи перепосту з групи.
Тому вкотре заохочую вас бути активними. Для кого яка форма більше підходить, вибір великий.
Тут вам і ВКонтакті, Фейсбук, Сайт, Форум..можна придумати ще багато чого..можна зробити онлайн конференцію, сучасні технології.
Cюзi Оффлайн · 17.04.2015 в 22:28
Cюзi

В неї була подруга - безнадія. В нього був друг - відчай. 
Гаряча чашка кави поночі.Холодне підвіконня і дощ за вікном.
Думок немає.Кішка потягнулась на колінах.
- Як думаєш буде хорошою ідея їх познайомити?
Cюзi Оффлайн · 28.09.2015 в 00:13
Cюзi

Завтра з самого рання їдемо з Л.В в Козятин. Будемо вчити супроводжувати людей з інвалідністю працівників залізниці. І як кажуть з корабля на бал...чи навпаки)))Ввечері їдемо в Львівську область. В західному параолімпійському центр відбудеться нарада членів комітетів представників ГО з усієї України.
Повернемось тільки 4-го вранці)))Це буде довго...
aleksija Оффлайн · 28.09.2015 в 00:42
aleksija

Щасливої дороги та плідної праці
Cюзi Оффлайн · 28.09.2015 в 01:25
Cюзi

Цитата aleksija ()
Щасливої дороги та плідної праці
 дякую, стежте за новинами))
Cюзi Оффлайн · 30.09.2015 в 12:06
Cюзi

Добрались добре.
Вчора всі перезнайомились,а сьогодні повноцінний день в роботі.
Ярослав Грибальський розповідав історію створення комітетів доступності.Надалі Вінниця і Полтава першими розпочали ділитись досвідом роботи комітетів доступності.
Cюзi Оффлайн · 01.10.2015 в 20:43
Cюзi

Сьогоднішній день почався з руханки.Дуже весела вправа)Суть розповідати не буду,раптом буде нагода скористатись cool
Обговорювали повноваження комітетів доступності,рекомендації комітету ООН щодо реалізації державою Конвенції ООН з прав інвалідів,а представник ДАБІ розповідав про механізми впливу,проекти законів,пропозиції
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук: