Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Хроніка
Cюзi Оффлайн · 31.08.2013 в 01:39
Cюзi

і так це було ще за часів великих...
vovabevz Оффлайн · 19.07.2014 в 23:22
vovabevz

Хтось, не скажу що все розумію в ці історії,але польотом Вашої думки і розмахом фантазіїї вражений,надіюсь наступні  історіїї будуть неменш цікаві.Браво!!!
Cюзi Оффлайн · 21.07.2014 в 11:30
Cюзi

vovabevz, о..ні, наступні, навряд, ледве цю заокруглила wink
дякую)
Cюзi Оффлайн · 06.10.2014 в 23:26
Cюзi

не хотіла створювати окрему тему, тому буду писати тут

"Вежа Дивної Дівчини"

Сиджу воюю з комп’ютером. Протягом місяця він поступово входив у стан бунту проти мене. Від маленьких дрібниць до великих «Недостатньо пам’яті». Сиджу..думаю..скільки ж це тобі манюсінькому потрібно пам’яті, щоб перевернути фото в вертикальне положення і куди дівається ця пам’ять?!
А так день чудовий)
Сьогодні вийшов термін відповіді на  лист до магазину «Україночка», що за Замості.Треба буде тепер перевірити, що вони зробили чи не зробили. Передімною висять записочки  з тим, що ще треба зробити, а явоюю)Намагаюсь обробити фото з семінару по журналістиці та викласти його вже врешті.
А ще ..слухаю моє улюблене RMF-радіо.
А ще..переглядаючи  фото з семінару ловлю себе на думці : «Який же крутий тренінг». Окрема подяка Миколі Костиняну.
Але ж цей комп’ютер вирішив дізнатись хто кого…
prokop Оффлайн · 06.10.2014 в 23:46
prokop

Сюзи у меня тоже пишет, мол недостаточно памяти и после этого начинает подвисать. Это значит, что его надо перезагрузить как минимум, а как максимум переустанавливать виндовс.
А тренинги у нас все 5 были крутые и тренера очень высокого уровня. Люди чтобы побывать на тренингах такого уровня платят немалые деньги. Думаю теперь ты понимаешь моё негодование по поводу разговоров на тренингах.
Нам ещё будут завидовать из-за этого курса журналистики.
Cюзi Оффлайн · 06.10.2014 в 23:52
Cюзi

Перегрузила, не допомогло...але переставляти немає коли
Не знаю Юр, в мене увага розсіювалась тому я час від часу переключалась на щось інше.
Cюзi Оффлайн · 07.10.2014 в 21:20
Cюзi

"Вежа Дивної дівчини"

От чомусь не виходить в мене нормально розплановувати свій час робочий. Ніби роблю, щось взнаю, щось пишу, дзвоню, а чомусь ті записочки з учора досі лежать в мене під клавіатурою і додаються новими.
Мені прийшов лист відповідь по аудиту деяких тротуарів та доріг у Вінниці. Дрібничка)Приємна дрібничка, навіть, фото вклали як доказ, що зроблено. Приємна дрібничка, але на фоні безнадії якось вплинути на стан контролю за виконання ДБН..ех…спрощують спрощую, ідуть до Європи, а мізки лишаються сов деповські. Ніхто ніщо не контролює та й ще заборонили робити перевірки до кінця року через економію. Круто, я собі уявляю, який розгул буде і не тільки в містобудівній сфері. І виходить, що знову є закон, є поставнова, є конвенція, державна цільова програма і т.д…але просто вони рішили спростити, ха!  Дуже розумна ідея. Що ж тут скажеш…
Фокус-група..почали сьогодні з вчителів і психологів шкільних. Я була присутня, фотографувала. Цікаво було послухати і постійно хотілось прокоментувати ту чи іншу думку. Протягом наступних 2 днів будуть проведені інші фокус групи з батьками і громадськими діячами.
В Люди і Андрія була сьогодні 2 виховна година в школі №10. На запитання як там діти «Всі залишились живі», ви ж знаєте Люду. Без гумору ніяк.
А так день пройшов в якихось дрібничках. Вранці фокус група, з обіду психологічна групка. Поки вони там розмовляли, я тут консультувалась з однією людиною по ДАБІ. Приходила Лена Чорнобривенко вони з Раєю хочуть подати заявку на грант, то Лена переводить на англійську. Економія..добре, що Служба перевезення та Служба супроводу фінансується. А от уявіть, як би збільшилась кількість людей які користуються адаптованим міським траспортом)))От би водії були раді. Але то всі ліричний відступ…
Зараз спробую трішки навести лад у свої справах…
Гарного всім вечора!
prokop Оффлайн · 08.10.2014 в 14:56
prokop

wink навзаєм Сюзи.
Cюзi Оффлайн · 09.10.2014 в 00:14
Cюзi

"Вежа Дивної дівчини"
Дуже важко було вилізти з тепленького кубельця. Я сплю під 2 ковдрами і в спальнику)Кішак нагліє не по дням. Вона вже не будить рано вранці, щоб дали їсти, вона будить, щоб пустили під ковдру в тепло. Причому вона не хоче з першого разу залазити вона кілька раз туди сюди, а якщо не підняти ковдри вона кричить криком кошачим своїм...А ще кажуть що я її люблю..люди що їм скажеш,щось понапридумують собі

Так от про що це. Сьогодні 1 тренінг який ведемо Чорнобривенки і я разом в рамках проекту від ПАУСІ(Польський фонд), нещодавно була його презентація, якщо хто слідитьс за новинами сайту. Тренінг був з самого ранку в дитячому садочку який знаходиться на вул. 20 березня, не знали про таку, ніхто не знав не тільки де вона знаходиться, але й що така існує. По дорозі ми обговорювали причину яка б спонукала назвати саме так вулицю.

Садочок. Люди повільно сходились. То були психологи шкіл і садочків. Мені їх було жаль як і кожному з команди. Вони сиділи на дитячих стільчиках. Уявили от ті малесеньки для малечі. Особливо було незручно одному чоловіку який був змушений сидіти на 2 стільчиках і мав довгі ноги. Врешті вони всі вже до перерви йорзались по цих стільчиках і то витягували то складали знову ніжки.Але час пролетів швидко. Було цікаво послухати і Лену з Колею і тих самих учасників, яке в них бачення про інлюзію.
Було холодно..я пів тренінгу сиділа в куртці поки зала де ми були трішки не зігрілась від великої кількості людей.
Моя частинка маленька всього 20 хв. в кінці. Щось повторюється, щось нове приходить в голову. Будемо надіятись, що коли буде потреба люди які слухали інформацію скористаються нею,і не відмахнуться навіть якщо вони не впливають. Але врешті впливають, вони одні з тих хто має формувати в дітей позитивне сприйняття не тільки тої ж інлюзивної освіти, але й універсального дизайну, щоб не було такого запитання "А що це?". А він виявляється повсюди поступово застосовується....аааах...ладно знову лірика

І так хотілось би почути зворотній звязок. Чи треба і  надалі писати чи ні?
prokop Оффлайн · 09.10.2014 в 02:08
prokop

Сюзи особисто мені цікаво тебе читати. А згодом може ще хтось підключиться. Може Апельсинка теж щось напише про зустріч з народним депутатом.
aleksija Оффлайн · 09.10.2014 в 18:36
aleksija

Писати треба ,бо хоч почитаю,що у вас там  (а був час коли теж хотіла щось робити та не всім це підсилу і по можливостям  ,пробач ,якщо образила )
Я хоч рідко ,але читаю ,тож буду рада взнати щось новеньке.
Cюзi Оффлайн · 10.10.2014 в 01:06
Cюзi

"Вежа Дивної дівчини"
Ура, можете мене привітити..викреслила 3 пунктика зі своїх записочок)))
Сьогодні нарешті навела лад в реєстрції вхідних і вихідних листах, саме своїх які я пишу. Уявіть шукала вчора листа і думала, що десь його поділа, а тут в папочці рилась і дивлюсь є..я його вупор як кажуть не побачила.
Була остання фокус-група за участю громадських організацій, але чомусь не всі прийшли, нас було 5 з 10-ти, потім ще одна жіночка підійшла. В мене було таке враження, що я під мікроскопом, ніби я все маю знати, і я дуже переживала за те, щоб щось не так сказати, але врешті розслабилась і подумала, ааа...кого це цікавить окрім мене мої переживання з приводу того як сприймуть мої слова...
Хоча в мені останні часом здається що мої слова і міміку сприймають не так, тобто я маю на увазі одне, але чомусь думають що я маю на увазі інше...а коли це випливає, що мене не так зрозуміли, пізно...
і знову ах і ох...
в 4 вечора був тренінг в 30 гімназії...важко якось складається враження що це ми придумали цю проблему з інклюзією і єдине що не так, це те що треба архітектурно адаптувати школи і все...двояке враження від цього всього
А ще я простудилась врешті, ще вчора говорила з Танею (вона допомагає з кавою-паузою на тренінгах) мабуть завтра(сьогодні) мене накриє. Я ввечері ще прала, то забирала ввечері речі з вулиці, льодяні такі...ще тоді думала от якби це мені боком не вилізло це прання, так і вийшло воно мене і добило.
З ранку звонила Свєті просила, щоб вона мені щось купила з ліків...я впринципі люблю боліти тоді така якась смішна стаю, принаймі мені подобається той стан(тільки коли горло не болить)...але не тут ...
Коли температура під 38 і ти на роботі, і не має змоги просто прилягти і тебе вирубає..от реально я зацінила як це боліти на роботі(...
В мене комплексний набір, горло ніс і температура)))

Піду спати холодно сьогодні...а ще Апельсинка залишилась ночувати сьогодні за довгий час вперше))Чому я дуже рада....був міні дівич вечір за столиком з відбивними, олівє, і чаєм))
Cюзi Оффлайн · 10.10.2014 в 22:57
Cюзi

"Вежа Дивної дівчини"

Важко зібрати якось ввечері думки до в одне ціле, особливо якщо це вечір п'ятниці)
Коли пройшла більше половина дня, я все ніяк не могла повірити, що це п'ятниця і що завтра субота і спати..спати..крутооооо...
От там в мережі кидають різні картинки про жахливий понеділок і нарешті пятниця. То я тільки погоджуюсь, щодо пятниці. Понеділки в мене завжди цікаві, веселі. Ми всі сходимось розповідаємо як провели вихідні, що нового і т.д. Чого понеділок жахливий?

Але повернемось до наших буков))
Пятниця, що я сьогодні робила...хм..
Написала статтю про тренінги, нарешті))Довго настроювалась, але радує те що ця настройка, що разу проходить швидше, хоча...якщо в мене думки забиті то це вже інша історія. Реально до кінця відшибає...а що я зробила..
Певний час вела такий списочок, того що треба зробити, і що я зробила. То зараз залишився один того що треба зробити, на інший немає часу. Хоча в мене виникають час від часу думки почати його знову вести.
Взагалі в мене багато списків є. В різних блокнотиках. Поки не придумали розумні люди такого органайзера, щоб мені був зручний,от і змушена складати блокнотики в стопочку.

Списки:
-волонтерів;
-заходів/акці/і т.д/що, коли - помісячно;
-теги;
- вихідні/вхідні листи;
- аудит об'єктів які треба перевірити;
- інфа з паролями (сайт, сервер і т.д);
- ідейний блокнотик;
- що треба зробити;

Як каже Апельсинка проблеми з короткостроковою памяттю))))Без блокнотиків ніяк))
Попросила зробити Юру Прокопенка карту з доступними туалетами. От добре, що був тренінг правда. Може якось ще тайлайн замутимо. Тільки треба придумати про що..може вкінці року до звіту річного.Сьогодні теж доречі про нього думала.
О згадала...до обіду я дивилась/шукала щось новеньке для людей на візках. Згадала, що давно нічого по технологіям не викладалось. Тому шукала. Результат можна побачити в новинах. Коли викладала думала чи багато людей прогляне?І того - 13 чоловік(...
В процесі пошуку знайшла французький журнал, де були різні статті про людей з інвалідністю і суміжні теми. Там же було відео про робототехніку.
Ще звонила мама, вона зараз збирає мені документи на переоформлення ІПР, бо я щось забула, що вона в мене кінчилась)))ще в минулому році...так от мене спочатку зацікавила, а тепер дратує які документи вимагають. Невтямки мені навіщо для переоформлення довідка про заплату, про пенсію і що я працюю???Логіка...є думки що це районні бюрократи просто не знають які конкретно документи треба і того вимагають все, круто ок...але якось не хочеться, щоб мама ходила туди сюди в ті Іллінці бо вони не знають. Звонила на МСЕк, але там на обласному не беруть, а в міському нікого нема, всі на виїзді звоніть з понеділка. Ок..я ж позвоню.

Чомусь сьогодні мені згадалось нещодавно спілкування з одним фіном у ВК. Він мене якось заплутав з вовками..врешті  вияснилось що в них слово "Сюзі" це по фінськи "Вовк". Думаю мені це підходить, вовки взагалі класні тварини))І розумні, і гарні і кусатись вміють...ой хвали мене моя губонько tongue

Вечір...привезли закуплені речі для переселенців, треба було викласти все і пофоткати+чек. Щоб люди які дали гроші бачили куди пішли. З понеділка будемо обзвонювати людей зі списку і роздавати. Ще пізніше приїхала Керен. Хто не знає Керен (американка) ще донедавна передавала на організацію посилки з Америки з засобами гігієни, але через певні причини не може останнім часом передавати посилки. Цього разу вона привезла хімію для переселенців.
Спочатку думала викласти все на сайт, але потім все вирішила не робити цього, не засмічувати сторінку, можна й пізніше, тим більше спостереження показує, що пятниця і вихідні не такі активні в мережі.

От так от...гарних вихідний!
aleksija Оффлайн · 10.10.2014 в 23:42
aleksija

Тобі тако ж гарних вихідних smile
prokop Оффлайн · 10.10.2014 в 23:52
prokop

Сюзі то ти в порівнянні зі мною дуже організована людина. У мене завжди творчій безлад як в голові так і в компі. Іноді можу записати щось і забути. Ось і зараз поки ппишу нагадав що повинен був написати Лєні щоб пояснити деякі моменти. От я телепень.....
aleksija Оффлайн · 11.10.2014 в 00:06
aleksija

Нічого ,думаю ,Лена пробачить тобі
prokop Оффлайн · 11.10.2014 в 00:21
prokop

Сподіваюсь....
aleksija Оффлайн · 11.10.2014 в 00:55
aleksija

Ги ,ги - у мене п'ятниця вдалась; вранці спина змусила звести до мінімуму рухи та активність , а тепер відірвалось ,в навушниках ,вухо спробувала приклеїти - марно пальці у клеї ,резальтату -ноль  biggrin
Послухала музику ...
Cюзi Оффлайн · 13.10.2014 в 21:24
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Колись Хроніка починалась як жартівлива історія. Пізніше це своєрідний спосіб відпустити багаторічні накопичені сюжети в моїй голові, а зараз це все, що не так давно радувало і надихало в минулому. Можна сказати сумно, але ні це як завершення цікавої книжки. Зате і Хроніка і спілкування і написання статтей для ГО допомогли якось зрозуміліше для себе і для людей викладати думки. Хоча я і досі дотримуюсь думки, що реальне спілкування краще. Дуже часто мене неправильно розуміли в онлайні, в чатах і т.д. І чому мене що в реалі що не в реальні не так розуміють?Дивина...
Час від часу задумуюсь чому мені важко знайти спільну мову з людьми яких я знаю, але з якими я рідко бачусь?Відповідь поки не знайшла, але думаю через це можуть виникати непорозуміння.Тому хочу вибачитись, якщо не така говірка часом, якось в мене наразі так. Видко 4 стіни протягом багатьох років все ж таки даються в знаки)
А тепер від лірики до буденності...
Візьму замітку з фейсбуку:

Цитата
Як ми писали на сайті у пятницю закупили дитяче взуття, колготки. Пізніше наша подруга-американка Керен принесла хімію(мила, шампуні,
зубні пасти та щітки, пральний порошок). Ще в суботу обзвонили людей, з
приводу хімії, а в понеділок вже батьків з дітками. Малеча просто
класна, так раділи цьому взуттю, що навіть не хотіли знімати. Одна
дівчина прийшла в літніх балеточках без носочків з натертими пальчиками
на ніжках, миле дівчатко. От заради таких дитячих посмішок варто
боротись і працювати. Передаємо вдячність від батьків та діток за
допомогу і побажання Божих благодатей для тих хто допомагає.
Дійсно як би це не звучало разом, плечем до плеча, подаючи один одному тільки так!

Так от в нас в передтуалетній терикони одягу. Дякуємо звичайно добрих людей які відкликаються, але як сьогодні жартома сказала Оксана Трохимівна в нас незабаром буде гуманітарна криза коли все це завалиться. Люди приходять бачуть ці гори і дивляться те що тільки зверху, говориш їм ви подивіться все там знизу багато речей цікавих. Не вірять, що ж ритись ми теж не можемо і кожному шукати це не вихід.
2 людям зі списку в кого багато діток так і не дозвонилась, то позазоною то відстутній звязок, жаль, якщо завтра не перзвонять, або не дозвонюсь змушені будемо звонити наступним посписку, що жаль бо купували взуття спеціально на розмір дітей.

Людмила Вікторівна ще з ранечку поїхала на обєкт (якусь нову амбулаторію), там же вона мала зустрітись з київськими журналістами з Кориспондент (ніби якщо не помиляюсь). Приїхала в обід))))))Думаю вона була дуже голодна. Але що ж цікаві хлопці журналісти, хотіли статистику, ну а ми її якось не ведемо, зробили пандус чи зїзд ну і добре, виклали фото на фейбук чи у вк як приклад/чи як факт проведеної роботи. Статистика це класно, але тільки хто ж її вести буде, немає коли і кому. Звичайно якщо в когось є бажання зайнятись цим будь ласка будемо раді. Надіюсь вони напишуть хорошу статтю, а то є сумніви які виникли після запитань...знаєте така фішка в медіа або бідний інвалід або інвалід-герой)Інакше не цікаво просто собі працівник, просто мати, батько, просто студент не може бути. І коли це медіа потрібна була буденність потрібно щоб чіпляло тим чи іншим способом...або я дуже критична в цьому)))

На цьому все. Гарного вечора.Пишіть як у вас день, що цікавенького сталось..
prokop Оффлайн · 14.10.2014 в 13:34
prokop

Ось тому коли він постукав до мене у ФБ, я не дав йому телефону Люди, а порадив йому звернутись до Раї, щоб узгодити всі питання, бо вона є більш обізнаною в цих питаннях співпраці с журналістами.
"
09.10.2014 16:25Сергiй Одаренко
  • Здравствуйте! Я журналист издания Корреспондент. Хочу написать материал про общественную активистку Lyudmila Netskina, которая вместе с единомышленниками борется за свободное пространство в Виннице, за права людей с ограничеными возможностями. Не подскажете как можно с ней связаться?

• 09.10.2014 16:25Сергiй ОдаренкоЯ ей написал, но она не он-лайн. Я хочу приехать в Винницу, и написать репортаж, как она сама или с кем-то инспектирует здания на предмет их доступности для таких людей
Cюзi Оффлайн · 15.10.2014 в 11:42
Cюзi

"Вежа Дивної Дівчини"

Посеред ночі спросоння згадала, що не написала замітку, перевернулась на другу сторону і заснула, думаю переживуть. І справді Юра приїхав живий здоровий, знач і всі інші не пострадали tongue .

Дозвонилась до одної з тих хто не відповідав. До вечора прийшли і забрали речі. Почали відмічати людей які часто ходять і беруть речі. Бо якось знаєте моя підозрілісь прогресує, мені здається треба питати паспорти в людей чи справді вони зі Сходу. Але з другого боку якщо люди потребують хай прийдуть і скажуть, невже ж ми їх поженемо, а то бувають такі люди цікаві.
День якось одночасно повільно тягнувся і швидко пролітав. Ви уявіть люди продовжуть приности речі.Я кожного разу дивлюсь на ці гори одягу і чекаю того моменту коли буде зменшуватись гірка. Почала прозвонювати людей трошки щоб вони приходили і дивились речі.
Надвечіря було хороше. Ми всі разом посиділи попили чай і плавно перейшли до вечері. Люда саме вернулась з чергової виховної години і принесла лаваш. Він був у вигляді бійцівського поясу реально тільки на один розмір менший. Зїли його швидко.
Половину взуття маленьких розмірів діткам вже роздали. Залишились більшечкі розміри. Приносять люди такі хороші речі в доброму вигляді, і взуття. Таке враження що вони навіть не б/у.І жаль коли переселенці приходять і не хочуть ритись. Хоча не всі, як я вже писала люди різні. Одні зверху дивляться інші зариваються і годину, а то більше переглядають, я тоді радію бо знаю, що вони не підуть з пустими руками, як мінімум один пакетик речей заберуть.
Коли всі розбіглись я лягла і вирубилась. Єдина проблема кішка. Вона то спати то їсти. І думка розумна прийшла тільки під ранок разом з кінцем терпіння. Пішла вона гуляти на вулицю примусово-добровільно. Ви тільки уявіть через кожну годину кричати в мене над головою ніби ріжуть. Перший раз дала їсти, другий раз говорю їй якщо ти знов поведеш мене до корму підеш гуляти. Чим закінчилось ви вже знаєте. От так і живу..то воюю з нею то дружу..

З четверга по пятницю мене не буде..чекає мене Київ)))
Всім гарного дня!!!
aleksija Оффлайн · 15.10.2014 в 22:51
aleksija

Дякую,Сюзі 
Та успішної тобі подорожі до Києва
prokop Оффлайн · 15.10.2014 в 23:07
prokop

до побачення дивна дівчина wink
Cюзi Оффлайн · 19.10.2014 в 15:23
Cюзi

Хелоу, Дивна Дівчина на місці, навіть, відпочила і виспалась)майже)))
prokop Оффлайн · 19.10.2014 в 19:55
prokop

Вітаннячко Дивна!
Ліс » Королівство_Гармонія » Толока » Хроніка (тут цікаво, тут неймовірно та захопливо)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук: