Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Хроніка
Cюзi Оффлайн · 20.10.2014 в 23:30
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

І так на вулиці все більше стає по осінньому. Сьогодні, навіть, листя якось так кружляло, що глянувши мимохідь можна було подумати, що то сніг.

Четвер.Ніч.Нас проводжав ливень холодної осені. Їхала я з сумбурними почуттями.Незадовго до 9-ї вечора на мене накатила якась хвиля паніки і страху. Зі мною таке бувало раніше, ще тоді коли я рідко коли кудись виходила чи їздила та жила в Іллінцях. Ніби не так давно то було, але то було інше, настільки сильним страх ніколи не був, я як завжди відмахнулась від нього, але він все накатував і накатував. Що я задумалась і порилась в собі чого це я так боюсь. Двері були замкнені тому без відповіді пішла я і зробила собі чайку в очікуванні коли мій компаньйон прийде.
Нас проводжав ливень холодної осені і зустрічав він же.Більше ніхто, чомусь ст. Київ категорично не хоче мене зустрічати і знімати з поїзда.Дякувати добрим людям допомогли.
Купили квитки. Таксі і нарешті "Пуща Водиця". Мальовниче місце я вам скажу. Осінь там по особливому буяє і розливається всіма можливими барвами.
Так чого ж це нас туди занесло. Ті хто уважно стежить, чи не дуже уважно, мають знати, що зараз організація реалізовує проект "«Розвиток інклюзивної освіти, як один із факторів впливу на формування міського бюджету» і одними з тих хто підтримує є Фонд "ПАУСІ". Вони протягом 2 років реалізують проект "Бюджети за завданнями у Черкасах та Вінниці". В рамках цього проекту був ряд тренінгів і на останню сесію ми і поїхали. Міжнародний тренінг " Програмно-цільове бюджетування як інструмент належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування".
До чого це все. Наша область і місто часто стають пілотними для випробувань різних штук. Думаю ви замітили. От і в цьому програмно-цільовому бюджетуванні ми теж пілотні..ну принаймі я так зрозуміла. Але щоб народ знав що це, для чого і як робити треба ж навчити, а поляки в цьому вже варяться 30 років.
Було 2 тренера. Жінка розповідала про реалії як в нас зараз і які є підводні камні, а чоловік - про те як в Кракові ця штука працює.
В мене сьогодні питали як там зїздила.Хі..було цікаво і дуже дуже холодно. Сезон отоплення, ще не почався, а холодна осінь почалась. Але що круто то це парк біля санаторію. В нас квитки назад були вночі, всі розїхались і можна було погуляти вдосталь, а то під час переви якось не дуже зручно вибігати по сходинкам і назад, щоб погуляти хв на вулиці.
Було весело хоч і важко сприйняти інформацію, особливо коли мало сну, з дороги і треба якось не втикати, цей момен коли повіки не хочуть тебе слухатись і самі собою закриваються))))))

Гарні спогади. Про ліс, листя яке шуршить, листя яке пухнастим ковром лежить на землі, ті доріжки між деревами, розмови і Саша який співає Океан Ельзи.

Понеділок. Понеділки починаються однаково.Я ранесенько встаю, щоб навести лад з речами, які розлізлись за час вихідних, до приходу народу, а народ..не приходить..вірніше він приходить, але пізніше, не так як в усі інші
робочі дні. Л.В. взагалі позвонила, сказала, що в неї відпустка і вона не приїде. Я знову снідала в "гордом одіночестве". Незабаром буду як Соня. В неї на вихідних від малої кількості людей, тобто, тільки Я і
вона, зриває дах, а терпіти її вибрики маю я. І навіть немає кому пожалітись...
Почала робити каву згадала, що хліба ще коли я приїхала не було, а я в неділю забула купити. Добре, що Танюша є, вона мене і врятувала принесла мені їстоньки булку. Що ще треба людині як не кава, хліб масло і сир, що?Компанію, але...така моя доля,але це поки що...
Сьогодні дрібнички робила, підредагувала інформацію на сайті і групі.От наприклад,звернула увагу, що на сайті є інформація про проект за 2013,а  групі немає. Ще якісь підозрілі люди з гром.організації прислали анкету для довідника громадських організацій. Чого підозрілі бо за час роботи я вже таку 3 десь заповнюю + мене настрожило питання про обсяг фінансування. Перша думка була, якщо вам цікаво то чого ви не подивитесь звіт в нас на сайті, після розмови з Р.В. я так і зробила)вставила посилання, хай читають.
Починаю подумувати про річний звіт, не так далеко час коли треба буде його робити.
Приїжала після обіду Зайчик. Худюсінька така. Побалувала нас рибою і тортиком. Люблю коли понеділок з тортиком.

Ось так і живемо.
Всім гарного вечора. Дозавтра
Cюзi Оффлайн · 22.10.2014 в 00:41
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Вранці ми говорили, про "лихі слова". Всі зійшлись на тому, жарт звичайно, але що не можна говорити на роботі таких слів: "Щось так тихо", "Переселенці щось не приходять" і т.д. Особливо якщо це п'ятниця. Обовязкового прийде багато людей, переселенців, благодійників і одночасно накидають якісь контрольки, листи на які треба терміново відповідати.

З самого рання Р.В. поїхала на нараду. А я з Л.В. зайнялись звичайними своїми обовязками, поки немає клієнтури))))Я робила презентацію по центру для Р.В.Вона в понеділок іде на нараду якусь. Дивлюсь десь о 11 з копійками може це чайку. Запропонувала Л.В. вона каже "Да, можна". І зависли..я далі роблю презентацію, вона теж сидить. Пройшло півгодини, Л. ми ж мали чай пити. Вона поїхала я теж. І тут ми подумали, що варто пообідати раніше бо і вона і я їдемо по своїх справах. Я на тренінг, а вона на виховну годину. Думали, що їдемо разом в одній машині, але виявилось ні.  От так розбіглись і збіглись тільки після 5-ї.

Нас чекала святкова курочка-гриль. Завтра очікуйте статтю в якій буде причина.

Ще під час тренінгу мені звонив спільний знайомий з міста енергетика Ладижин - Федір. І розпитував що там завтра буде і чого це людям ніхто нічого не каже.
Це як каже Л.В. вдох видох..скільки ми не говорили людям скільки не пояснювали. Всеодно чогось звертаються до нас. Люди зрозумійте ми з Л.В. учасники такі ж як і ви, і що щось буде дізнались тільки сьогодні. Але всеодно звонять, питають, і знову змушений говорити "не знаю", "звоніть туди то". Я все розумію, до нас звернутись краще, бо ми з організації, свої, працівники...але ми не все знаємо і не можемо мати інформацію.Тому ще раз наголошуємо, якщо в проекті заявлений координатор проекту, значить це людина яка має дати вам інформацію, пояснити і роз'яснити, це її робота за яку їй платять, то не відбирайте в неї хліб, хай виконує свої задачі.
Це такий собі вам зворотній звязок. Ми не проти відповідати і допомагати, але якщо ми знаємо.І погодьтесь краще позвонити одній людині яка знає потрібну інформацію ніж кільком які не знають.

І так.Ніби все.Ще один день.Не судіть строго. Гарного вечора і солодких снів.
prokop Оффлайн · 22.10.2014 в 01:43
prokop

Курка гриль НЯМ - НЯМ! Гарні дівчата - гарно вечеряють wink
А що до:
Цитата Cюзi ()
заявлений координатор проекту, значить це людина яка має дати вам інформацію, пояснити і роз'яснити, це її робота за яку їй платять, то не відбирайте в неї хліб, хай виконує свої задачі.
то видно або ті людині погано платять, або вона вже переїла того хліба, що аж забула про свої обов'язки. Мене теж ніхто не сповістив і як би не оголшення в ВК то яб взагалі нічого не знав би. І я теж би звертався по інформацію до вас, а до кого ще звертатись як не до друзів  wink
Cюзi Оффлайн · 22.10.2014 в 11:46
Cюзi

)посилання з файлом казочки
Хроніка
Cюзi Оффлайн · 23.10.2014 в 00:37
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Ранок почався з жарту. Спостерігаю я за Кішак і плюс її присутності в центрі, те що можна пообговорювати її вибрики/поведінку/заморочки за філіжанкою вранішнього традиційного чаю.Ті хто приходять в центр з самого ранку знають, що кожен день починається з колективного чаю чи кави з різноманитними смаколикам. Мені чомусь здається, що це я запровадила цю традицію, бо я вранці снідаю завжди коли всі сходяться на роботу і хочу компанії, хоча це може мені так хочеться думати, носик позадирати, врешті як було раніше я не розпитувала. Завтра уточню.
Так от. Вранці я розповідала чергову правду про вожачку злобних кішаків)За моїми спостереженнями
насправді вона мене не любить, а любить Л.В. Факти: коли вона кричить зі мною, завжди тоді біжить до миски, коли вона з Л.В. проситься випустити погуляти; коли вона зі мною вона вранці криком своїм будить мене сидячи над головою, коли Л.В. залишається ночувати вона навіть не пікає, щоб часом не розбудити.
Ось з такими висновками я поділилась з Валентиною Іллівною, яка відразу почала мене переконувати що Кішак любить мене і щоб це довести вона принесла її і силком всадила на мене. В цей час я саме робила собі бутерброд з дорогою ковбаскою. Валентина Іллівна каже от бач Кішак тебе любить, а та після цих слів нікого не соромлячись протягнула когті до мого бутерброду і впилась в нього когтями. На неї шикнули, але це їй не завадило провернути подібну когтисту операцію ще 2 рази. В кінці всі зійшлись що Кішак дуже любить бутерброди. От така життєва казочка з самого ранку.Катя Коваль яка приїхала у справах не оцінила виховання вожачки і сказала кілька своїх думок на цю тему. Катя взагалі котів не любить і коли вона ночує,то вожачка або зі мною закрита або на вулиці)

Як і писала, розмістила статтю про курочку-гриль)Спочатку думала, зупинитись на 2 реченнях і все, а потім все ж вирішила трішки додати статистики, думаю не завадить, щоб люди бачили скільки в рік перевозять. Поперекидала фото з учорашнього тренінгу, а Л.В. за сусіднім компом вставляла паралельно логотипи до своїх фото з виховної години. Ще скачала фото, яке мені прислав один чоловік з ПАУСІ, довго скачувала, але зате завтра якщо не полінюсь викладу коротку історію з фото-доказами моєї подорожі до Пущі-Водиці))).
Через деякий час приїхала Маша Лєхова і вона спільно з Танею Тетер клеїли очі Альфу Л.В. Після того як вони закінчили ми з Л.В. зійшлися на тому, що з такими очами він став схожий на собаку більше ніж на Альфа.
Обід. Збори. І ми розділились. Частина поїхала на "випускний" по журналістиці, а частина на тренінг "Як створити інклюзивний простір" в 33 школу.

А ще, хто не знає в садочках і школах вімкнули отоплення. Хоча на кімнаті де я сиджу не дуже це позначилось всеодно в руки холодно. Зате тепліше стало на тренінгах. Сьогодні ми зрівняли кількість з нашими колегами які проводять виховні години. Залишилось по одному їх заходу і нашому. Наш тренінг останній буде в грудні.Якось так поставили.

Коли я повернулась з тренінгу в центрі були адміністратори, бухгалтер і 2 водії. З часом всі розбіглись і я вже думала закриватись. Відкриваються двері заходить Р.В. вручила мені сертифікат за усіма правилами етикету, хоч я її намагалась зупинити і забрати врешті той сертифікат, але вона хотіла зробити все правильно. Так почався вечір)

Втомлена я лягла відпочити.Через деякий час прибігав Фізкуль-привіт за своєю сумкою. Телефон жужав, хтось намагався дозвонитись, але я крізь дрімоту ледь чула, врешті не витримала і була змушена вставати.
От хочеш відпочити вимикай звук в телефоні. Хороше правило)
Всі гарних снів, пішла я, грітись під спальником)
Cюзi Оффлайн · 24.10.2014 в 00:13
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

День знову промайну швидко і ненавязливо)Здала вже завершену розширену презентацію по Центру для наради. Вийшло гарно і Р.В. навіть дозволила мені вставити фото з реальним станом в центрі, з усіма цими речами, обмеженістю місця для проведення нормальної роботи. Потім намагалась зібрати думки докупи, що ж я маю робити далі, літали вони літали по голові. Подумала продовжити писати проект там один, я його на минулих вихідних почала писати коли було натхнення, добре, хоч дедлайну немає, то можна писати нормально, коли є гумні думки)Але..добре, що я згадала за стенограму по фокус-групам...сьогоднішній день був весь наповнений нею, в мене до кінця вже руки почали боліти. Пішла я до керівництва питати чи не горить ця стенограма, якщо ні то я помаленьку буду набирати, і може вийду на свій колишній рекорд 300 слів в хв.)Давно то було. Дивилась відео і писала відповіді людей на запитання, сьогодні осилила тільки половину 1 відео(.. 3 запитання з 12-ти. Ввечері звязалась з дівчиною-волонтером яка працює в адмінсуді(вона після тренінгу прийшла до нас з бажанням допомагати) то попитала чи там в них немає нікого хто б хотів зі стенограмою допомогти.Врешті зійшлись, що вона на наступному тижні зайде візьме інше відео і буде працювати над ним.

А ще була..!!!!

Мегафото сесія з головою кабана. Фотополювання)Круто вийшло!Розмови про ці голови я чула ще до дня міста, але щось не було цікаво, голови так голови. Навіть, коли за мною там її фотографували я не поверталась і тільки продовжувала робити свої справи, а от коли Л.В. почала фоткатись з нею, от це вже інша справа. Між собою назвали кабанчика "Пумба", хто бачив мульт "Тімон і Пумба" зрозуміють)))

День пробіг, розмов багато, але вже пізно і вловити вже все не можу.
Гарної всім та теплої ночі, бо на вулиці реально дуже холодно в вечері верталась з центру міста і вітер аж зносив разом з візком)
prokop Оффлайн · 24.10.2014 в 03:37
prokop

Так, вітерець потужний. Гарно вам відсвяткувати wink   передавай мої вітання Володі.
Cюзi Оффлайн · 24.10.2014 в 19:37
Cюзi

Цитата prokop ()
передавай мої вітання Володі.

в нього сьогодні вихідний) в понеділок сам передасиш і привітаєш)
Cюзi Оффлайн · 25.10.2014 в 00:11
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

П'ятниця. Скільки в цьому слові всього)Погодьтесь, що нічого так не чекає людина яка працює, як саме цього дня, але я щось пропустила це момент усвідомлення.
П'ятничний настрій прийшов після обіду, коли я вже змучена захотіла всіх вигнати, закритись і виключитись cool .

Але почнемо з початку. Напор води в ранці чомусь був ледь помітний, то я поставила посуду, щоб вода набиралась хоча б, щоб вмитись, помити голову не надіялась. Поки чистила ікла, як каже Л.В, вода зникла зовсім, але на щастя води набралось в миску достатньо, то дівчатам вистачило і я голову все ж помила)
Танюша принесла голубці та холодець, сьогодні в її Тата день народження, а Лєна Габовда олівє через деякий час принесла. То в нас стіл був майже святковий, поки ми разом смакували страви Р.В. звонила до Володі, щоб його привітати, а він трудяжечка вже поїхав міняти шини на зимову обувку.
Невеличка 5-ти хвилинка і все розбіглись за свої роб.столи або виконувати поточні завдання.
Звернула увагу, що коли підїжаю до свого робочого стола в голові відразу виникає така собі табличка з пріоритетністю справ)Сьогодні перемогла пріоритетність загрузки фото.
Не повірите пів-дня. Рівно до обіду я з ними гралась. Ще до половини все йшло швидко. Відібрати фото з тренінгів, вставити лого, підписати по черзі, коли який і загрузити у відповідний альбом у групи організації в різних соц. мережах.

І тут...мій любий компютер чомусь образився і почав співати ту ж пісеньку, що в нього не вистачає памяті, місця і він взагалі втомився. Перезагрузка не допомогла. По-вимикала все що можна було. А не-а, хоч бийся об стінку не хоче він і все тут. Потім ВК вирішив його підтримати все ж таки новітні технології треба підтримувати один одного. 3 рази загружала одне і те ж фото, безуспішно. Прийшлось просити Л.В. загрузити з свого, в неї ж з цим проблем не виникло. То я вирішила на них теж образитись і пішла пожалітись Р.В., вона мене вислухала, сказала, що за можливості обовязково буде поновлена мат.-тех. база компів, а поки може взяти ноут. Можна, але ж все по роботі на сервері, і шукати, і підключати зараз дроти до нього марна трата часу. Покрутилась я і вирішила спробувати знову..Туго, але все ж я завершила з фото.

Під час обідньої перерви прийшли старенька подружня пара. Принесли речі для переселенців та книги з своєї домашньої бібліотеки, зарубіжна та російська класика. Пізніше викину список, можна буде брати)
Список бібліотеки ЦР це одне з тих завдань пріоритет якого завжди занижений, тому і не виконане досі)

Поглянула на записочку перед собою, так і не відібрала свої особисті фото, вже 2 день все ніяк не виходить. Я на протязі року час від часу відбираю свої фото, а потім вкінці друкую підписую і віддаю батькам.Може на вихідних все ж, але...субота це точно ні, а в неділю спробую вибратись на службу, надіюсь сніг розтане.
Бо... дозволили скористатись службовим положенням і поїхати машиною до гроша, закупитись продуктами на вихідні. То я вам скажу якось за час літа втратились навики керування інвалідним візком в умовах снігопадів.
Якщо не розтане, щось придумаю, врешті можна взяти таксі)

Після обідньої перерви колеги в парі з клієнтами вирішили урізноманітнити музичний супровід під час роботи/тренування. І кожен пропонував своїх улюблених виконавців))Добре, що я
сиділа до них спиною,хі)Врешті, я подумала... взяла навушники вдягнула...
розумне рішення)

Дійшла справа і до стенограми, але ненадовго. Роб. день скорочений, та і навколо люди ходять, а це заважає, хоч і в навушниках слухаю і дуже голосно щоб нічого не пропустити, але ловлю що говорять поруч мене. Вже просила, або щоб говорили тихіше, або не говорили. Пізніше мені прийшла ідея попроситись до Свєти,щоб ми мінялись місцями коли буду стенограму робити. Тоді всім буде зручно.

Ще забула поділитись... визвали на МСЕК)5 листопада, то я поки в роздумах як туди добиратись)
Ось такі справи. Ще один день, тиждень)Час летить, незабаром почнеться підготовка до виставки,поки тільки розмови та ідеї.
Ну що, ж гарних вихідних і до понеділка)
aleksija Оффлайн · 25.10.2014 в 12:59
aleksija

Гарних вихідних ,Сюзі 
Смаколики це добре ,бо я хочу ,але через те що і батькові не можна і трохи часу нема ,то вже забула про них .
Хоча за вас порадію  wink
В нас теж зима ,мені вже аж нового року захотілось , хоча , нехай все буде як буде  .
  Ось купа справ ,готуюсь до "Поділля "
Сюзі ,прочитай моє повідомлення у ОП , ще писала в скайпі ,будь ласка
Cюзi Оффлайн · 28.10.2014 в 13:46
Cюзi

Вчора вимкнули світло, а коли ввімкнули сервер не працював, тому інтернету не було і казочки на ніч теж))
Cюзi Оффлайн · 28.10.2014 в 21:03
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Понеділок.

Вранці було дуже кепсько, отруїлась якимсь підозрілим йогуртом з висівками)Ледь встала, ні сил ні бажання не було, але що робити, треба вставати нікуди не дінешся.
Всі забрались привітали нашого водія Володимира з минулим днем народження. В нас заведено якщо день народження припадає на робочий день, то у людини тоді вихідний. В нього був день народження у пятницю, тому вітали у понеділок.
Понеділок у всіх чомусь був важкий і не тому, що це понеділок, а того, що щось робилось на планеті чи сонці. Тиск у людей то падав то піднімався, а в мене врешті зявилась температура, от тобі і сучасні йогурти. Постійно хотілось тиші і лягти, але ...
Щось робити де потрібно було задіювати сильно розум я вирішила не робити, а далі продовжувати робити стенограму. Це був жах. Хоч я просто слухаю і записую в текстовому вигляді, що і хто каже, всеодно це така муторна робота. Перше, що я думала, що там одне відео, а там їх виявилось 3. В цей день я закінчила одне відео яке займає 50 хв - 12 сторінок тексту.
50 хв..2 дня..., а ще по вчителям 2 відео, і я відкрила друге з жахом подивилась на тривалість..50 хв..
третє відео навіть не відкривала, щоб не засмучуватись.
Коли писала стенограму постійно хотілось прокоментувати ту чи іншу думку, висловити своє обурення і т.д. і звичайно ж з ким я поділюсь - з колегою. Чому вона не дуже рада бо сама хворіє, і почувалась не краще ніж я, а для мене це була можливість відірватись і переключитись на іншу діяльність, щоб зовсім не "загнутись")))
Р.В. в ранішню пору поїхала на нараду-семінар яку організовував ВОЦССДМ, я писала, що робила для неї презентацію. На наступний день по ідеї мала їхати  я розповідати  про роботу з переселенцями та проектну діяльність ЦР. І їхати в Дорожнє, але Р.В. мала подивитись яким саме вони транспортом планують туди добиратись, не знаю який там був транспорт,але десь біля обіду прийшла смс, що поїздка відміняється. Чому я була рада. Трагічні позорні спогади коли я доповідала перед 50 чоловіками на звітній нараді ще свіжі в памяті.
Через деякий час прийшла ще одна смс, що все ж таки їду. Потім Р.В. розповіла, що перенесли з Дорожнього в ЦР "Обрій". Коли вона приїхала, я сказала, що пізніше зроблю презентацію по тематикам, бо зараз я зовсім не "соображаю".
Ще з понеділка на 3 дня А.Щербацький заміняє Лєну на службі перевезення та службі супроводу. То ми з Л.В. ділимось як в нас було коли ми були диспетчерами, а я ще спостерігала час від часу як швидко він втягнеться.
День закінчився тим, що в нас зникло світло і тим, що Л.В. також іде зі мною нараду)І їй треба було зробити свою частину і мою якщо не зявиться світло. А поки я лягла, щоб хоч трішки легше стало, і відпочила кілька годин, поки я лежала і куняла, Р.В. зустріла в іншій кімнаті людей які принесли речі, і дівчину-волонтера яка принесла також речі і прийшла взяти 2 частину з відео для стенограми, щоб допомогти нам,але хоч на той час світло вже було проте сервер де знаходиться все інформація не запускався. Про це я дізналась коли встала робити презентацію. Врешті я вирішила пошукати потрібні мені фото в себе не компютері, але те що знайшла було тільки на один слайд, а в мене їх - 5. Тому, прийшлось замученій хворій колезі робити і для мене презентацію, бо єдине що я могла їй дати це текст який там має бути. Ось так завершився понеділок, хтось ліг рано, а хтось пізно.

Вівторок.

Встати потрібно було раніше, так як машина ранесенько приїжала, щоб мене забрати на нараду. По дорозі ми підбрали Л,В. і вже повним складом поїхали до пункту призначення. Приїхали ми незадовго до початку. Нам запропонували чай, каву, і ми голодні вирішили не відмовлятись)Всеодно судячи з пустої кімнати треба буде чекати. Пізніше ми зрозуміли, що нас буде небагато, а саме представники Центрів реабілітації які є по області. Були ще з Гнаткова, Гнівані, Бару ну і Гармонія та ОБрій+представник ВОЦСССДМ. Це багато що спростило. Одне говорити на 50 чоловік розумні речі, а інше говорити для колег які працюють в таких же центрах з різницею тільки в тому, що нозології можуть бути різні і підходи. Тому було легше бо можна було вільно говорити, хоч і трішки насторожувало, що представниця ВОЦСССДМ час від часу щось відмічала в свій блокнотик. Так як ми довго чекали поки всі зберуться десь годину, то час був обмежений, і ми попросились виступати другими так як машина має вже бути незабаром.
Повернулись ми біля 12-ї.
Після обідньої перерви як по вівторках була групка. Я була змушена взяти ноутбук, щоб працювати над стенограмою. Людей багато, працівники всі є, і тут в кінці дня почали підносити речі. Закінчилось тим, що зараз в 1 кімнати тільки невеличкий прохід для візка, вся інша територія завалена речами які завтра дівчата будуть перебирати і відразу відзначати відповідно до списку що і кому зараз можна дати.
Ще дуже заважав шум. Місця мало...мало місця...
Єдине що добре, сьогодні мені набагато краще і те, що я мала чудову зустріч в обід)
Хочу до кінця тижня закінчити з 1 стенограмою і поїхати спокійно. Забираю останні 2 тижні відпустки і їду. З понеділка мене вже не буде і вечерні казочки беруть відпустку теж)

Гарного всім вечора!!!
aleksija Оффлайн · 29.10.2014 в 12:02
aleksija

Сюзі ,одужуй сил та наснаги тобі ,щоб усе зробити та встигнути .
Відпустка ,то теж добре ,трошки сили набереш .
А я навпаки ,їду на навчання .Трошки  хвилююсь,як воно буде ,які сусіди будуть,щоб нічого не забути ?
З цього приводу ще прохання ,ноута чи ще чогось із виходом у інтернет не маю ,щоб узяти ,тож якщо дуже потрібна ,то телеіфонуйте або смс ,(якщо захочете бачити чи ще щось ) бо як там і що не знаю ще .
Гарного дня
Cюзi Оффлайн · 29.10.2014 в 23:15
Cюзi

aleksija, о я чула краєм вушка, що ти маєш навчатись)))
хвилюватись це добре, ще один показник що ми люди, емоції)))))
ти теж приїжай, адаптуєшся, взнаєш що і як, розпорядок і будеш навідуватись))
ми завжди готові до приходу)
тому можливо не варто очікувати окремого запрошення, вважай, що біля центру постійно висить табличка " Ласкаво Просимо")))
Cюзi Оффлайн · 30.10.2014 в 00:13
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Вже середина тижня, а я все не можу позбавитись відчуття, що з ним щось не так. І ніби робочі дні, ніби все як завжди, але якось не так. Може це через очікування відпустки, може через те, що я так не вийшла з вихідних, зі стану вихідних або тиждень якийсь інший немає тренінгів і т.д. Врешті я не знаю і хто знає теж не знаю.

Коли сіла писати не могла довго налаштуватись на написання чогось вартого. Можна писати, виливати душу чи описувати події без емоційно, а хочеться щоб було цікаво не тільки мені. Подумала про музику і за звичкою вімкнула РМФ, але щось там не дуже хороше йшло. Не зацепило і тут я надибала на Nickelback, о думаю, давно я не слухала цю групу. І відразу нахлинули спогади коли я слухала і події повязані з цією музикою. От це Nickelback і Максім які повязані з сильними емоційними переживаннями в моєму житті. Зараз вже про це легко згадувати, як якась частинка життя яка вже не болить) Щось я знов на лірику переходжу....

І так середа, що ж сьогодні було...
Сьогодні я поснідала раніше, щоб відразу взятись за стенограму. Завдяки тому, що я перекинула відео на ноутбук вже не залежу від сервера і робочого місця. Тому мала змогу переміщатись вільно з ним по центру в місця де більш тихіше або де я могла зосередитись на тому, що говорять. Якби я не хотіла і не намагалась, сьогодні опрацювала тільки половину 2-го відео. Але плюс в тому, що передали дівчині-волонтеру 2 частину з фокус-групи. А завтра маємо забрати 3 частину. 
В центрі було сьогодні тихо, що нас самих дивувало. Якось почали звикати до постійного потоку переселенців, але сьогодні було дійсно тихо, тільки кілька чоловік.
На цьому тижні звичної пари Бевз Володя і Юра Прокопенко не було. Володя приїжав один займатись. І сьогодні я нарешті дізналась, що ж це таке. Кожного дня думала треба написати, і тут Юра написав сам, за що йому подяка, а то в мене в голові щось не тримається.
А ще стало відомо, що не всі вкурсі.
Зустріч відмініли...... нажаль, але таке життя, думаю за час додадуться ще погодні умови які будуть вносити корективи в наші плани.

Після обіду в мене почало все в голові плутатись і це впливало на правильне написання слів, то мені Р.В порадила переключитись на щось інше. Вже не памятаю чого, але вирішила я розібрати вже зовсім до гаєчок гойдалку, щоб не заважала. Ще щось довго не могли найти коробку від неї. Врешті Макс її найшов, і звинуватив мене, що я її не побачила прям перед носом)))Але все ж добру душу не сховаєш і він мені допоміг розкрутив все і поскладав у коробку. Ось на цьому справді закінчилось літо та осінь. І вже не буде посиденьок в обідню перерву на свіжому повітрі. Але нічого настане час коли цю коробочку віднайдуть і знову стоятиме гойдалочка під ялинкою. Чай, смаколики і розмови.

Під вечір Р.В. скинула форму для звіту по тренінгу за проект про інклюзію. Коли я її пізніше заповнювала, хотілось порадити грантодавцям давати цю форму відразу на початку, бо якось вже зараз важко згадати які були моменти важкі і легкі і т.д на першому чи другому тренінгу. Надіюсь загальне описання підійде. Хотіла похвастатись Л.В., що я вже зробила, бо її звіт теж чекає,  але її не було в мережі(..от так 
І тут...... приємна несподіванка чи сподіванка. Темно, вечір, телефонний дзвінок.
Хоч пізно, але для гарної розмови за чашечкою теплого чаю  з чудовою людиною на яку давно очікуєш варто виділити час,вечір завершився дійсно чудово.
Люблю такі моменти коли хочеться сказати "Добре, що ти є, як же добре, що ти є". Дякувати Богу за все!

Гарної ночі!
aleksija Оффлайн · 30.10.2014 в 16:25
aleksija

Добре  , адаптуюсь ,бо ще не знаю ,що там і як буде ,то зайду .
Гойдалка взимку так довго не просидиш ,хоча мені теж подобалось сидіти ,тоді ще дерева, були у затишку та на свіжому повітрі   .
Добре ,коли тобі звонять ,це завжди приємно , а особливо ,якщо є про що поговорити
Cюзi Оффлайн · 31.10.2014 в 01:06
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Хочу медовик подумала я сьогодні вдень. Хочу медовик. А де ж його взяти в магазині,нііііі....От домашній, от то справа інша)Які б новинки не придумавали і не пекли, домашня випічка ось сама смакота.
Але за те, що треба позвонити додому і попросити спекти я згадал о 10 вечора. Що ж в мене буде 2 тижні щоб зробити це вже самій(...
А ще млинці, яєшня, жарена картошка, вставати після 10-ї, дивитись фільми до нехочу, читати, спати, гуляти і саме круте я нарешті побачу своїх звірюгів. Марвика чекає подарунок, вже спакувала, а от Кошик ну йому буду подарунком я. Тільки єдине, що він поки перестає ображатись то я знову поїду, може цього разу він швидше звикне до мене.

Думала сьогодні завершити стенограму, але не дали. Максим вирішив іти в маси і пропагувати здорове харчування, а для цього йому треба було зробити оголошення. Я то показала як це по простому в пеінт.нет зробити, але це не позбавило від уточнюючих запитань і т.д. І щось як занадилось одне за другим, хтось щось запитає, комусь щось треба і  ніякого тобі зосередження. Потім мене звинуватили, що я упереджена до людей і тільки думаю про себе, саме на мою репліку про те, як це можна зірвати урок розмовляючи з сусідом по парті. Л.В. мене переконувала, що це дуже реально, на що я їй відповіла, що вчитель має бути готовий до цього і якщо він буде реагувати так на 2 чоловік, то як справиться з 30 учнями. І тут мені сказали, що коли мені потрібне зосередження то я від усіх тікаю бо заважають. Але це ж інше я не вчитель і мене не вчили цьому, навіть, просто відмикатись від зовнішнього коли працюєш над чимось. Врешті ми пообмінювались репліками і вони мене не переконали, а я не переконала їх. На цьому і розійшлись)

Обідня перерва була на годину раніше бо нам з Р.В. треба було зустрітись з представниками фонду ПАУСІ по проекту, а потім виконком і ще були плани зайти до одного директора департаменту.
Саме після обіду прийшли наші гості і ми через 10 хв поїхали разом до міськради і там вже обговорювали подальші плани спільної роботи. От так спочатку на 4 поверх, потім 6 і 3 де було засідання виконкому. Вперше була на ньому і можна сказати зі стороні нічого не зрозуміло, про що вони говорять, але всі були вкурсі що за питання. Вони підготовлені. Всім завчасно присилають матеріали розширені, а там вони вже конкретно і по суті. Але так як в мене цих матеріалів не було, і не повинно бути, я ж зайцем зайшла, то й зрозуміла мало що.
Вертались ми муніципальним транспортом. З першої спроби не вийшло у водія видно проблеми з зором бо він нас 2 людей на візках не побачив на зупинці))))Але добре, що зараз транспорту доступного побільшало і не так обідно. 
Раніш в мене було два улюблені маршрути 25 і 21. А зараз всіх люблю, бо вони часто ходять і відповідно час очікування значно скоротився та є вибір чим їхати.
Повернулись ми біля 5-ї, ось. Ось такий був день.
Мабуть, це остання казочка на ніч в цьому тижні. Не знаю, як я там завтра буду, навряд захочу писати, тому завчасно бажаю всім гарного початку листопада. Побачимось в онлайні десь 17-го)))

За традицією..пухнастих снів!Довідзеня)
prokop Оффлайн · 31.10.2014 в 01:25
prokop

Сюзі хай щастить і гарного відпочинку тобі! wink
Cюзi Оффлайн · 01.12.2014 в 20:22
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

2 тиждень економії електроенергії. День перед Толокою. 4 дня перед щорічною виставкою-ярмаркою.
Трішки метушні та зборів різних дрібничок на майстер-класи. Ловлю себе на думці, що треба зробити то чи інше на компютері, але зупиняю. Якщо не нагально то почекає. Економія..але щось мені здається поступово ми починаємо розслаблятись і навіть погроза Р.В. про відрахування плати за електрику з заробітньої плати не прозвучала грізно)

Максимко намагається нам привити правила "здорового харчування", але ми не дуже ведемось зате весело все обговорюємо і ніяк не погоджуємось кинути їсти мясо. Принаймі ми з Л.В. в цьому заодно.

Я вранці вирішила розібрати речі які добрі люди принесли для переселенців, а в цей час оргкоманда обговорювала останні питання по толоці, поки я там розбирала речі і востирала вушка мимоволі підслуховуючи їх, щоб в разі потреби була інформація. Уявіть, принесли, чи випадково чи не випадково пакет макулатри разом з речами)Гарний такий, великий. Стою над ним дивлюсь, тільки винесли свою вже нову підкинули wink веселі люди. Зате принесли подушки, і тільки нещодавно приходили люди які потребували.
Потім знову дрібнички, сайт, фото, спробувала нашвидку сьогодні візитку зробити Гармонії, можливо поїдемо на Форум у Київ, а візиток немає з контактами. То роздрукуємо самі на кольоровому принтері.
Готуємось до толоки, готуємось до виставки і до форуму.

Кілька пунктиків викреслила і довго дивилась на вулиці які маю обстежити і так мені не захотілось їхати на холод, подивилась на годинник і подумала пізно, поки доберусь вже стемніє, так і залишились вона на наступний раз.Зате на минулому тижні їздила на П.Запорожця, там переробили зїзди та на Ленінградську, її частику заасфальтували. Люблю їздити по нещодавно асфальтованих вулицях, так і хочеться руки як крила розкинути))

От такі от справи малята)))Гарних снів!
Cюзi Оффлайн · 08.12.2014 в 23:28
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Спробую відновити вечірні казочки))

Вранці так не хотіла вставати, думала, може не піду, може пропущу, але все ж встала. Коли вийшла на вулицю то не могла зрозуміти чи це іде дощ чи ні, але коли добралась до костелу то зрозуміла, що курта на мені мокра від капель дощу, який тихенько робив свою справу. Вранішній час чудовий. Саме тоді я можу їхати посередині дороги. Машин в таку рань на Порика немає, а на перехрестях я зїжаю до краю, щоб раптом водії не лякались. Коли хтось проїжає повз мене я все думаю, про що думає ця людина коли бачить мене в 6 ранку посеред дороги під дощем.
Після служби сіла на тролейбус, в 7 вони вже ходять))Хоч це радує, а то люблю прогулянки вранці, але чомусь після 7-ї холодніше ніж о 6-й. Так от виходжу я собі спокійно на Космонавтів, їду від Кельце по переходу в сторону Миру і саме залишилось перейти до Миру і все. Бачу машина має повертати, зазвичайно вини пропускають тому я не зупинилась, але коли побачила, що вона не думає зупинятись вже перед самим зїздом я притормозила...і поїхала далі, колеса пробуксовують і тільки коли безпомічна вилетіла на середину зебри я зрозуміла, що на тротуарі льодяна кірка і що машина теж тормозить і не зупиняється...дякувати Богу вона зупинилась перед мене, я ще хвилинку стояла оговтувалась і думала чи я вийду на другу сторону бо там же ж теж теж ненормативний заїзд. Але все обійшлось далі я вже їхала обережніше, хоч мене біля Укртелекому все ж занесло трішки знову.

...і тут прийшла Р.В. почали писати подяки і підпис до фото ..то я пішла тепер спати
Cюзi Оффлайн · 11.12.2014 в 00:08
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Якось хочеться, щось вам цікавеньке розповісти, але виходить, що замість про роботу розповідаю про свої пригоди.

Вранці чогось колесо здуло, а мені на навчання від ГО на 9.10 заявлена машина. Чудом Л.В. приїхала вчасно і ми з нею помінялись візками. Попросила Фізкультпривіта подивитись і зробити щось. Вони потім мені сказали, що я приколююсь і ніби навмисне відкрутила ніпель, а я все намагалась переконати їх що я стояла на службі не рухалась 20 хв з початку її і воно раптом дуже голосно пшшшшшшшшшшш....ех..
Якісь в мене пригоди кожного дня виходять ...
Сьогодні день провела на Громадській майстерні "Об'єднання заради реформ:співпраця влади та громадськості". Було над чим задуматись, щось
відмітила для себе, якісь ідеї та пропозиції.Дякую організаторам було
цікаво.(на фейсбуці є трішки фото Р.В. змусила пофоткати)
Нажаль, попри цікавість заходу те що це відбувалось на 2 поверсі експоцентру де 2 з половиною прольота сходинок, а туалет на 1 поверсі в кінці зали...трішки трагічно, але що поробиш, навіть немає кому пожалітись ех...
Але добре, що люди все ж мені допомагали, і я їм співчувала..сходи круті високи і різної висоти, то малі до високі.День пробіг швидко так як було дійсно цікаво. По поверненню відразу почали ділитись всі як вони провели день, а я ділилась своїми враженнями. Світло сьогодні вимкнули неочікувано вдень, а не ввечері як останні дні. То я ще жартувала, що вони сиділи байдикували пів-дня.
От ще один день пробіг. Завтра ідемо на нараду у Виконком по доступності. Ввечері була міні-нарада, були ще раніше накидані питання ми по них пробіглись, і щось додавали, щось уточнювали. Чекайте завтра якщо буду в стані опису)))
Гарного всім вечора і будьте обережні, а то хоч тротуари раптом стали дуже гарні та рівненькі, але це все дуже оманливо, вже провірила)))
Добраніч!
aleksija Оффлайн · 11.12.2014 в 00:43
aleksija

Оце так пригоди ,добре ,що все добре )
Та все ж треба бути обачними та обережними .
Я того місяця теж то колеса спустили ледь їздила ,то підніжка зламалась .
Зараз хворію ,тож навчання прийшлось покинути ( 
А ще залишилась без свого вухатого друга ,на жаль "добрі люди " вкоротили мому собаці віку ,так сказав ветеринар ,що дуже на те схоже (оговтуюсь до нині .)
А ще ,а ще стала тіткою ,маю племінницю 
Ось так
Cюзi Оффлайн · 11.12.2014 в 20:26
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Сьогодні вранці вже не було ожеледиці, на велику мою радість бо легше їхати, але я вже в голові склала собі маршрут і мені було цікаво його випробувати, тому трішки було жаль)
На 10-ту була нарада у заступника міського голови по комунсфері Корольчука. Обговорювали питання по транспорту, парковках, автобусах, доступності та аудиті. Швидко пройшлися по всіх питаннях, коротко і по суті без переливання з пустого в порожнє, от за це люблю ВМР.
Після ми розбіглись хто куди.
Р.В. з Максимко пішли на зустріч, а ми з Л.В. поїхали в центр, правда по дорозі забігли подивитись рукавички в Експоцентр. По поверненню зайнялись завданнями які потрібно було зробити після наради.
А потім вимкнули світло...і 2 години випали, я сіла на крісло прихилала голову і все...тотальне недосипання мене вимкнуло, вімкнулась я від того, що в мене затекли мязи в незручному положенні і що всі щось одночасно говорили хто про що. Світла не було, тому я і не реагувала далі полулежала в кріслі чекаючи поки народ заспокоїться. Так як світла нема і в центрі темно Р.В. всіх відпустила, вони розійшли, я вирішила вставати щось повечеряти і тут вімкнули світло. То ті хто ще не встиг піти залишились.
Ось такий нічим не примітний день)
Добраніч
Cюзi Оффлайн · 11.12.2014 в 20:27
Cюзi

aleksija, мабуть варто укріплювати організм)
ще раз вітаю!!!
Cюзi Оффлайн · 13.12.2014 в 17:03
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

На днях коли поверталась ввечері в офіс з заходу і на бульварі Пирогова бачила перші ілюмінації. Так гарно висіла ілюмінація людини в польоті, потім я помітила інші літаючі фігури. Ввечері це дійсно гарно виглядає. Можливо якось вдасться прогулятись під ними))

І так пятниця.
Було написання кількох листів, обмін інформацією, щодо ініціативи по підйомникам.Спочатку хотілось не розголошувати все, бо раптом не вийде, але Р.В. просто позвонила Лєні Ч. і каже так просто "Знаєш ми тут...."))))))))От і таємниця викрилась. Скидали приклади і відео готових підйомників, щоб відповідальні подивились і передали на опрацювання.А ще збираємо пропозиції до плану роботи комітету доступності на наступний рік.
Після обіду прийшла мені ідея перебрати взуття яке принесли переселенцям, там кілька коробок як небудь накидано. От я сиділа остаток дня перебирала, одна коробка з дорослим та 1 з дитячим вже описані, так зручніше тепер на коробці прикріплений список того, що є і коли хтось спитає..... можна відразу подивитись.
Вкінці дня прийшли 2 жінки з переселенців для діток речі та взуття підбирали, але що, ж так жаль, що в нас місця мало і ми не може розкласти все зручно, щоб було принаймі окремо все. От вони і заривались в ті гори одягу, щоб найти щось для діток. А потім ще й світло вимкнули, то дала їм свічку, а то так і потемну дивились речі.

Біля 6-ї приїхали Р.В., Максимко та Леонід Миколайович, я вже засинала..добре, що Машкінс ще не лягла, а готувала якісь свої конспекти то відкрила їм, але всеодно нікого не зупинило, що я вже лежу і вже пізно..от так от жити на роботі.

Субота.
Вранці бачила як гаснули зорі....але мимоволі. Зупинилась на хвильку і знову побігла, щоб не запізнитись на автобус. Автобуса не було, а я все чекала і не дарма,  була 10-ка. Мабуть, буду сумувати за роратами, але якщо подумати яка я сонна протягом дня...
ще так думаю, поки, мої ранкові прогулянки були більш менш без пригод і дякувати Богу за погоду. Хоч випав сніг, але о 6-й ранку комунальники вже розгрібали, тому проблем не було крім того щоб доїхати до асфальту від центру.
Після 10-ї прийшла О.Т. робити річний звіт. Вона зараз у відпустці "ніби" викладає в центрі "Поділля" вязання, а після обіду в робочі дні приходить, але так як саме коли вона приходить вимикають світло, то вона не встигає зробити звіт. От і прийшлось прийти в суботу.

Що ж гарних вихідних.
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук: