Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Рiзна тематика » Технічний прогрес для людей з інвалідністю
Технічний прогрес для людей з інвалідністю
abonent_82 Оффлайн · 11.06.2014 в 02:47
abonent_82

чому не хочеш? спереді ковшик і всі об'єкти інфраструктури доступні, а швидкість яка!!! а маневреність,  перед тобою відчинятимуться всі двері smile а взимку можна буде прочищати доріжку в центр
Cюзi Оффлайн · 21.07.2014 в 11:53
Cюзi

Honda Walking Assist (інша назва – Stride Management Assist) розроблена, щоб підвищувати мобільність пацієнтів, що перенесли інсульт.
Пристрій Honda Walking Assist носиться поверх одягу й складається зі зручного каркаса й компактних моторів, що працюють від батареї. Апарат допомагає людям, що втратили здатність ходити в результаті травми, хвороби чи з інших причин. Езоскелет був розроблений Honda R&D Co., Ltd.
В приладі Walking Assist реалізована технологія спільного керування, заснована на вивченні алгоритму ходьби людини. Щоб забезпечити симетричну ходу, узгодити час підіймання ніг та збільшити ширину кроку, керівний комп’ютер залучає мотори, відштовхуючись від інформації з сенсорів кута відхилення стегна. Компактних розмірів приладу вдалося досягнути завдяки використанню зменшених моторів та спеціальної системи керування, розробленої Honda. Серед переваг конструкції – можливість швидкої адаптації для людей з різними розмірами тіла завдяки застосуванню ременів.
Завдяки сучасним малогабаритним двигунам і системі керування, розробленій Honda, пристрій не тільки компактний, а й має невелику вагу (менше 2,6 кг). Серед переваг девайсу також зручна конструкція, що дозволяє носити його на ременях, і здатність працювати понад годину без підзарядження.

aleksija Оффлайн · 21.07.2014 в 20:42
aleksija

Тобто цей пристрпій дає рівновагу  чи зменшує нагрузку на ноги ?
Просто цікаво стало ,колись у 90 роки до мене такі чутки доходили ,що є який тіпа як костюм ,що може дати можливість вільно рухатись мені ,без ходунів та й досі не знаю чи то правда ?
Короче мрії за ради мрій
Cюзi Оффлайн · 22.07.2014 в 11:19
Cюзi

aleksija, наскільки я зрозуміла саме цей екзоскелет розроблений для того, щоб підвищити рухливість для людей які перенесли інсульт, і думаю так там має бути зменшення нагрузки інакше яка суть цього пристрою
abonent_82 Оффлайн · 24.07.2014 в 23:13
abonent_82

схоже для цього пристрою необхідно, добре тримати спину, як мінімум, прикольна штучка, ех був би зразок щоб на людях спробувати, батерейка на годину, це ніщо, звичайно, але навіть в нас бачу людей кому ця штучка допомогла, можливо,
Cюзi Оффлайн · 27.07.2014 в 00:12
Cюзi

Апельсинка Оффлайн · 29.07.2014 в 17:06
Апельсинка

Cюзi Оффлайн · 29.07.2014 в 17:07
Cюзi

Знайшла таку штуку щойно..і нагадало відразу мультфільм про Воллі, хто памятає, там люди на космічному кораблі на таких штуках їздили)))
Cюзi Оффлайн · 29.07.2014 в 17:10
Cюзi

Ще кілька ідей з мережі

Джерело: http://www.bluebadgestyle.com/2014....ble-buy
aleksija Оффлайн · 30.07.2014 в 22:09
aleksija

Ось принесла вам трошики сподобалось ,хоча звісно ,що в нас ,поки що такого нема ...
Зверніть увагу на підніжки ,класно що дають нормально сісти ,у мене одвічно проблема свої було чуть не зламала 

http://invak.info/tekhnol....eo.html
Cюзi Оффлайн · 31.07.2014 в 17:01
Cюзi

щось не дуже зрозуміла, то є там підлокітнки чи не має, бо на фото ніби немає..а на відео є
чи це різні  візки?
aleksija Оффлайн · 31.07.2014 в 22:14
aleksija

Там їх два варіанти,  у другому є підлокітники ,а у паршому - нема .
Глянь ,там 2 відео у другому ,якраз відповідь на твої питання
abonent_82 Оффлайн · 01.08.2014 в 01:50
abonent_82

скажу вам, дівчатка. як скептик, дуже сумніваюсь що на цьому візку можна нормально пересуватись вулицею, на таких коліщатках, тільки в приміщенні, це  точно, і навіть якщо їх видаватимуть через совбез, гіпотетично, навряд чи там будуть літій-іонні аккумулятори, а свинець, цю компактність, ідальність ходу і економію, згубить нараз, а так симпатична річ, колеса б трохи більші і задні і передні
aleksija Оффлайн · 01.08.2014 в 02:30
aleksija

Ну ,це ж лише варіант ,в нас її ще немає
prokop Оффлайн · 12.08.2014 в 16:34
prokop

Ось таке

Додано (12.08.2014, 16:34)
---------------------------------------------
wink

Cюзi Оффлайн · 12.08.2014 в 23:21
Cюзi

як на мене трошки жорстковаті слова для людини якій навіть така штука не допоможе(
+ треба зважати на нашу реальність..якщо воно коли-небудь дійде до нас..я вже зістарюсь)))
я буду сьогодні скептиком)
abonent_82 Оффлайн · 15.08.2014 в 20:30
abonent_82

Трохи незрозуміло, про що ти?, будь які штуки можна замовити в представників в Європі, аби було чим платити, доставка транспортною компанією і ти щасливий володар диво-апарату, принаймні по таке пишуть на деяких форумах
aleksija Оффлайн · 15.08.2014 в 21:00
aleksija

А ось Вам і скептик №2 .
Абонент ,а платити чим ,там ціни не під наші пенсії?
prokop Оффлайн · 15.08.2014 в 22:24
prokop

Люди вы вообще о чём? Я понимаю, что иногда надо думать и о себе. Но если нам эти штуки недоступны сейчас, то давайте хотя бы порадуемся за тех кому они будут доступны в будущем. Порадуемся за то, что прогресс не стоит на месте и он касается и проблем людей с инвалидностью.
Как-то так wink
Cюзi Оффлайн · 04.01.2015 в 16:35
Cюзi

цікава така машинка))як там написано на номерному знаку "Я можу"

prokop Оффлайн · 05.01.2015 в 13:11
prokop

Ось дали ссилку на цікавий сайт. ділюсь wink

http://unicar-auto.com.ua/catalog/
aleksija Оффлайн · 05.01.2015 в 18:59
aleksija

Цікаво все це ,дякую .
Та ,поки що ,лише як картинка із своїх мрій ,пробачте за такі слова .
Cюзi Оффлайн · 06.01.2015 в 19:02
Cюзi

prokop, тільки цін немає
Cюзi Оффлайн · 08.01.2015 в 00:01
Cюзi

Ще цікаві штуки)))
aleksija Оффлайн · 08.01.2015 в 19:53
aleksija

Ціни ,Юра ,то ,як казав один сатирик : " Сюприз буде" так ,що тому ,їх і не дають ) 
Так ,цікава річ ,дякую
Ліс » Королівство_Гармонія » Рiзна тематика » Технічний прогрес для людей з інвалідністю
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук: