Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Апельсинка 
Ліс » Королівство_Гармонія » Рiзна тематика » Хроніки "Школи самостійного життя"
Хроніки "Школи самостійного життя"
aleksija Оффлайн · 12.06.2014 в 21:01
aleksija

aleksija Оффлайн · 12.06.2014 в 21:02
aleksija

aleksija Оффлайн · 12.06.2014 в 21:03
aleksija

abonent_82 Оффлайн · 12.06.2014 в 23:05
abonent_82

фотка де ти на фоні транспоранта "вітаємо в таборі гармонія" якщо не поимляюсь пізніше той корпус згорів, я тусувався в при вході, справи чи зліва, і точно пам ятаю що вранці через немалу щілину в стіні було видно дерева, кущі, на фоні мох голих п'ят smile
Дякую Алексія, за чудові фотки, дивлюсь і радію нуй класно там було, хоч і свинею діло, не питай конкретно, п таке відчутття, але реально було класно
Психолог на тих групах посто рвала на шматки, я і досьогодні дивуюсь, як то вона могла, чим дальше живу тим більше людей шкода, щоб провести такий триденний ,здається, армагедець,
Cюзi Оффлайн · 13.06.2014 в 23:28
Cюзi

раритет прям)за спогади дякую, якось викладу свої про табір
aleksija Оффлайн · 14.06.2014 в 01:06
aleksija

Так це був здається 6 й корпус він ближче був ,хоча вільніше було у 8 мому він зліва трохи подалі був 
Дуже цікаво було б ще ,щоб хтось написав ,але у мене це ще не все ...
Далі буде ...
abonent_82 Оффлайн · 14.06.2014 в 10:58
abonent_82

aleksija, з нетерпінням очуємо на продовження smile
aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 00:58
aleksija

Cпогади ч3 Ось трохиминуло літ ,адже не кожного разу маєш таку гарну можливість побувати у таборі .
Багато кандидатів і і свіжі люди ,думки та настрої тут завжди вітаються .Пам’я таю ,що дуже було спекотне літо і це трохи докучало ,бо ще умов (гігієничних ,пробачте за відвертість ) було не так багато .            Трохи не звично було того року працювати у психологічній групі ,адже аби розібрати наші думи та пориви душі знімалось усе на відео .Тому те, як на мене ,трохи сковувало і не давало повного відчуття комфорту .  За всі роки ,що проведенні мною у таборах трохи стала сміливіша ,почала брати у конкурсах ,що були та групах ,що і сподобалось і почала відчувати ,що хоч трохи ,але можу щось .Хоча не все .            Сподобалась і подророж до Олександріївського дендропарку ,дуже гарно і дійсно дерева дарували прохолоду ,це друге місце ,де відчувала ніби час спинився і немає повсякденності та одвічного
та звичного місту бігу кудись .             
Може й не варто тут писати та всеж хочу подякувати нашим дузям –волонтерам за їх мудрість та підтрпимку ,на жаль була ситуація де мені була потрібна допомога ,не буду вдаватись у подробиці та мене
це трохи налякало і пригнічило ,дякую Маріетті вона й допомогла і підтримала морально ...Ось такі спогади ,фото немає , лише з екскурсії ,вибачайте ...Далі буде....undefined
aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 00:59
aleksija

aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 01:00
aleksija

aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 22:26
aleksija

Частина остання – завершувальна (трохибуде критики ,тож пробачте мене , але пишу те не для того ,щоб образити когось
,а для майбутнього, досвіду, може щось десь пропустили ...)  Я вже несподівалась на запрошення адже вже не одноразово була ну і пора вже дати дорогу
молодим ,тим ,хто ще не пізнав цього досвіду та можливостей ,тож запрошення
було приємною несподіванкою .
По –перше змінились умови
,пандуси біля будинночкив ,гарне та затишне місце Кімнати з туалетом ,та ,ура
,душем .Був і телевізор ,хоча як на мене ,то він і заважав вийти із кімнати
особливо тим ,хто його не бачив ,або ж заснути ...Бо комусь потрібно засинати
під щось ,а комусь – тиша .Це вже справа смаку .Хоча знову згадуючи минуле
,раніше більше спілкувалися ,що давало змогу більше познайомитись ,впізнати
людину з кою живеш у одній кімнаті .Нове і упсихологічний групі Коля разом з Леною ,доповнюють один одного та просто приємно
дивитись – гарна пара . Ну і ще дуже була бачити Вадима ,жалкую ,що так і не
поспілкувались ,нормально . Пробачте відволіклась . Група булатрохи повільною ,навіть трохи дивною (у  де
– яких моментах відчувала дискомфорт та подив ,та нічого якось намагалась
зрозуміти )  спочатку потім все налагодилось
,хоча ,активних було мало  і дивувало
небажання ,або ,навіть нарікання ,що групи багато ,знову згадувалось, як раніше
було і до обіду і після і теми теж не легенькі .Хоча кожному своє ...Важко булотрохи у кінці ,тому що трохи повернули мене до реальності ,що те ,прощо мрію
для мене – нереально ,ну що ж таке життя ,від правди невтечеш,якою вона не була
.) А ще довгоне могла звикнути до шишкопаду у накритиій площадці  ,де ми були на вулиці )Були дискотеки тепер вже місця вистачало усім ,проте зновубули ті ,хто сороммився .Були розмови за чаєм проте не завжди усі були ,бо хтось хотівсплкування з Раєю та нажаль справи не давали їй бути завжди з нами .
Сподобався перегляд фільму
,дуже сподобалось тим ,що і фільм змістовний і народ весь був .Бо чомусь ,чому
не знаю ,але відчула ,всередині табору ,що народ поділився на групки і рідко
був разом (може це тому ,що у різних будиночках ,може через різність мети перебування
та ,то вже не мені судити.) Хочу лише зауважити і попросити ,що було порушено
правила ,які ми приймали і приймаємо завжди –це щодо вживання та паління ,мені
байдуже хто і навіщо це порушив ,тв все одно поважайте правила та не забувайте
це активний відпочинок  і тут такі речі
лише заторможуть усі процеси ,а не помагають їм .А щодо паління то просто треба
поважати тих ,хто не палить і не переносить диму ,як я .Накрапав дощ хотіла
посидіти біля будиночку ,та не вдалось ,бо – курили ,щей послали ,щоб ,ніби слідкували
,щоб не спалитиь ...Трохи рознервувалась ,та
проблема людей ,тож вони нехай і чатують ,аби не спалитись. Були і шашлики ,що правда не в кінці ,як то було ,раніше,може воно й краще ,а у середині табору . Трохи несподівано ,але приємно .Були цікаві заходи -майстер клас з мови жестів,завжди було цікаво ,як це і що означає кожен
жест ,як спілкуються ними . Хоча у мне не все виходило .адже кожен жест має
своє значення і неправильний може бути причиною непорозуміння .Сподобалась іпотерапія ,хоча побоялась лізти на коня,бо самане дюймовочка ,пробачте за вислів ,тож не знаю чи витримала б мене конячка? )
Хоча дуже хотіла ,бо коні подобаться . Вдалось лише погладити поні ,яка
несподівано прийшла до нас на дискотеку ,а через день вона народила маленьке поненя
.Цікаве було,чудове , завершення табору –екскурсія по Вінниці,на фонтан «Рошен» ,боулінг та коштування піци .У боулінгу  була вперше ,дуже цікаво усім сподобалось ,але
де хто намагався грати більше всіх ,що трохи некоректно ,бо не всім випадає
така можливість самому пограти ( не усюди він є ,а навіть ,якщо є то треба ще й
команду ,бо для самаого трохи дорогувато ,у мне в місті є але ціни кусачі тому
й кажу це,давайте кожному шанс .Ну ,ось і все ,усі мої спогади ,бажаю табору нових спогадів,та нових людей ,щоб більше було тих ,хто завдяки цьому табору може розкрити
себе та свої можливості ,втілити свої мрії у життя ..Хоч мені не все вдалося і великими досягненнями не можупохвалитись та хочу подякувати ,за таку можливість і за те ,що можу зараз
написати такі спогади .Успіху « Школа самостійного житття ,успіху Гармонія )

А далі вжеспогади за вами ) 
aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 22:31
aleksija

aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 22:32
aleksija

aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 22:33
aleksija

abonent_82 Оффлайн · 15.06.2014 в 22:51
abonent_82

aleksija, колись давно давно ми всі були іншими, правда, молодим та натхненним, smile хороша у вас розповідь, і мені ті давні табори милі та прекрасні, хоч зізнаюсь умов там небагато було, але є своя краса втому щоб товктись цілісінький день разом  в одному приміщенні, smile жити і спати поруч, але нажаль неможна повернути давність, все змінююється і ми змінились. і я змінився, і натхненності стало поменше, і останні сили витрачаю на людей, навіть не знаю чи варто воно того, і боюсь по правді знати, здається багато шкоди завдаю людям, і навіть в тебе обірвав мрію, виявляється, а як жити без мрії? жаль... Ви така молодець таку гарну тему підняли поділились з нами, велике вам, дякую, пробачет що мене так багато тут, але те про що ви пишете близько та дорого моєму черствому серцю, ще раз дуже вам дякую
aleksija Оффлайн · 15.06.2014 в 23:04
aleksija

Так ,усе змінюється і ми також ,томй й написала ,бо захотілось поділитись з усіма ).
Дякуйте не мені ,а Гармонії ,долі ,Богу ,що таке диво було
Cюзi Оффлайн · 15.06.2014 в 23:36
Cюзi

от що вам скажу дітки cool
це все руйнівний кофорт...от!
Cюзi Оффлайн · 15.06.2014 в 23:51
Cюзi

табір це цікава і не зрозуміла штука як для мене
не знаю скільком так повезло, але мій перший табір почався за день до заїзду учасників
так вже вийшло, що приїхати саме тоді я не могла
памятаю як волонтери та організатори разом всі пили чай у холі)десь навіть є фото
потім ввечері була якась нарада, на яку я спочатку зайшла, а потім нас з Ільчуком вигнали)))
от сиділи ми на вулиці в будиночку гомонать за закритими дверима, а я дивилась на зорі які були такі гарні..
ще сказала про це Колі..гарно так зорі сяють..а він мені дай і видасть ..знаєш а коли дівчина каже, що зорі гарні значить вона хоче цілуватись biggrin
і сиджу я 19 дівчина у якої на той час був хлопець...думаю, або я щось не те сказала, або щось не поняла    sweated ех..наївна була..
abonent_82 Оффлайн · 16.06.2014 в 00:44
abonent_82

Злякався бідолаха що ти його клеїш smile сходу причому
Cюзi Оффлайн · 16.06.2014 в 00:49
Cюзi

Цитата
Злякався бідолаха що ти його клеїш сходу причому

ци типу чоловіча солідарність?
ти мене памятаєш в той час?що схоже я знала, що таке клеїти??? tongue
abonent_82 Оффлайн · 16.06.2014 в 00:56
abonent_82

ну я з цим чоловіком років зо три прожив в одній кімнаті, і трохи розумію натурку, smile а хто тебе спочатку знав, приїхало дівчисько, з якоїсь глушини, може давно чогось хоче smile і от класний хлопчак поруч, ніч і зорі, саме воно, тут більше фантазій звичайно, але воно могло так бути, не тому що ти щось там хотіла, а тому що воно могло так сприйнятись,  smile
Cюзi Оффлайн · 16.06.2014 в 00:58
Cюзi

Цитата abonent_82 ()
приїхало дівчисько,
abonent_82,да..вони дівчиська такі підступні eye
abonent_82 Оффлайн · 16.06.2014 в 01:01
abonent_82

угу, знаю smile що поцілунками справа зазвичай не обмежується smile
Cюзi Оффлайн · 16.06.2014 в 01:03
Cюзi

Цитата abonent_82 ()
угу, знаю smile що поцілунками справа зазвичай не обмежується
 abonent_82wacko от на тобі...заклеймили...жах cry
abonent_82 Оффлайн · 16.06.2014 в 01:14
abonent_82

чого там переживати чоловіки, жінки всі чогось хочуть smile це природньо
ти до нього зі щирим серцем про зорі, а він в стойку smile
Ліс » Королівство_Гармонія » Рiзна тематика » Хроніки "Школи самостійного життя"
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук: