Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Хроніка
Cюзi Оффлайн · 15.12.2014 в 22:48
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Часом мені хочеться, щоб в мене була реальна,висока вежа з довгими винтовими сходами і кімнатою на самому верху. З вікон було б видно місто зверху. Вранці як воно просинається, ввечері як потихеньку вогники запалються в домівках людей і починає оживати зовсім інше нічне місто.
Моя вежа, де можна сховатись від усіх, де можна насолоджуватись краєвидом за вікном. Вітер штовхає створки вікон, вривається і гуляє кімнатою. А я сиджу на широкому підвіконні і дивлюсь вниз на місто яке саме затихло. Нічні вогники згасають то тут то там. Ще не світанок, але вже й не ніч. Прохолода ранку починає огортати тіло і стає зябко. Хочеться зігрітись в теплому пледі, але так і не ворушусь, насолоджусь моментом...

Понеділок.
Вранці дивилась на зорі. Їх ще видно коли я їду дворами до зупинки.Місяць такий якийсь видався смішний. Здалось ніби в нього верхушка як ніс крючком. Такий яскравий і незвичний. Буває дивишся місяць як місяць, але щось в ньому було не так. Якесь інше світло. От так я добиралась до Юності думаючи, що з місяцем не так.
Коли тільки виходила переживала, що не встигну на зупинку і пропущу автобус.Я лінива тепер. Вистежила коли ходить автобус вранці, вірніше він йде на маршрут, а саме відправляється на кінечну, щоб звідти починати на сьогодні курс. І от уявіть темно ще, і стоїть одиноко на холоді дівчина на візку, який же водій не зупиниться dry )
Я перший раз така була рада, бо він одного разу прогнався повз зупинку навіть не пригальмовуючи,і вірно він же ж ще не заступив на маршрут.Останні 2 рази я автобусом добиралась.Не маю нічого проти прогулянки до Квятека пішки, але якось так зручніше. Зима ж все-таки. А ще ці експерименти з погодою. То ожеледиця то сніг.
Ну так от. Вже все таке звичне. Трамвай який вже так звично чекає поки я перейду колії на зупинку. Зупинка біля Дастора. Дорослі і діти які теж поспішають на службу. І які вже вітаються зі мною. А я все поглядаю на електронний годинник по ту сторону вулиці та чекаю автобуса.
Автобус не встиг, я сіла на 10-ку)Старенький низькополий автобус)Що раз вривається чи дивує те, що я в таку рань шастаю містом?
А ще крута пісня у наушниках прослави. Все чудово. І навіть, якби не було автобуса чи тролейбуса, я б встигла і так, мені вже вистачає 15 хв. Я майже літаю по тротуарах. Швидко, але сили докладаються як і раніше. Люблю це відчуття ніби ти як ті гоночні машини. Звичайно швидкість таку не розігнати, але максимум того що може витримати візок то точно. Та ще й дорога і тротуар вільні.
Ранок нікого немає. Що ж ще робити літати)))І вже все легко і підйоми і спуски. Головне тримати себе в руках, а то починаю не вписуватись на поворотах....але то вже інша історія

Першу половину дня завершила розбирати взуття, що вияснилось не треба було поспішати, але все ж відібрала вже і зручніше розклала. Свєтік мені допомогла з літнім взуттям. Роздрукувала список остаточний.
Потім в нас була міні-робоча нарада. По прикрашанню центру та зустрічі матерів. Вирішили, вже ж зустріч мам відмінити бо тему ніхто не підготував, часу мало, зараз іде підготовка до утреників і т.д. Причин багато от і залишили цю затію.
А потім прибігли волонтери за речами для дітей...і трішки позабирали в поспіху взуття, а от яке записувати не було коли...подивилась я і змирилась з думкою, що знову треба буде переглянути, що залишилось і відмітити у списку.

В обід зіграли в гру на бажання. Тягнули загадані бажання. Там є переходи ходу, пусто і самі бажання. Кожен тягнув в опонента. Я, Максимко і Л.В.
Люда врешті пострадала більше. В кінці кінців з мого столу забрали одну річ. А Л.В. треба буде Максимку 5 днів носити щодня по фрукту.Після другої спроби вже зі мною вона знову програла...було весело. Хоч вона і 2-чі програла сміялись ми всі втрьох. Реально вона вже 2 тиждень змушена Максимку фрукти носити)))Буває ж таке.

Після обіду переглядала проект рішення по доступності і вносила пропозиції на розгляд Р.В. та потім далі на Виконком.
Р.В. пів-дня була у міськраді узгоджувала питання щодо програми "Місто Вінницю зручне для всіх".
А народ весь день чекав коли це вимкнуть світло, а коли я говорила, що вимкнуть в 6 вечора мені не вірили. Поки не вимкнули світло...
А потім я чекала під забором доставки суші. При свічках вечеря. І нагадування самій собі написати замітку на форум.

Ще один день. Богу подяка!
Гарних снів.
prokop Оффлайн · 16.12.2014 в 02:27
prokop

wink
Cюзi Оффлайн · 16.12.2014 в 22:13
Cюзi

Сьогодні казочки на-ніч не буде. Пішла спати.
aleksija Оффлайн · 16.12.2014 в 23:36
aleksija

А я вже чекала ,ех  sad
Добраніч ,солодких снів
Cюзi Оффлайн · 17.12.2014 в 21:07
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Економія вносить свої корективи.
На минулому тижні попри графік вимикали 1 раз в день. На цьому тижні вимикають 3-чі, не знаю куди б ліз би ще 4 раз)
Валентині Іллівні дуже весело, кінець року звіти, а тут то вмикають світло то вимикають і вся робота яку робив ....
От так і працюємо. Зате скільки ми почали говорити один з одним.
З одного боку думаєш ну ладно немає світла, то буду робити те, що треба письмово, але коли потрібно терміново подивитись, зробити, відправити і чекаєш коли світло зявиться і метеором щось робити встигнути, а раптом вимкнуть знов. Так і було якогось дня чогось вимкнули на 30 хв через годину після того як тільки ввімкнули.

Робочий ранок почався з перепису і штампуванню нових книг у бібіліотеку.
І знову ж, сиджу собі спокійно нікого не зачіпаю..починають мене піддьоргувати. Іноді думаю, в мене що коли я спокійно, мовчки зосереджено щось роблю якийсь вираз обличчя, що так і хочеться мене подіставати?Хто б сказав...
І настрою як не було, посміялись, похіхікали..це нормально нині, а я просто неправильно реагую, на іронічні зауваження в мою сторону.

А  як класно починався ранок. Я їхала і верталась з думкою дня "Якщо Принц не прислав карету, це не значить, що я не піду на бал". Це було поки не почався робочий день.
Я навіть, наперед знаю, що мені скажуть в коментарі..
Що робити коли багато речей починають напрягати, діставати, а вплинути не має можливості бо залежить не від мене?
Одне з двух або всі навколо мене правильні і це я така зла лиха і недобра, або як кажуть порадники сприймай все простіше. А давайте поміняємось місцями?
Це як шаблон якому ти не підходиш. Поки ходиш носиш посмішку все добре. Якщо посмішки немає і просто спокійний стан, сумний то треба докулупатись що це ти не веселий. І зачасту не тому, що хочеш допомогти, а просто так, бо вона ж "зреагує" і буде веселуха..Юхуууу

Довго думала чи писати. Спати хоче. Маша пізно вернулась з навчання. І ніхто не питає є в мене плани чи ні. Просто так будь сиди на місці. Хочеш щось сказати, що так не правильно......"бурчиш, надулась".
Виходить я потрібна тільки тоді коли роблю правильні дії, відповідаю ніжно і лагідно, слухаюсь. А я без настрою, чи просто тиха нікому не потрібно.
Да здрастувуєт театр клоунов головна героїня - Я!
Арівідерчі!
Чекайте нової пьєси завтра!
aleksija Оффлайн · 17.12.2014 в 23:54
aleksija

Ну ,нерви є у всіх головне ,щоб не перегнути палку ,бо всяке буває .
А є у вас хоч один ноутбук  ?
Так би хоч щось головне залишилось би ,а не все тю,тю через вимкнення світла .
Марусі привіт ,тепер вас двое живе у цетрі ,це добре ,хоч не сумно .
Надобраніч усім
Cюзi Оффлайн · 18.12.2014 в 23:43
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Четвер.Ми з Таніаною снідаємо цей місяць разом.Вона теж ходить на рорати,але на Соборну.Вертаємось майже одночасно,але так як до робочого дня ще 1 годину 30 хв. рівно. Сидимо без поспіху чаюємо ділимось як хто добирався, про чарівний туман і т.д.І рівно в 8.30 вимикають світло.Радує те що це вже майже постійно. І може ми навіть вичислимо графік!Писала відомості і тут позвонила Р.В.,що потрібно картку облікову одну заповнити і сьогодні віднести у ВМР. І тут почалась історія.Задачі:1)Знайти на столі Р.В.2)Найти її копії документів3)Найти фото на матовому паперіОт перерила я стіл і знайшла картку на столі Оксани Трохимівни.А документи,а фото...це просто не передати.О забула уточнити Р.В. в Києві до понеділка, а Оксана Трохимівна яка може знати де шукати викладає в Поділлі.То не знаю,що з цього буде занесла все по дорозі на виконком, якщо щось не так завтра секретар мені позвонить для уточнення інформації.На виконкомі приймали сьогодні 3 програми. 2 з яких стосуються нас. По розвитку інститутів громадянського суспільства (по простому гром. організації і т.д) та Місто Вінниця зручне для всіх.
Після зайшла у сільпо взяла сирників. Там смачні сирники в Скайпарку. Помчалась на зупинку і не встигла на 4-ку. А саме час пік..Наступна 5-ка не захотіла мене брати, мол людей купа. І я потім сиділа і думала, десь я цього водія бачила.То в мене така підозра, що це саме той водій який мене кілька раз не брав. Сиджу розчарована і тут підїжає 19(нині він стає одним з улюблених),ще кілька місяців тому я вже мріяла як буду ним щодня на роботу їздити з своєї власної квартири. Може того він якийсь особливий.
Так от...підїжає люди на зупинці питають вам допомогти, а я кажу ні, куди ж тут народу вийшло десяток і стільки ж зайшло назад. Дивлюсь і думаю, цей теж не візьме. А водій видно принциповий виявився. Вийшов розігнав всіх по салону. Відкинув мені платформу, допоміг заїхати. А я стою мені прям совісно стало, що це людей так кишнули, але потім я подумала, їх же не вигнали з автобуса, просто стало тісніше. Це я так собі думала, поки ми їхали в час пік..мене кидало зі сторони в сторону. Кондуктор тихо обурювалась "не мішки везе". А я була рада, що вже їду, бо сили вже якось в обідню пору закінчувались. Мабуть, через те що рано встаю і більше часу в сидячому положенні...шпинка поноює. Чекаю суботу.
Скоро Різдво....час очікування

О...ще Р.В. знайшла приміщення!Так що місця буде багато тепер, для всіх!
Зараз будемо розгортати поповній підготовку.
Таємний друг вже почався. Кілька людей вже витягнули.

Добраніч!
prokop Оффлайн · 19.12.2014 в 01:30
prokop

це добре wink
aleksija Оффлайн · 19.12.2014 в 02:21
aleksija

Мрії це добре ,особливо ,якщо є надія ,що здійсняться ,тож нехай - здійсниться ,сюзі і твоє .( я про власне помешкання )
Так настає час свят ,ось вже й Миколай прийшов ,гарних усмім свят та здійснення бажань )
Добраніч
Cюзi Оффлайн · 23.12.2014 в 23:37
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Вже вівторок. Не лишається в мене сил на Вежу.Хоч є багато є чого описати, але не можу. Завтра фініш і це раду з багатьох причин))).
Кожного ранку я думаю треба це описати і те.А ввечері хочу доповзти до ліжка.І зараз так плохо..але не можу лягти, бо пол помитий і треба зачекати поки висохне. І в цьому вам повезло.Я б зараз нічого не писала, а мирно собі сопіла в ліжку. А так..
Ранок. Ранок це крута штука. Вранці багато чого можна побачити цікавого.
Мене якось собацюри голосно гавкючи проводили з дворів до перехрестя Юності. Смішні такі. Біжать поруч гавкотять..і ментеляють своїми хвостами. Якось помните був туман. О..вранці туман. Це треба бачити. Дерева. Дорога якої не видно. Стоїш на зупинці, а тобі видно тільки в межах світлофору...що їде і чи їде, хто зна....
Ще трамваї. Виходжу до нього останнім часом по різному. От коли був туман то я прийшла раніше. Ще зупинилась і думала, чи це я вже запізнилась чи він ще не йшов. І тут з туману десь далеко зявилась верхушка його ріжок. Туман розпорошує світло від них. Я ще постояла подивилась як він повільно вилазив на горизонт і помчалась по пустому перехрестю.
Статус в мене не змінився чекаю щоразу карету)))
А взагалі як чудово. Дійсно благословління. От я так буваю їду і думаю, якби пішов сніг я б не їздила, а тут така погода. Сестра Ірена сказала мені якось на днях, погода, бррр..а я їй хай но до Різдва, а там сипе скільки хоче. В мене навіть зявилось переконання що так і буде. І вчорашній дощ зі снігом мене в цьому ще більше переконав. От так..правда втома ...нічого незабаром вихідні новорічні..

А так нічого цікавого. Буденні речі. Вчора почали аудит зупинок. Сьогодні вернулась Р.В. з навчання. Продумуємо програму на зустріч.Може в когось будуть пропозиції, то пишіть, звоніть.
А ще речі по-троху розбирають, вчора відібрали ще з завалів і підкинули "новенького" в предтуалетну.І тако дивишся ніби стільки забрали, стільки розібрали, а місця все нема...
Ладно пішла я..
Гарного вечора...
Чекаю Різдва...
aleksija Оффлайн · 24.12.2014 в 08:16
aleksija

Доброго ранку ,вирішувати тобі писати чи ні .
За себе скажу ,що мені було цікаво читати все ,бо у мене ,тут не таке насичене життя ,а ,іноді хотілось би ,тож завжди цікаво було як живеться тим ,кого знаю ,люблю та поважаю .
Мені теж снігу хочеться , бо надоїла вся ця чорнота і свята не відчуваю ,тільки календар та ще анонси по тб нагадують ,що свято вже скоро
Усім гарного дня )
Cюзi Оффлайн · 27.12.2014 в 16:02
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Що ж добігає 2014 рік. 
Багато всього було.Цікавого, приємного і не дуже)))Але таке вже життя буває одне без другого, але я ще таких людей не зустрічала))
Веселий всім свят!!
Cюзi Оффлайн · 30.12.2014 в 13:26
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Залишилось зовсім трішки до календарного завершення року. Хоч для мене новий рік вже почався. Тепер я рахую дні до новорічних вихідних.

В суботу побачила лист. Його прислав один гром. діяч. Мені треба бути в понеділок о 12.00 на установчих зборах громадської ради при ОДА. І це він мені написав у пятницю о 10 вечора)))))Я тоді тільки подумала: "Цікаво чи хтось замовляв супровід на цей час", бо доїхати я доїду, а от піднятись на 4 поверх це якось інша справа.
Нащастя, Макс і Руслан були вільні, то один мені допоміг піднятись, а інший спуститись.
Що я вам скажу, були словесні баталії. Приходили представники самооборони майдану вимагали припинити збори і почати все заново. Їм дали все сказати, що вони хочуть, а потім почали збори, але так як вони пішли ображені, то не чули, що спільно всі найшли вихід і запропонували установчі збори зробити в 2 етапи і щоб ті люди які не встигли, не знали чи забули чи ще чого не додали документи змогли це зробити, що власне самооборона і кидала у звинувачення ініціативній групі. Ініціативна група з їх слів погано поінформувала громадськість про установчі збори і про те що гром. орг. подали своїх представників.

Поки от вони зачитували свої вимоги я сиділа і думала.
А чому якщо ви знали що якісь організації не повідомлені про це ви не сказали самі?
Чому ви чекали засідання і тільки тоді почали казати що погана робота проведена?
Чому не подати свої зауваження до початку засідання?
А то виходить вони кажуть починайте заново ззивати ініціативну групу яка організує нові збори, а другі кожуть якщо не проведемо зараз то не буде ніякої громадської ради бо сьогодні по закону останній день роботи цієї групи. Спостерігала я слухала. І думала що самооборона буде до кінця. А вони тільки почались збори пішли..то не знаю що буде далі. Наступне засідення 20-го)
Виходимо ми після всього на вулицю, а там морозець так гарно хапає за щічки. Мабуть буде зима...

Вівторок.
Л.В. з Щербацьким поїхали на парад Дідів Морозів і Снігурочок. Будуть фотки скину в групу.А ми з ранку вирішили трішки розібрати в великій кімнаті.То я теж прибралась на столі своєму думала зараз викину весь хлам..не вийшло, щось і те потрібне і те теж..))))Зате тепер гарно складено все і по-новому.
І так смішно стоїть зубна паста)))....

Сьогодні ми колективом посидимо за тортиком. Згадаємо рік, обговоримо. Ідеї, плани.
Головне не думати про їжу, обідати хочу, але ми чекаємо Л.В. поки вона вернеться з параду.
То ще розберусь з своєю документацією і здам в архів. Блокнот за 2014 рік вже викинула. Потрібні замітки перенесла в новий.
Почали роздавати листівки новорічні від Гармонії. Кажуть, що гарні)))
Максимко пішов відправляти візок на Донбас Новою Почтою.
Приходять переселенці. Навіть, жартували, що завтра буде "весело" всім щось буде потрібно, а я кажу" і переселенці теж 31-го прийдуть толпами"))))
prokop Оффлайн · 30.12.2014 в 14:11
prokop

Сюзі, ти тепер не просто ділова і поважна особистість, а щей з мандатом! Круто!!! wink
Cюзi Оффлайн · 30.12.2014 в 14:24
Cюзi

prokop, та ні, просто Р.В. і Л.В. не пішли то я вже ..взагалі то я думала що Л.В теж буде і вирішила скласти їй компанію, а вкінці вийшло, що я сама йду(
prokop Оффлайн · 30.12.2014 в 15:01
prokop

Отож можеш тепер показати Л.В. tongue бо вона хоч і ділова та поважна, але без мандата wink
Cюзi Оффлайн · 30.12.2014 в 23:07
Cюзi

prokop, в неї є свій тільки з другої гром. ради по спорту)))
aleksija Оффлайн · 31.12.2014 в 20:23
aleksija

Вітаю ,Сюзанна ,тепер ще більше роботи , але думаю ти впораешься ;-)
Із твоїх слів про сбори ,зрозуміла одне ,що самооборона це не те ,що я раніш думала ,це просто люди ,які хочуть просто вкрасти час ,а не робити щось .
Успіхів Вам і ще раз з Наступаючим ,побігла ,далі
Cюзi Оффлайн · 01.01.2015 в 02:10
Cюзi

aleksija, скажу тільки що не варто по одному випадку і окремих людях судити самооборону, я впевнена там є люди які дійсно допомагають і прагнуть змін
просто способи в них інші(
aleksija Оффлайн · 02.01.2015 в 20:16
aleksija

Можливо  не буду спорити та ,поки що таке враження є ,не зважай ...
У мене останім часом склдадається враження ,що я про життя нічого не знаю ,а все ,що знала ,то теорія без практики ,так би мовити .
Просто пара випадків вдома і не тільки заставила думати про таке  (
Cюзi Оффлайн · 07.01.2015 в 01:55
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини" 

Сиділа сьогодні і шукала щоб це такого цікавого подивитись...сучасний світ розбестив видно, постійно хочеться чогось "етакого". Постійно якогось враження неймовірного. Вже прості речі не цікавлять. 
Колись люди говорили один з одним більше вживу. Да інтернет це хороша штука, поки не заміняє багато чого людського. Останнім часом думаю про це. Да можна сказати:"ну і що, я просто вимкну не буду сидіти, не буду переписуватись проводемо час разом...і...а як?як це робити?
по-тихеньку незамітно втрачаємо вміння чути, говорити, відчувати, переживати. Емоції всередині, десь. Ніколи не звертали увагу що можна описувати неймовірно сильні переживання з повністю беземоційним виразом обличчя в чаті?
А потім думаю, зараз зима не дуже й то погуляєш, не дуже й то походиш по різним цікавим розвиваючим заходам культурним і не тільки. І скільки б не говорили "Ми такі ж як і ви" це лицемірство. Ми не такі. І я не хочу бути такою ж. Я це я. І я знаю свої можливості і я знаю в чому я обмежена. Тут в гру входить онлайн. Щоб замінити ті пробіли які маю.
Яка ціна?Що взамін я втрачу?
Cюзi Оффлайн · 12.01.2015 в 21:06
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Гарно прибраний стіл став зовсім заваленим якимись робочими блокнотами, журналами і нотатками.
Ні це не початок робочого тижня нового року)Таким я його застала коли налаштувалась писати пост. І звідки все взялось. Треба б розібрати, але то завтра.

Останні дні вже чекала понеділка. Мене зустрічали Л.В. та Фізкульт-привіт які саме вийшли на дорожку до центру.Разом допомогли з стратегічними запасами якими мене "нагрузили" батьки. Правда запаси пельменів вже нема.Зазвичай коли ми всі збираємось після довгих вихідних хтось щось приносить. Видно всі так подумали і принесли мінімум.
Проїжаючи повз обідній стіл...
Хтось стоїть, хтось сидить і всі зачаровано-задумано жували в сухомятку хлібчик, кусочок ковбаски та свіжу цибульку яку принесла Свєтік(медсестра). Картина смішна і трагічна якась. Вони так виглядали як той котик зі Шрека. Я не питала чи хтось буде пельмені, а просто нагріла частину. Лоток не ховала чомусь, чомусь була думка що знадобляться пельмешки)

Повернемось до ранку.
Насправді нічого такого звичайний робочий день нового року. Папірці. Хтось дописує відомості,хтось вже здає їх в архів, хтось розбирає старі записи по клієнтам.
На початку кожного року потрібно заново підписувати договір з клієнтам. Відбір тих хто не бере участь у заходах, тих хто не появляється і не хоче. Пізніше потрібно буде переглянути програми по яким ми працюємо.А поки папірці.
Я ще розчаровано дивлюсь на сайт. Граблі мої, граблі...Знов напартачила і тепер потрібно чекати коли адмін все виправить(...що буде не дуже швидко бо він зайнятий своїми справами. Якось не ладиться в мене з сайтами, нажаль....
А ще тендери...цогоріч вже 2. Ще минулого року потрібно було проводити тендер тільки по службі перевезення, а тепер ще й по центру за тепло. Онлайн сервіс тендерних закупівель чекає на нас)))Ще не знаю як реагувати на це, але згадуючи як Р.В. і Дарія нервують і "воюють" з сайтом держзакуп. думаю чи цього року буде так, звичайно хочеться щоб було все добре. А штрафів набиратись не хочеться.

Повноцінно почала працювати з новим блокнотиком. Я його купила ще на початку грудня і весь місяць мені так і кортіло щось туди повписувати. На ньому малюнок від Гапчинської, хоч вона мені не дуже подобається, зате він не стандартний і там ще слова зверху "Я твой ангел")))Тільки через ці слова я його взяла. От тепер переглядала його. То поки задоволена там є свята всіх релігій))))))))))))))), офіційні і неофіційні то я паралельно собі відмічала які потрібно. А потім з Л.В. розібрались з днями народжень працівників. Вона завідує зараз по "вибиванню" дані на подарунки. Зайчик раніш цим зайнялась, потім передала мені, а я вже благополучно віддала Л.В. не люблю займатись зборами подібними....Часто я згадувала Зайчик після того як вона мені передала цей обовязок surprised ...

Ще в машині вранці слухала "Максім". Давно я її не слухала, а це надибала папку в плеєрі. Вся інша музика вже набридла то вімкнула її. Все ж як цікаво, як музика і емоції, спогади можуть закріпитись якщо це щось сильне було. Їхала слухала і згадувала. Ці пісні і ця співачка в мене памяті завджи буде закріплена з невдалими стосунками. Я саме її слухала після розриву, якась ностальджі))

От на такій позитивній ноті....чого позитивній бо передімною лежить Кішак. Сопить,а я поклала на неї голову і набираю ці останні слова. Пішла спати, а то майже не спала цієї ночі.

Всім привіт!Гарного нового року і солодких снів!
aleksija Оффлайн · 12.01.2015 в 22:29
aleksija

Добраніч ,а смачненьке воно завжди тане швидко  і його реламувати не треба )
Cюзi Оффлайн · 13.01.2015 в 23:39
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Цитата
Ярим "критикам" не дуже довподоби, що я все! описую.На що моя відповідь "я ще скорочую"хі-хі

Вранці Кішак інтенсивно мене будила. Особливо інтенсивно коли в мене гудів під вухом будильник.Врешті я вирішила з ними двома погодитись і встати.
Татіана яка прийшла прибиратись в центр сказала, що запах став ще інтенсивніший. Вже кілька днів в центрі стоїть "штин" іншим словом це не передати. Відкриті вікна всі які можна.
Можливих причин багато і кожен подає свою ідею. Коти, каналізація, речі, а сьогодні ми подумали, що щось десь здохло і наша участь не зміниться поки воно не муміфікується. Звичайно перспективна не дуже.
Сьогодні Микола та Олена Чорнобривенки проводили тренінг на тему активності громадян. І до його початку робилась ротація речей, людей і тренажерів щоб звільнити місце. А для свіжості та приємності вдихання повітря зробили наскрізне провітрювання яке не припинялось протягом 2 годин перед початком і була надія, що запаху не було.
В кімнаті було холодно, але виходячи до колег у середню кімнату де було не так свіжо, більшість верталось назад до прохолодної, але не такої запашної...до кінця дня в декого вже від запаху починає боліти голова, попросили працівника садочку, щоби подивились каналізацію.
Цитата
Справка, нічого не травили. Вже питали

До початку я розбиралась з листами організації. Зробила окрему папочку. Розбила по рокам і взяла сегрегатор. Вийшло мило і навіть поміщається в мене на роб. столі(поки-що).

В цей час паралельно пригрозила злісним штрафникам,по відомостям,виправними роботами). І за сусіднім столом інтенсивно зашуршали папірці))Іноді я жалію,що відійшла в минулий рік система "сенсей".

Про блокнот... Там біля дівчинки-ангелочка привязаний на червону ниточку підозрілий іграшковий коварний дракон....що більш підозріло з написом " Я твой ангел".

Коли почався тренінг. Я зайнялась новими бланками на відомості. Друк..друк..друк...паралельно Дарія воювала з антивірусніком. Програма казначейська пала в цьому бою. Антивірус,розумник видалив,навіть, файли з флешки. Розумний. Прийшлось його прикінчити.
На правах реклами"Аваст не дружить з казначейством".
Переставили антивір, паралельно джаву і вуаля нарешті все стало і гарненько працювало.
А я пішла куштувати тортик який привезла Л.В. Разом вирішила повечеряти, хоч рано, але що ж через годину знов їсти. Намагаюсь не їсти після 6-ї, ні не для хвігури, кепсько просто..старість+сидячий спосіб життя...гримуча суміш.....
Доречі, все що я тут пишу це ж не все. Просто те що згадалось і запамяталось. І що в більшості стосувалось мене або те що дуже явне. Багато роботи які роблять інші я тут не описую. Реклама і все таке. Нащо воно мені. Крім того, хіба ж їх знаєш ще закидають квашеними помідорами))

Позитивна нота

Хотіла зробити фото-сесію з Кішак як вона знов вилежувалась тут.Але вона як мій Кошик чогось дуже чутлива до такої уваги. Махнула хвостом і пішла.
Я звичайно не кішак, але така невеличка історія як пишеться хроніка)
Добраніч, Гармонійці!!!

aleksija Оффлайн · 14.01.2015 в 22:55
aleksija

Може речі ,тоді треба їх вивітрювати або що ,а може Сонька десь щось, на чорний день , сховала ,або не дай Боже привела ,а вони не вижили  ? (Вибачте ,що лякаю та всяке може бути )
Неприємна річ тим більше ,що люди приходять ,співчуваю ...
Так ,це хто там старий ?!!!! 
Молодше мене і старість ,о так ,так ,нічого собі  surprised
Фігуру треба берегти , але про старість не зарікатись 
Критики ,нехай ,говорять ,ситуації бувають різні ,колись самі схочуть почитати , от побачиш
Зі старим Новим роком !!! 
Добраніч

Додано (14.01.2015, 22:55)
---------------------------------------------
Ще перевірте вироби ,якщо це природний матеріал ,або заготівки ,якщо є ,колись у дитинстві назбирала каштанів ,та забула ,потім вони загнили ) ото мені було тоді нагаяю )

Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук: